מה ואפשר לקבל גם תשובות ... ברורות?

לכטר

New member
מה ואפשר לקבל גם תשובות ... ברורות?

אפשר לשאול אתכם שאלה ואתם תעבירו את התשובה?? פעם הלכתי לאחת שעוסקת בקריאת כלפים מתוך סקרנות אולי.... לא הסתרתי ממנה את זה... ושאלתי שאלה שבאמת הייתה חשובה והתלבטתי בה..... יצאתי רק מבולבל עוד יותא יותר
לא.. אני לא שלילי... זה דיי מרתק.....

צ ל י ל 8

New member
ו, אפשר לשאול ולקבל תשובות ברורות,

אבל השאלה היא כמה אתה מאמין באמת? כי אם אתה חסר אמונה, אזי הקלפים יענו לך באותה מטבע.. תשובה מדוייקת באה ע"י שאלה מדוייקת. אם אתה רוצה, אתנ מוזמן לפרט רקע לשאלתך וננסה לעזור.

לכטר

New member
קודם כל תודה על התגובה

ובכן... יש שאלה שמטרידה אותי זה זמן רב, עוד לפני שהתחלתי ללמוד.... וגם עכשיו כשאני כבר לומד. רציתי לקבל תשובה פשוטה. אולי זו תשובה קשה אבל רציתי כן או לא האם בחרתי בתחום הנכון. האם אצליח כעורך דין ולא אהיה "סתם" עוד עורך דין. השאלה אם אהיה עורך דין ממש טוב.. מצליח ומצטיין

batgalim

New member
לכטר חביבי../images/Emo150.gif

להיות "סתם" מישהו או מישהו ממש טוב - זה תלוי רק ב"מישהו" הזה... ולא משנה באיזה מקצוע הוא עוסק... מה אתה אומר?

לכטר

New member
יקירתי, הכלפים אמרו לך את זה?

ללא ספק, עקרונית את צודקת.... אני שואל מה אומרים הכלפים לגביי... מה דעתם?

batgalim

New member
לא הקלפים, רק הנסיון...

תוכל לשאול את הקלפים בפריסה קלטית: מה הפוטנציאל שלי להצליח במקצוע עריכת דין בתקופה של חצי השנה הקרובה? להבהרה - את הקלפים שואלים לתקופות קצרות ככל האפשר, והם אמורים לתת לנו הכוונה לגבי הדרך בה כדאי לנו לבחור ולנתב את עצמנו. במידה והקלפים מראים על כיוון מסויים אך מייעצים לנו ללכת בדרך אחרת - ואנו אכן פועלים עפ"י עצתם - ה"עתיד" שהקלפים מראים לנו בפריסה, גם הוא משתנה בהתאם לפעולה שלנו !!! את השאלה שלך תחמתי בתקופה של חצי שנה, אך איני יודעת מתי אתה אמור לסיים את לימודיך. אודה לך על רקע כללי (האם אתה מצליח בלימודים, אוהב את המקצוע וכו') על מנת שנוכל לכוון אותך הכי טוב שאפשר... שיהיה לך חג אהבה שמח

צ ל י ל 8

New member
מצטערת אבל,

הקלפים לא נועדו לנבא עתידות, ולא נוכל לאמר לך אם תקבל שכר של "סתם" או של "ממש". הקלפים נועדו להראות מצב נתון שבעזרתו אנו יכולים להנחות כיצד לנהוג או לא לנהוג על מנת להגיע למצבים אופטימליים. אם יש נושא שבו אתה זקוק לייעוץ אמיתי, להכוונה בדרככך, נשמח לעזור

צ ל י ל 8

New member
מצטערת, אבל

הקלפים לא נועדו לנבא עתידות, ולא נוכל לאמר לך אם תקבל שכר של "סתם" או של "ממש". הקלפים נועדו להראות מצב נתון שבעזרתו אנו יכולים להנחות כיצד לנהוג או לא לנהוג על מנת להגיע למצבים אופטימליים. אם יש נושא שבו אתה זקוק לייעוץ אמיתי, להכוונה בדרככך, נשמח לעזור

למעלה