מה המוצא של השחקנים..?

shanie20051

New member
../images/Emo92.gifספיר דרמון../images/Emo92.gif

שלום ספיר קוראים לי שני אני מנתניה אני רוצה סתם ליתכתב איתך אולי נהיה חברות או ידידות אסקיו שלי הוא 211472656 או אסקיו שלי הוא 241228342 או איימל שלי הוא [email protected] והמסנג'ר שלי הוא [email protected] או באתר שלי www.shanie.up.co.il ואני רוצה ליתכתב איתך באסקיו או במסנג'ר או באיימל שלי ואני מקווה ליתכתב איתך ואני רוצה באמת ליתכתב איתך אז נדבר טוב תעני לי בבקשה ספיר אני יודעת שאת עסוקה מאוד אבל בבקשה אני רוצה לדבר איתך באסקיו או במסנג'ר או באיימל שלי אז נדבר ביי ספיר

irenaaa

New member
לספיר דרמון!!!!!!!!

את ממש חמודה......... עכשיו אני יודעת שאם מערבבים טורקים יוונים ויוגוסלבים מגיעים לתוצר מושלם!!!!!!!!!

°°NaTaLi°°

New member
חחחח ספיר יפהה

שלי בחיים לא יגלו חחח אף אח לא מאמין לי שאני חצי רוסיה חחח וחצי מרוקאית

למה לי יש ילדה...

לי יש ילדה בכיתה שהיא גם חצי רוסיה חצי מרוקאית ולא קררה כלום היא פשוט ההורים שלה התגרשו והאמא הרוסיה התחתנה עם אבא מרוקאי ועכשיו זה שילוב לא קרכה כלום!

ayeltush1

New member
לספירוששששש המותק (דריימון)!!

מתה עלייךךךךךךךךך
מה נשמע?......

אביושה

New member
אווו! סופסוף ספיר מתחברת ו...

נותנת הזדמנות למעריצים המטורפים שלה ועליה ודבר איתה.. :)

toxic babe

New member
אני מכירה חצי דרוזי וחצי רוסי

מוזר לא?.. אני נולדתי באוזבקיסטן, אבל אני לא אוזבקית או משו... הסבים שלי היגרו מאוקראינה, בלוריסיה כל האזור שם בזמן השואה :( וכשהייתי בת שנה עלינו לארץ!! ועכשיו אני בת 15! :)

SiM GirL

New member
לא ממש מוזר לדעתי...

כי דרוזי זה בערך שילוב של רוסי או גרוזיני או מה שזה לא יהיה ביחד עם ערבי...נראה לי אקיצר בוא אני אספר לך קטע: נכון לבונבוניטה חברה שלי, יש לה חברה שהיא רוסיה מרוקאית (כמו חתול ועכבר, לא?) אז פעם היה איזה קטע שכל הכיתה הסתלבטה על המרוסית (מרוקאית+רוסית חחחח) אז היא החליטה לצאת להפגנה נגד חוסר כבוד ושם היא הביאה את המפחה הרוסיה מצד אימא ותמרוקאית מצד אבא, זה שפך אותנו מצחוק! אז בקיצור היא הביאה לנו חגיגה - משפחת כלבת ומשפחת חתלת, שכל פעם רבו. האימא הפילה את השלט, האבא צעק על האימא, הילד מצד אימא בכה בגלל הצעקות של האבא, האבא הסתלבט על הילד, הילד אמר לאימא שתתגרש מהאבא וכל מיני זיבולים.... זה היה כזה דפוק כאילו שזה ממש לא אמיתי! חחח ועכשיו היא הפכה להיות מקובלת וכל הקטע הזה רק בגלל שהיא הראתה לכיתה מה זה 'בילוי משפחתי' אצלה במשפחה....פחחחח...

למעלה