מה זה uttD12D.tmp ?

gadisam

Active member
Windows 10, אני מקבל הרבה פעמים הודעה
The install of C:\Users\User\AppData\Local\Temp\uttD12D.tmp failed (signer certificate mismatch)
ראו תמונה מצורפת.
חיפוש בגוגל של uttD12D.tmp לא נתן תוצאות.
אפשר ללחוץ על OK וההודעה נסגרת, אבל מופיעה שוב ושוב כל כמה שעות.
מישהו יודע במה מדובר?

קבצים מצורפים

• uttD12D.JPG
    uttD12D.JPG
    KB 18.8 · צפיות: 2

gadisam

Active member
תודה, נשמע הגיוני כיוון שאני אכן משתמש ב-uTorrent, השאלה למה ההודעה מופיעה כל פעם מחדש, כלומר מה uTorrent רוצה ממני.

HelpSupport

Active member
למה זה קורה - אין לי מושג. ראה שרשור בפורום הזה.

בדוק אם יש עדכון גירסה לתוכנה. הערה - תוכנת האנטיוירוס של ESET במחשב שלי איננה אוהבת את התוכנה הזאת בכלל, אני משתמש בשעת הצורך בתוכנה מומלצת יותר - qBittorrent

רוב הזמן נח

Well-known member
למה זה קורה - אין לי מושג. ראה שרשור בפורום הזה.

בדוק אם יש עדכון גירסה לתוכנה. הערה - תוכנת האנטיוירוס של ESET במחשב שלי איננה אוהבת את התוכנה הזאת בכלל, אני משתמש בשעת הצורך בתוכנה מומלצת יותר - qBittorrent
אה, עכשיו ראיתי שהקדמת אותי בהמלצה.

רוב הזמן נח

Well-known member
תודה, נשמע הגיוני כיוון שאני אכן משתמש ב-uTorrent, השאלה למה ההודעה מופיעה כל פעם מחדש, כלומר מה uTorrent רוצה ממני.
הם רוצים שתחליף אותה בתוכנת טורנט טובה יותר בקוד פתוח בשם qbittorrent

אני נטשתי את uTorrent ברגע שהם התחילו לשים פרסומות בתוכנה.

אני רק שאלה ..
למה הכוונה פרסומות בתוכנה ?
אני עובד איתה המון - אני משתמש באתרי מנועי חיפוש להורדת טורנטים ואז כשאני לוחץ על הקישור (אני משתמש בדפדפן אקספלורר הותיק כי אין לי עצבים לשיתה של כרום של לשמור בנפרד ולהריץ בנפרד) זה פותח את התוכנה ואחרי שאני מאשר לה לאן לשמור אני סוגר את החלון ונותן לה לעבוד ברקע וחוזר לעניינים שלי ..

רוב הזמן נח

Well-known member
אני רק שאלה ..
למה הכוונה פרסומות בתוכנה ?
אני עובד איתה המון - אני משתמש באתרי מנועי חיפוש להורדת טורנטים ואז כשאני לוחץ על הקישור (אני משתמש בדפדפן אקספלורר הותיק כי אין לי עצבים לשיתה של כרום של לשמור בנפרד ולהריץ בנפרד) זה פותח את התוכנה ואחרי שאני מאשר לה לאן לשמור אני סוגר את החלון ונותן לה לעבוד ברקע וחוזר לעניינים שלי ..
בטורנטים יש הורדה של הטורנט ויש קישור מגנט. שזה אותו דבר, רק שבלחיצה על קישור מגנט זה ישר פותח את התוכנה.

אם הדפדפן מפעיל אוטומטית גם קובץ טורנט כשמורידים אותו, זה לא טוב. באקספלור זה היה ככה גם עם קיבצי EXE.

כשלוחצים בדפדפן על קישור להורדת קובץ שנמצא באתר כלשהו, אין דבר כזה לבחור אם לפתוח קובץ או לשמור אותו. זאת המצאה דבילית של מיקרוסופט. אם שומרים קובץ, צריך אחר כך להפעיל אותו. אם פותחים קובץ, הדפדפן מוריד אותו ואז אוטומטית פותח אותו. שזה מה שיצרני וירוסים אוהבים. ככה אנשים עושים טעויות ומתקינים מזיקים. תמיד לבחור לשמור ואז לבד לגשת ואם רוצים לפתוח. לא להשתמש בדפדפן שנותן כאילו אפשרות לפתוח קובץ EXE בלי לשמור אותו, כי אין דבר כזה.

הפרסומות זה בתוכנה של הטורנט שעושה את ההורדות. ביוטורנט יש שם פרסומות.

נערך לאחרונה ב:
למעלה