מה הכנתם היום לארוחת ערב???

LANIT1

New member
בלש גשש פותר כל תעלומה

קיבלתי את המייל כבר אני עונה לך עליו.. נחמד לדעת שמכירים ולא מדברים עם משהו "מעולם אחר"

frige

New member
גם אני יודעת עכשיו בדיוק מי את

אחותך היתה שכבה מעליי ו.................. פעם יצאת לפגישה עיוורת עם בעלי חחחח. עכשיו יודעת בדיוק. נעים מאוד. דודה שלך היתה גם שכנה שלי פעם.

LANIT1

New member
לשרית

את ילידת 1973 שרית שכבה מתחת אחותי , אני לא זוכרת? ועוד את אומרת שיצאתי עם בעלך פעם ... לא זוכרת שם כזה אלי?? מה הוא מתעסק? ואיך היתה הפגישה?. אני חושבת ששיחה כזו אמורה להיות במייל
שרשמתי אותו בהמשך הפורום ראי איפה רשום LANIT1 טוב תכתבי אני אמורה להכיר אותך??.

frige

New member
לא,

לא ממש יצאת איתו פגישה או שתיים להיכרות. טוב רושמת לך מייל.

LANIT1

New member
את בפורום ?? קיבלתי את המכתב... כבר

כבר אני מגיעה לפורום את שם עכשיו???

אניטה, אנחנו יוצאים למשחקים ליד

הבית, בכניסה ד', כי אין לנו כח ללכת עד הפארק (גם אין שם נדנדות שיובלי מכורה אליהן). כל ערב בסביבות 18:15 בערך, כשמתחיל להיות סוף סוף יותר נעים אנחנו יוצאות, את מוזמנת להצטרף, אבל היום ומחר אנחנו לא נהיה שם בגלל המפגש, אז אפשר להיפגש ביום חמישי אחר הצהריים.

LANIT1

New member
לא הבנתי

מה זה כניסה ד' ליד הערבה במעלה המדרגות יש גן משחקים וליד מפעל וישי יש גן משחקים הכי קרוב בערבה ... מפגש פורום עשיתם פעם??

אניטה - כשאמרתי שאין לנו כח

ללכת לפארק, התכוונתי באמת לפארק שליד וישי. כניסה ד', הכוונה לנחל צבי. איפה אמרת שיש עוד גן משחקים? באיזה מעלה מדרגות?

עדן,כניסה ג' זה נקרא, לא?

מה שאניטה התכוונה במעלה מדרגות זה מעל הרחוב שלנו יש גן משחקים נחמד שהוא בלי חול אלא עם גומי.נכון אניטה? כמעט בכל כניסה בנחל צבי יש גן משחקים שאנחנו עם שירז כל פעם מבקרים באחר..שיהיה מעניין ומגוון..

רגע, רגע...

תסלחו לי על מוגבלותי, זה מהחום (אין לי מזגן עדין), איפה נמצא בדיוק גן המשחקים הזה בלי החול? גן המשחקים שאני מתכוונת אליו, הוא בכניסה ד', ליד הבית שלנו.

LANIT1

New member
בהמשך רחוב הערבה בצד שליד הכביש

יש טיילת מקבילה לכביש הראשי מהערבה אחרי שמסיימים את הרחוב בדרך שיורדים אל הגני ילדים ויצו גן חובה וגנון בדרך יש מדרגות שאיתם מטפסים 5 דקות לגן המשחקים בלי חול נחמד מאד עם ספסלים דשא ובקרקע גומי כמו שאמרה אלה... לא מכירה כדאי שתכירי יש הרבה גני משחקים באזור זה בלי חול.

yafit75

New member
עדין לא הבנתי איפה זה, אבל אני אשאל

את דפנה, בטוח היא יודעת, תצטרכו לסלוח לי על המוגבלות, לא יודעת למה הכוונה,חדשה בשכונה, אבל אני אכיר.

התגובה שמעלי (זו של יפית 75) זו אני

בטעות, כי הייתי בעבודה וישבתי במחשב של מישהו אחר, אז לא להיבהל. כל קשר ביני ובין כדורגל, מקרי לחלוטין

למעלה