מה הכנתם היום לארוחת ערב???

LANIT1

New member
מה הכנתם היום לארוחת ערב???

אולי נקבל רעיונות????

dafgol

New member
יו...שכחתי לאכול....

הקטנצ'יק מוציא שיניים וכל כך אומלל וסובל , הגדול חירפן אותי היום...עם כל הבלאגן שכחתי לאכול .... לא נורא ...גם ככה יש לי עודפים
אניטה יש לך אולי מתכון לפשטידה פושטית שאני אוכל להכין מחר ?

LANIT1

New member
כן חלבית בסדר פשוטה ומהירה

אם רצי אתן לך את המתכון בשיק שק מה את אוהבת ?< תירם או פטריות או קישואים או ....

dafgol

New member
הבן שלי מכור לתירס ../images/Emo45.gif

ובעלי לפטריות.... אפשר את שתיהן בבקשה ?

LANIT1

New member
פשטידת תירס/פיטריות ../images/Emo78.gif

אז ככה, 3 בצים גבינה אחת גדולה 500 סקי גבינה צהובה מגורדת 100 גר' קוביות קנור פטריות 1 וקובית קנור בזילקום 1 בצל מטוגן 1 גדול או 2 קטנים קצוצים מלח פלפל לפי הטעם בסוף כי הקוביות מספיק עשירות בטעם לפשטידת פטריות: לאחר שמטגנים את הבצל היטב מוסיפים את הפטריות פרוסות מקופסאת שימורים 1, אפשר טריות אם יש פרוסות ולטגן, לאחר מכן להוסיף את הקוביות קנור לערבב ולהוסיף קצת מים ולערבב, לפשטידת תירס: אותו דבר מטגנים בצל ומוסיפים את הקוביות מסננים את התירס 1 קופסא להוסיף 3 כפות של קמח אפשר תופח מאליו ואותם תבלינים. בקערה מתאים לשתי הפשטדות: שמים את הגבינה הלבנה והצהובה המגורדת הבצים ולכל פשטידה את התוספת שלה ומערבבים בתבנית מרובעת או עגולה 180 מעלות ל35או 40 דקות בתאבון

dafgol

New member
../images/Emo51.gif אניטה ../images/Emo24.gif

מחר אנסה להכין במו ע3מי. נראה לי את אחראית על הכיבודים פה ב

אניטה, תודה על המתכונים

העתקתי אותם ואני רוצה להכין ליום שישי ארוחה מיוחדת כי בעלי המסכן עובד כל השבוע לילה ואולי יבואו אלינו חברים ואצלי מתכונים שנחשבים "קלי קלות" אני נורא, נורא אוהבת אותם.

LANIT1

New member
../images/Emo175.gifבשמחה רבה

תספרו לי על עצמכם אני פשוט רואה רק שמות שלאט לאט אני יכיר אתכם. מאיפה את עדן של יובלי? מה עושה בחיים? אני רשמתי על עצמי בהמשך בפורום. עוד מתכונים קלים אוכל לתת ככה בשליפה מהירה... ביי

היי, אניטה

גם אני שכנה שלך וגרה בנחל צבי, יובלי שלי ביחד עם בר (של דפנה) במעון (אבל בשנה הבאה דרכיהם בגן יפרדו...
...אבל זה רק בגן, אחר הצהריים הם יפגשו כרגיל) גם אני כל חיי (29 במספר...זקנה...) גרה במגדל העמק, אני קלדנית שופט ועובדת בבית המשפט בנצרת עלית

LANIT1

New member
אפשר להפגש בגן משחקים עם הילדים

תרשמי מתי ואפשר ללכת, נראה שהאזור כאן אוהב להתכתב.. תרשמי לי ולגבי יום רביעי באנפי ואת לא זקנה אני 36 באוקטובר מה אני יגיד.

LANIT1

New member
יש משהו יותר צעיר ממני?

את רושמת מהבית? מה את עושה ? רוצה לבוא לרחוב הערבה ? היום אני בבית?

dafgol

New member
שומרת את ההזמנה ליום שפוי אחר

אני בבית עם שני הבנים , אחרי לילה שני ללא שינה ( רז מוציא שיניים ) אני גמורה מעייפות ויש לנו היום מפגשי פרידה מהגנים, אז שומרת את ההזמנה ליום רגוע יותר , אחרי שיגמר החופש הגדוללללללללללללללללללל מאוד הזה. בכלל נראה לי שנעשה מפגש פורום מתישהו בקרוב

רעיון טוב, הכוונה למפגש פורום

אז מתברר שבינתיים אני הכי צעירה כא?,
, זאת אומרת שגם כאן כמו במקום העבודה שלי אני הכי צעירה (מבין כל הקלדניות אצלנו) גם אני היום במפגש גן ויש לי עוד השתלמות בצהריים בנצרת עלית עד 17:00 (יותר נכון עד 18:00 אבל אני מבריזה בגלל המפגש), ואני ולירון עושים סדר בניירות שלנו.

תלוי לאיזה קטיגוריה את מתכוונת

אם באימהות את כנראה הכי צעירה. אם בכלל הפורום מהבנות כאן, אני הכי צעירה בת 17 וחצי.

S r 35

New member
אניטה - בלי לחשוף יותר מדי פרטים ..

אני חושבת שאני יודעת מי את. יש לך במקרה אחות צעירה ממך שהשם שלה מתחיל ב "ד"? ולהורים או לדודים שלך (לא זוכרת בדיוק) הייתה או יש עדיין חנות נעליים במרכז? אם זו את, אז אני זוכרת אותך ואת אחותך (למדה עם אחותי בשכבה) מבית הספר. אם לא - אז זו סתם פאדיחה
אני תושבת מגדל העמק לשעבר. היום אני בחיפה. בכל מקרה נעים להכיר

LANIT1

New member
יודעת במדוייק ../images/Emo45.gif

הי כל הכבוד פטרת את החידה באמת הפתעת אותי לדודה שלי היה חנות נעלים היום היא עם הבת בחנות בגדים. אחותי יש לה עסק פרטי , בהודעות שרשמתי ציינתי את המייל שלי אשמח לדעת יותר פרטים ולחזור אלייך יותר אישי. עכשיו אני סקרנית.... אחי מתחתן במזל טוב חודש הבא ואנחנו במסע התארגנות.. בכל מקרה איך בחיפה, אשמח לשמוע ממך חפשי את המייל במידה ולא תמצאי אכתוב שוב.. S r 35 איזה שם זה? שם משפחה פרטי וגיל? אם כן יש בנינו הפרש שנה. את קבועה בפורום אני כבר שבוע וחצי... בעוד כמה פורומים מתכונים וכאלה.. טוב יאלה ביי ותכתבי לי במייל אמסור לך טלפון

S r 35

New member
WOW איזה בלשית גששית אני ../images/Emo13.gif

שלחתי לך מסר

למעלה