מה חושבים חורזים וכותבים על ההזמנה?

חורזת באהבה

Well-known member
מנהל
בהזמנה עצמה נכתב לאורחים: "למרות שהיינו רוצים לראות כל אחד ואחד מכם ביום הגדול שלנו, אנחנו מחוייבים לפצל את האורחים שלנו לקבוצות כדי להבטיח שאנחנו לא עוברים את המכסה המותרת של מוזמנים. קבוצה א': בבקשה השיבו כמה שיותר מהר האם תגיעו כדי שנוכל למלא את המקום שלכם במידה ולא תצליחו להגיע. קבוצה ב' ו-ג' בבקשה תעקבו אחר אתר החתונה ובדקו האם מתפנה מקום בחתונה. אם אתם יודעים מראש שלא תוכלו להגיע זה יעזור לנו אם תסמנו זאת באתר". הזמנה

דיברגנט חדש

Well-known member
בהזמנה עצמה נכתב לאורחים: "למרות שהיינו רוצים לראות כל אחד ואחד מכם ביום הגדול שלנו, אנחנו מחוייבים לפצל את האורחים שלנו לקבוצות כדי להבטיח שאנחנו לא עוברים את המכסה המותרת של מוזמנים. קבוצה א': בבקשה השיבו כמה שיותר מהר האם תגיעו כדי שנוכל למלא את המקום שלכם במידה ולא תצליחו להגיע. קבוצה ב' ו-ג' בבקשה תעקבו אחר אתר החתונה ובדקו האם מתפנה מקום בחתונה. אם אתם יודעים מראש שלא תוכלו להגיע זה יעזור לנו אם תסמנו זאת באתר". הזמנה
כ"א מבין שהמשפחה מעל הכל, אח"כ חברים קרובים, עבודה ורק בסוף חברים ומקומות עבודה של ההורים.

Harrington

Well-known member
מנהל
נראה לי אולי גימיק שמתיימר להיות מצחיק קצת. בתכל'ס בעיני, אם זה רציני, התנהלות מיותרת לחלוטין ופוגענית.

אני לא רואה זאת כפוגעני
ברור שמשפחה וחברים קרובים קודמים לכול
עצם ההודעה שרצו להזמין אותי אך בגלל חוקי הקורונה לא מתאפשר זה היה מספק אותי ומשמח אותי גם אם אני רשום כרזרבה
אם מישהו מהמוזמנים באמת לא יכול להגיע ובעל השימחה רוצה למלא את המיכסה המותרת אין שום סיבה שלא יודיע לי שבכול זאת אני יכול לבוא ,ואז אבוא בשימחה

קלייטון.ש

Well-known member
אני הייתי עושה מכירה פומבית של מקומות. מי שמתחייב לתת מתנה יותר גדולה עולה למקום יותר גבוה.

למעלה