מה הסגנון שלכם

galgal15

New member
מה הסגנון שלכם ../images/Emo35.gif

אז כדי להתחיל להזיז כאן קצת את הפורום הנה לי מין סקר קטן אליכם: איזה סגנון מוסיקה אתם מעדיפים לנגן? קלאסי (אפשר לפרט)? מוזיקה ישראלית? פופ? רוק? מה שבראש שלכם. מה אתם הכי אוהבים?

Sir Humphrey

New member
אני פסנתרן/קלידן

אני פסנתרן קלאסי, קצת ג´אז, ומנגן קלידים של פיוז´ן, קצת פרוג רוק ומטאל ובכלל. אני כרגע שומע הרבע קלאסי, אבל זה בא בגלים.

הסגנון שלי

מה שאני בעיקר מעדיפה לנגן אלו יצירות אימרסיוניסטיות (רוול..דביסי...) אני מאוד אוהבת לנגן בטהובן וכמובן איך אפשר בלי שופן.... גם ליסט אני אוהבת ואין כמו באך... כשחושבים על זה יש כל כך הרבה מלחינים מעולים שהבחירה בהחלט קשה!!! גל... ואני אוהבת לשמוע את המתיאוס פסיון של באך...הרקוויאם של מוצרט...ההרכבים הקאמריים של ברהמס...אני לא יכולה לכתוב כי אני אציף את הפורום.ואין כמו הביטלס וגל שוב בהצלחה מאחלת גל

מצטרפת לגל...

דביסי הוא אחד מהמלחינים האהובים עלי, אם לא האהוב ביותר. אני נהנית לנגן יצירות שלו, וכמובן שלשמוע. (כעת, אני לומדת שתיים שלו). דוקא את רוול לא ממש אהבתי, למרות שניגנתי רק יצירה אחת שלו (אולי דעתי עליו תשתנה, אם אני אכיר עוד דברים שלו). את בטהובן אני גם אוהבת, אבל אני ושופן עוברים מיני משבר, שאני בטוחה שיעבור צ´יק צ´אק.
את שוברט ומוצרט לא הזכרת, עוד שני מוכשרים לחבורה
. ולשמוע? זה כבר לשרשור אחר (אני? חנפנית? מה פתאאאאום)

galgal15

New member
הצחקת אותי! ../images/Emo151.gif

זאת אומרת לא מבחינת המלחינים שדיברת עליהם אלה על מה שאמרת אלה על מה שאמרת על שופן "אנחנו עוברים מיני משבר" חה חה חה חה חה ! טוב עכשיו ברצינות למה משבר? מה קרה? אה ואת מומזמנת לפתוח שרשור חדש על מה את אוהבת לשמוע...

אמ...ארמ...

זה היה בציניות?
(כבר לא יודעת...) טוב, נו.. ואם נאמר ברצינות- גראצייה!
למה משבר? בגלל שאמא שלי אהבה לנגן את שופן בזמנו, וזה די עשה לי חררה קטנה. אז זה הביא למיאוס קל (אני יודעת... פושעת, פושעת) אבל נתגבר
כבר עכשיו מתחילה הפריחה המחודשת.

The Bicycle Thief היי

אני אגיד לך מה...מוצארט הוא אחד המלחינים אם לא היחיד שהוא קשה ביותר לביצוע....וזוהי דעתי הסיגנון שלו ייחודי ביותר למרות שרוב האשנים חושבים שמוצארט הוא בין הקלים לביצוע...דעתם שגוייה כמובן שאין כמו שוברט ומנדלסון כל הגאונים יהודים......איזה עם סגולה!!!! סתם....... גל

ענבל מ

New member
שותפה לדעתך.

לא ממש לגבי "ייחודי"- כי בסה"כ הוא נשמע די בנאלי, בסופו של דבר. אבל כשמתעמקים, הוא ממש, אבל ממש לא קל... מנסיון

המפ...

אני? אני אוהבת לנגן קלאסי במיוחד.
ג´אז דווקא מושך אותי גם, אבל אף פעם לא התמקדתי יותר מדי בתחום, וחבל. אני גם נהנית לנגן קצת מוסיקה "עכשוית" (הכל יחסי כמובן-בין השאר, אלטון ג´ון, סיימון וגרפונקל, שרה מקלכלן, יוני רכטר הגאון ובכלל דברים שנכתבו לפסנתר) מה איתך, גל?

galgal15

New member
אני

זה בעיקר קלאסי. מוסיקה רומנטית - בטהובן ובעיקר שופן!

ענבל מ

New member
גם אני

(הודעה ראשונה בפורום. מנגנת כ-13 שנים על פסנתר, לא מזמן היה גם רסיטל שני) מתעסקת בעיקר במוסיקה קלאסית, למרות שאני אוהבת פה ושם לאלתר על שירים עבריים. אני הכי מעדיפה לנגן באך ומוסיקה ישראלית (כמו היידו, סרג´יו נטרא, שולמית רן ודומיהם). וגם קצת מוסיקה ספרדית (מישהו שמע על חואקין טורינה?). ענבל

ּpine appleּ

New member
בוא נראה....

עקרונית כל דבר זה כיף לנגן הכי אני אוהבת לנגן עיבודים של הביטלס..... ו.... כל מיני קטעי בלוז או סווינג קלאסי?.. נחמד, אבל.... אני לא שומעת קלאסי בזמני הפנוי ככה ש... אני ילך על ביטלס

galgal15

New member
אני

כמו שכבר אמרתי מעדיף קלאסי אבל אם לא אז עיבודים של קווין! להקה אדירה!

ּpine appleּ

New member
queen?

אם לזה התכוונת אז צודק, ניגנתי פעם את bohemian raphsody (אולי לא כותבים את זה ככה אבל אין לי כוח לבדוק), אחלה שיר

galgal15

New member
נכון יש להם מוזיקה ממש יפה..

עכשיו ניגנתי את love of my life

paulg

New member
קלאסי ,קלאסי ועוד פעם קלאסי!!!

ולא,אין לי ולא כלום נגד כל סוגי מוסיקה אחרים.

למעלה