מה העניין בצ'ט החדש

מה העניין בצ'ט החדש

אני באמת לא מבין את הצעד הזה של תפוז. הרי זה דיי ברור שהצ'ט החדש נחות ומסובך מהקודם. מה האינטרס לפיכך ? הרי נכנסים פחות אנשים, ואלו שכן נכנסים הם יותר נערים ונערות, מה שבטח לא עוזר מול המפרסמים, שמהם אמורה לבוא ההכנסה לתפוז. אני באמת לא מבין, זה נראה שמישהו שם קיבל החלטה לא טובה, לא מבחינת היחס אל הלקוח ועד כמה שאני מבין גם לא מבחינה כלכלית גרידא. מישהו אולי יכול להעיר את עיני לגבי הסיבות לצעד תמוה זה ? אולי אחכים..

שלום מגיד

בצ'אטים הישנים של תפוז היו בעיות טכניות שונות, העיקרית בהן היא שניתן היה לגלוש בהם רק באמצעות דפדפן אינטרנט אקספלורר, מה שהפך אותם ללא רלוונטיים עבור למעלה מחצי מהגולשים.
בנוסף, תחזוקה של 3 מערכות צ'אט שונות הינה בבחינת "תפסת מרובה לא תפסת" - בסופו של דבר, המשאבים מתפזרים על פני שלוש מערכות ולכן הצ'אטים לא היו מטופלים בהתאם.

נשמח אם תפרט מה מפריע לך בטוטאל צ'אט, על מנת שניקח בחשבון את הצעות הייעול בגרסאות עתידיות שלו.

אני יכול לעזור

אין שום דבר נוח או נעים או מזמין בטוטאל צ'אט. פשוט חרא של צ'אט!

אתם רוצים שהוא יהיה טוב ושנבוא לגלוש בו? תשתדלו לפתח אותו בצורה שתהיה דומה ככל האפשר לגרסה הקודמת של הצ'ט המתקדם.

כמעט כל מי שחפץ בצ'ט יכול לגלוש גם דרך אקספלורר. אני גולש בכרום, ונהגתי להשתמש באקספלורר שלי בשביל הצ'ט בלבד. היה שווה לי, כי הצ'ט היה טוב. הטוטאל-צ'אט מחורבן!

קשה לנו להתייחס לטענה כזו.

נשמח אם תוכל לפרט ולהסביר מה מפריע לך בצ"אט החדש, ומדוע הוא אינו נוח בעיניך.

ס א מ ה

New member
הצאט החדש

אני מסכימה לחלוטין עם המגיד, הצאט החדש הוא צאט מבזה, מתאים לילדים ולא נוח לגלוש בו כלל. העובדה שתירצתם כי החלפתם את הצאט בכדי שאחרים יכולו לגלוש בדפדפנים אחרים נופלת וזאת מאחר ובצאט החדש יש הרבה פחות גולשים, אני מציינת - הרבה , מאשר בצאט הישן.

אין אפשרות לראות כניסה ויציאת גולשים,לגבי כניסה לפרטי - באם נכנסים אליך אינך יודע זאת מאחר ואין אפילו סימן בולט, כמו הבהוב או צבע חזק שנוכל להבחין שיש מישהו בפרטי שלנו. (לאלו המשתמשים בפונקציה זו). גם עניין של שליחת לינקים בפרטי אינה ניתנת לביצוע. רב חדרי תפוז היו ידועים כחדרים שבהם משודרים סגנונות מוזיקה כאשר אלו היו מחברים דרך קישור לרדיו, כעת אפשרות זו אינה ניתנת. תבינו את החיסרון שבדבר.

שלא נדבר על האיטיות בצאט, שורה שנכתבת על ידי גולשת נקראת על ידי האחר לאחר הרבה שניות, גם מצבים של מעבר מחדר לחדר לא אפשריים במהירות.

אני יכולה להעיד כי אני מדברת בשם רבים מגולשי צאט תפוז הישן, תפוז כנראה ישן על זרי הדפנה באם הוא חושב כי הצאט הנוכחי מעלה את כמות הגולשים, להיפך הוא הנכון.

אני ברמה האישית לא נהנית לגלוש כבעבר, כמו חברים רבים שלי.

נ.ב. לו רציתי לגלוש באתרים כמו נענע ועוד לא הייתי בתפוז, כעת אתם דיי דומים וזה חבל:((

לתשומת ליבם של הנהלת תפוז ובמיוחד לזה שהגה שינוי זה.

סאמה:))

ניתוק מהצ'אט

נותקתי משום מה תוך כדי גלישה ואין אפשרות לחזור אחרי המון ניסינות
אפשר לדעת למה נותקתי בכלל ולמה לא ניתן להתחבר שוב במיידי?

אז כמה דברים

הראשון זה תמיד קשה לקבל משהו חדש אבל
היו הרבה מאוד אופציות שאין עכשיו
1.את נזרקת מהצאט כל שניה על הצפה
2.ניהול ופתיחת חדר ברמה ירודה מאוד
3. ברמה אסתטית נראה לא ידידותי במיוחד

היה נחמד אם היו משחזרים את האופציות של הצאט הישן ותוספת מצלמה ואייקונים מהסדרה הישנה
ולא הבנתי מה הקטע שרואים את השיחות שהיו בעבר שנכנסים לחדר
בקיצור הצאט הישן והאהוב איכותי יותר ..

תודה על ההערות והארות

1. הנושא בבדיקה וטיפול
2. מדוע בעיניך הרמה ירודה?
3. מבחינה עיצובית עתיד להתבצע שינוי משמעותי בימים הקרובים (כולל האייקונים המוכרים ואהובים.
)

למעלה