מה המוצא של השחקנים..?

toxic babe

New member
מה המוצא של השחקנים..?

אלמה היא משו ספרדייה לא..? אז מה כל השאר..?

חחחחחחחחח יצא לך טוב

ספירושלמת וואי זאת יציאה שחבל על הזמן....... חחחחחחח

הי ספיר מה קורה?..../images/Emo41.gif

טוב אני אישית מתה על השם ספיר.. (ואת בטוח יודעת למה...חחחח....) ואני מעריצה ענקית שלך! לפי דעתי את,אלמה ומיכאלה השחקניות הכי טובות ב-ע-ו-ל-ם!!!!!! מקווה שנמשיך להתכתב..מתה עלייך!! LOVE YOU ספירו'ש!!

םפיר כנסי דחוף עניין של חיים או מוו

לא נכנס לי המילה מוות את יכולה בבקשה להיכנס לשם משתמש מאוהבת קשות באדם בבקשה תיכנסי הכי מהר שאת יכולה כשתראי ת'הודעה הזאת

הי ספיר מה קורה?..../images/Emo41.gif

טוב אני אישית מתה על השם ספיר.. (ואת בטוח יודעת למה...חחחח....) ואני מעריצה ענקית שלך! לפי דעתי את,אלמה ומיכאלה השחקניות הכי טובות ב-ע-ו-ל-ם!!!!!! מקווה שנמשיך להתכתב..מתה עלייך!! LOVE YOU ספירו'ש!!

Refael30

New member
רגע...

טורקיה - Turkish AIrliners. יווניה - Olympic Airways. יוגוסלבית ?! אין חברת תעופה יוגוסלבית .

היי..

היי ספיר אני חדשה פה ורציתי לדבר איתך..רציתי להגיד לך שאת מאוד יפה ומוכשרת.. אז עם את רואה את ההודעה הזאת תישלחי לי משהו..תודה מואה..

ספירושששש דרמון את הכי טובהה

ספיר מותק לדעתי את השחקנית הכיי טובה בסידרה וקוראים לי סתו חמו בת 13 מקרית חיים עם בא לך להכיר כנסי אלי לאיסקיו כיי שי לי מלא לספר לך חח בי ביי איסקיו 316746280

lilo the sexit

New member
בגלל זה יצאת מיוחדת?!

חחח למה את לא מתחברת לICQ?!?!?!? ותגידי ספיררר את לא שיקרת לי נכון?את לא אמרת לאחת החברות שלך שתתחזה לך נכון זאת את מהמסרים נכון?!זאת את נתת לי ת-ICQ שלך כן עם אה--399... ולא אומרת יותר מצטערת שאמרתי חלק מהתחלה1!!אני חייבת לדעת שזאת את האמיתית!!ואני לא אומרת לאף אחדד ילד אחד ביקש מימני ואמרתי לו שלא!! והאודות שלךך אזז מי זאת אפרתו'שש לא התחזו לך נכון?!!?,תמסרי לליאת ד"A באודות שלךך פליזז!

lilo the sexit

New member
מציקה או מצחיקה?!

ואם הכוונה למצחיקה אז.... לא ניסיתי הלצחיק אז זה בסדר שלא הצחקתי!

ואווו

כמההה..!!טוב גם אני הרבה חחח עם אני יגיד ירדו עליי כל החיים...{לא עירקקית או ערביה או משהו לא שיש לי בעיה עם זה...אבל עדיין אני לא!}

למעלה