מה החוקים לגבי טיסת טרקטורון מעופף ?

ורבנה

New member
מה החוקים לגבי טיסת טרקטורון מעופף ?

שלום לכם, אני מבינה שאתם אוהבים לעוף (מי לא) ויש לכם אחלה תחביב, אבל בתור אחת שבזמן האחרון מעופף מעליה בשבתות וחגים בשעה 6-7 בבוקר טרקטורון, אני חייבת להגיד לכם שזה מטרד רציני כשלא מתחשבים באנשים שנמצאים על הקרקע. זה כאילו בא לכם גנן ב6-7 בבוקר, מבלי שהזמנתם אותו (בעיקר בשבתות וחגים) ומתחיל לגזום עם הכלים הרעשניים שלו. מתוך שינה כל מה שאני רוצה זה שיפסיק לטרקטורון המנוע... אשמח לדעת מה החוקים (אם יש כאלה) לגבי תעופה מעל וליד אזורי מגורים ולמי פונים בתלונה? בתודה

ורבנה

New member
אזור רחובות ההולנדית

היום, שבת, הוא הגיע ב 7וחצי ורק עבר פה ולא חג סביב. לטייס - אם קראת את המסר והתחשבת - רוב תודות!

Haim raveh

New member
אשה יקרה ....

הדרך לבקשתך היתה יפה וגם תודתך . אין כל הצדקה כי יפריעו !!!! אני מקווה כי אכן הטייס קרא הבין והפנים . לא , אני לא הטייס אלא אחראי בטיחות . רעש ל"שכנים" זה לא בדיוק בטיחות החשובה לטייס , אך חשובה לכולנו . לגבי החוקים . אסור לטוס מעל מקומות ישוב ! אך על גבול היישובים מותר והרעש על הגבול או מעל הבתים אינו שונה במידה והיישוב קטן. מאחר ומרכז המדינה צפוף , לכאורה אין מקום שטסים בו ואין בתים או יישובים. מה יעשה בטייס ? יקפוץ מעל ? לא ! אי אפשר . לטוס גבוה יותר ? החוקים אינם מרשים לנו לטוס מעל 150 מטר ! הפתרון !!!! צריך לטוס כמה שפחות מעל בתים/ישובים , לחצות בקו ישר והחשוב מכל להתחשב , להתחשב , במיוחד בשבת בבוקר . למה טסים הממ"גים [ מצנח ממונע גלגלי, המכונים גם , בקאי ,או טרקטורון מעופף ] כל כך מוקדם ? כי זה הזמן שמזג האוויר יציב ומתאים לטיסה בכלי הטייס הזה ! לסיכום : טייסים תתחשבו !!!!!!!!!! אזרחים שלבים תתחשבו גם כן ! . המדינה , השמיים ועוד , שייכים לכולם ולכל מיני שימושים . בברכה לבקרים שקטים ובטוחים. חיים רוה

למעלה