מה הייתם עושים במקומי.ץ?

princesa4

New member
מה הייתם עושים במקומי.ץ?

יש לי שכן כבן 50+... הוא צלם חובבן ומצלם נשים בעירום לפעמים ולפעמים סתם חשוף . בגיל 14 הוא צילם אותי בתחפושת בפורים דרך חברה ומאז הוא לא הסכים לצלם אותי ונפגעתי קשות , למה היא קטנה ממני בשנתיים לה כן ולי לא , אולי אני מכוערת שמנה? לא ידעתי מה לעשות.. פעם פניתי אליו בגיל 18 והוא אמר שהוא לא מצלם ורק אם השכנה שלי תרצה שאני אבוא איתה , וגם כי אין לו זמן והוא עסוק.. כשהוא ראה שהתגייסתי , ואחרי שהרגשתי על הפנים כי הוא פסל לעשות לי צילומים[בבגדים כמובן] .. ופתאום הוא הציע לי להצטם במקלט ואמר לי שמקודם הייתי קטינה ולכן הוא לא צלים אות . שמחתי מאוד בגלל שנולדתי מלאה , בהלך הצילמים הרגשתי רע וכל התמונות היו של פנים ככי הגוף היה מעוות.. הוא הציע לי להצטלם אצלו בעירום גב וחזה ולא הסכמתי . אז הוא זרק הערה שאנחנו הרוסיות יותר פתוחת מהישרליות[אני קוקזית ] . הרגשתי לא בנוח עם ההערה שלו אבל עשיתי עצמי שלא שמעתי כלום .. אמרתי שאני לא מרגישה בנוח עם הגוף שלי והלכתי הביתה. לאחר שנה השלתי מעלי 10 קג .. הוא הזמין אותי להצטלם בים ובאמת התמונות יצאו פגז כי נראיתי סקסית אחכ שוב עליתי במשקל ועכשיו שאני משוחררת , לא בא לי לשמוע הערות שלו כשאני חוזרת מהמכולת כמו: "מתי רואים אותך , כשאמרתי לו שאני שמנה אז הוא אמר אז תרזי ושלכל דבר בא בסוף החשבון שלו , אחכ שאל מה עםן העבודה עם מצאתי ואמרתי : שעדיין לא , שיש עבודה באילת אבלח אמא שלי לא מרשה לי אז הוא אמר :את מעוניין בעבודה שתקבלי בה 11 אלף דולר ? הייתי המומה ממנו ומושפלת.. הוא סיפר לי בעודי הייתי עם הדברים ביד מהמכולת שיש לו מכירה שיש לה הכנסה טובה מזה .. אמרתי לו שאני צריכה ללכת וזאת לא הפעם הראטשונה אני בורחת מלדבר איתו כי הגוף שלי לא בשל לצילומים ואחרי מה שהוא אמר אני נחרדת מזה שיראה אותי , כי יש לו מנהג לשבת בספסל וכשהוא רואה אותי , הוןא לא מפסיק לחפור לי ... גם כשאני רחוקה ממנו והוא רואה אותי בזווית העין , הוא לא מפסיק לקשקש .. דיברתי על זה אם אמא שלי , והיא אמרה לי לדבר על בת שלו שלך לקבל את הכסף הקל הזה ושאני אראה תגובתו , ושהיא מעדיפה לא להתערב כי היא נסוגלת להכניסו לכלא .. עיזרו לי

לא ברור לי

מה את מבקשת בעצם? במה נוכל לעזור לך? בכך שנאמר לך להתרחק מאדם שעושה מעשים פליליים מאחר והוא מצלם קטינות בערום? או בכך שהוא מטריד אותך? אנא התרחקי ממנו, אל תתערבי בעניניו הכספיים, הוא לא נשמע אמין, הוא אפילו נשמע מסוכן. את ענין הבת שלו לא הבנתי כלל מכתיבתך. טל קרינגל

למעלה