מה יהיה עם

Jany

New member
מועד מיוחד.. בערך...

כי נרשמתי ללימודים מאוחר מדי, נרשמתי שבוע אחרי השחרור שלי באמצע יולי וכבר פיספסתי את הבחינה שהייתה אז רשמו אותי לבחינה הקרובה. והאמת זה לא מעודד אותי.. אני באמת מפחדת מהמבחן הזה... לא יודעת למה... :\

PooKiPsiT

New member
חבל על הלחץ...

זה דוקא מהמבחנים הפחות מלחיצים, כי הוא לא קובע כמעט כלום בתכלס.. הוא לא קובע אם תתקבלי ללימודים או משהו. מקסימום אם לא ילך לך טוב אז יתווספו עוד 4 שעות למערכת. מבאס, אבל לא עד כדי כך נורא.. עשית את המבחנים שיש בערכת הרשמה? (ואם כן) איך הלך לך בהם?

Jany

New member
עשיתי ת'מבחנים שיש בערכה

אבל רק חוברת אחת, יום שני ושלישי אני אמשיך עם השתיים האחרות, בינתיים אינ אקרא קצת, ולא הלך לי ממש טוב... קיבלתי 213... :\ זה ממש ממש על הפנים!

PooKiPsiT

New member
השאלה הגדולה היא..

אם קיבלת 213 כי לא הספקת לענות על שאלותף או שענית על כולן ופשוט לא הבנת את המילים? כי אם לא הספקת אז פשוט צריך לשפר את המהירות של הקריאה (לקרוא לקרוא לקרוא, כמה שיותר לקרוא דברים באנגלית) וללמוד לחלק נכון את הזמן, ולדעתי זה הרבה יותר פשוט מאשר לשפר אוצר מילים, שזה דיי בלתי אפשרי בשבוע וחצי... (הזמנים המומלצים אגב, הם 5-6 דקות לחלק שצריך להשלים מילה במשפט, דקה לכל שאלה של ניסוח מחדש, ואת הזמן שנשאר לחלק שווה בשווה בין שני הקטעים). ואני מניחה שלא עשית קורס פסיכומטרי אז לא סיפרו לך שלא באמת חייבים לקרוא את כל הקטע בשביל לענות על השאלות והטריק הוא לקרוא קודם את השאלות ולנסות למצוא את השורות שיש בהן את התשובה בקטע ולקרוא רק אותן. הכי קל זה שאלות ששואלים אותך נניח למה הכוונה במילה מסויימת בשורה מסויימת, ואז פשוט צריך לקרוא את השורה לפני ואולי את השורה אחרי ויש לך תשובה לשאלה. או שאם שואלים אותך מה הרעיון המרכזי בפסקה מסויימת, לרוב מספיק לקרוא את השורה הראשונה והאחרונה בשביל להבין..

Jany

New member
זה עניין של אוצר מילים לא קריאה

אני קוראת יחסית בקצב סביר, בגלל זה אני מפחדת מהמבחן הזה כי זה עניין של אוצר מילים ואני יודעת שזה בלתי אפשרי לשפר את זה בשבוע וחצי... ותודה על הטיפים דרך אגב :)

yuvsh

New member
אנגילת זה אנגלית

או שיודעים רו שלא צריך רק ללמוד את המילים כמו תוכי וזהו חוץ מזה אז לא מוצאים פטור לא נורא עוד קורס וגם את ממש צעירה כל שאר החברה שילמדו איתך יהיהו גדולים ממך אז אחרי מה לרוץ אז עוד קורס או שנים לא ישנו כלום

PooKiPsiT

New member
ישנו...ישנו....

אתה יודע איזה הבדל עצום יש בין להתחיל ביום ראשון ב8 לבין להתחיל ב12?!??!
(אוי נהייתי מפונקת מאז שהשתחררתי..לקום ב9 זה ממש מוקדם מבחינתי....איזה כייף!!!!!
)

Jany

New member
חחחחחחח יפה, גם אנ יהתרגלתי לזה

אבל עכשיו אני מרגילה את עצמי לקום ב-7 וחצי בגלל חברה שלי שהיום שלי זוועה אם אני לא מדברת איתה על הבוקר והיא קמה כול בוקר ב-7, וגם בגלל שאני מנסה קצת ללמוד לאנגלית :)

get well

New member
מבחן אמיר...

אני עשיתי גם מבחן אמיר והוא שיפר לי את הציון אנגלית של הפסיכומטרי מאוד..קיבלתי 240..
והכל בגלל שקראתי המון באנגלית ותירגלתי המון.. תקני ספר ותתרגלי זה לא מספיק החוברת שהם נותנים עם שני המבחנים האומללים... אגב בפסיכומטרי בציון באנגלית היה נמוך ב30 נק'..תבינו איזה שיפור..

PooKiPsiT

New member
../images/Emo12.gif

וואו! איזה כייף לך! 30 נקודות?!?!?!?! אני צריכה לשפר רק ב10 יחסית לפסיכומטרי בשביל פטור... נקוה שגם לי יהיה מזל...

get well

New member
מה לעשות אני חיית ליליה../images/Emo29.gif

עובדת כל הלילה וישנה ביום.. לא בעונש.. זה הכי כיף ככה...
וגם לי יש פטור כמובן..

כאגאי

New member
ב 30 נק'?

אד כמה שאני זוכר בפסיכומטרי זה עד 150, לא? חוצמזה, תגידו תודה. יש לכם "צרות של עשירים". אני לא אתפלא אם ידרשו ממני לקחת קורסים בעיברית אחרי הציון שלי במילולי
. עברית קשה שפה.

PooKiPsiT

New member
זה אמי"ר, לא פסיכומטרי.

באמי"ר הכול בקפיצות של 100. הציון המקסימלי הוא 250, ופטור זה מ234. וקורסים באנגלית זה רק לעולים אם אני לא טועה. אם נולדת בארץ אתה יכול גם להוציא 7 ואף אחד לא יגיד לך כלום

כאגאי

New member
אני מבין

לא, אני לא עולה חדש (ולא עולה בכלל), ודווקא באנגלית כן הוצאתי פטור בפסיכומטרי, רק בעברית אני קצת (הרבה) עילג. וטוב לדעת שאני לא אצטרך קורסים בעברית (מזל שאי אפשר להגיע ל 7, 50 זה המינימום
). כן, זה אחד המכשולים שעומדים בפני ללמוד את מה שאני רוצה.
וסליחה שאני מייאש אותכם ככה ביום שישי.

למעלה