מה הקנייה הכי טובה שלכם?

Katy Cat

New member
מה הקנייה הכי טובה שלכם?

מה ה"מוצר" שעשה לכם את ההרגשה הכי טובה בעולם כשקניתם אותו? מה גרם לכם להסתובב עם חיוך אידיוטי על הפנים במשך כל השבוע לאחר שנקנה?

אווווווו איפה קנית ספרי לי נא!../images/Emo13.gif

שתפייי אותנו!

Gum Cigarettes

New member
אמ.. אני יענה ברצינות

למרות שאני לא בטוחה שהתכוונת ברצינות.. או קיי ככה. יש sex stores (אני פשוט חולה עליהן) שמוכרות כאלה. ו..ו..! יש חנות אחת בבוגרשוב, שעושה גם פירסינג (דרך אגב) והם מוכרים שם תדברים הכי מהממים של הג´אנר הזה. אני אחרי חנוכה הולכת לשם וקונה כמה דברים שכבר הרבה זמן אני רוצה.

*pachanga*

New member
הקנייה הכי טובה שלי זה השבוע../images/Emo6.gif

הלכתי לחפש כמה סריגים כי מאוד קריר פה ובקרוב אני הולכת לסבול את הקור של ניו יורק
קניתי כמה סריגים <אין אצלי קניה של חולצה וזהו אצלי הכל ברבים > ראיתי שאהבתי את הסריגים האלה ולא מחירים בשמיים יומים אחרי זה חזרתי קניתי עוד בצבעים חיים ובולטים
קניתי 2 זוגות נעלים ושתי חצאיות ארוכות בקיצור שבוע של שופינג

*pachanga*

New member
מאפה??

אני גרה באיזור השרון אבל אותם חצאיות ראיתי השבוע ברחובות אותם מחירים ואותם חצאיות זה לא רשת או משהו אבל יש אותם בכל מקום
וסריגים מה חסר? תמיד אפשר למצוא ובכל עיר
אם את רוצה לדבר על זה יותר לעומק אז תצרי איתי קשר

Katy Cat

New member
בעיקרון אם את מחפשת סריגים בזול

את יכולה למצוא המון סריגים זולים יחסית (נניח עד 50 או 70) באזור שנקין בתל אביב, איפה שיש את "רינה" וברחוב המקביל לשנקיםן ששמו ברח לי מהראש. וכמובן בסוקולוב בחולון יש המון חנויות מרוכזות במרחק של 10 דקות הליכה מקסימום (איזה 7 חנויות) עם סריגים זולים, ודווקא לא רעים. אני פשוט לא הולכת לשם מטעמי נוחות, וגם כי אני כרגע לא צריכה חדשים.

kiticat

New member
המגף השחור הראשון שלי

גרם לי להסתובב כמו מפגרת במשך חודש שלם. הוא היה עם עקב גבוה- אבל לצערי העקב נפרד מהנעל קצת ויש רווח מכוער- אין לי מושג אם אפשר לתקן- אבל אני לא זורקת. לכו תדעו. אבל הקנייה הכי טובה? אני חושבת שמכנס בז´ מרנואר ב110. חולה עליו ונראה עליי טוב. (דבר שקשה למישהי במידות לא אנורקטיות) ואני משתמשת בו המון! גם ג´ינס שקניתי באותו יום- כחול כהה, ארוך שמכנס את הנעל, עם מעין תפרים צבעונים שכאלה. משתמשת בו המון!

Katy Cat

New member
לכי לסנדלר ותשאלי אם אפשר

לתקן את המגף...אני בטוחה שזה אפשרי.

kiticat

New member
האממ

כנראה שאפשר. כלומר- הדבקתי את הסוליה, אבל במחיר של 150 שקל- למגף, אולי עדיף לקנות זוג חדש? למרות שאולי עדיף לתקן, כי הוא באמת נעל מדהימה, ולמרות שיש דומות אני חולה עליה...

גמדית

New member
רנואר?

הלוואי עליי! יש להם בגדים מהממים... אני די גבוהה (1.67) והכל טוב מבחינת האורך שםאבל הכל רחב.........! יש לי מרנואר רק סריג כזה שרניתי השנה בצבע שחור כזה עם שני ריצ´רצ´ים משני הצדדים. קיבלתי אותו במתנה מדודה שלי אבל עדיין לא הלכתי איתו...

kiticat

New member
האממ

אני 175.... ובכל מקרה- אני גם לא רזה... אז בכלל בעיה בשבילי...

Katy Cat

New member
לרנואר יש מידות די גדולות..

כאילו המידה 38 שלהם למשל זה כמו 40.

למעלה