מה יש לכם הכי הרבה?

גמדית

New member
הכי הרבה??????

חולצות....! פשוט אפשר לגוון איתן יותר! עם החולצות אפשר לשנות מראה וסגנון כמעט לכל בגד.

Katy Cat

New member
מסכימה.

גם לי יש המון חולצות וסוודרים וסריגים, ממש המון! מכנסיים לעומת זאת יש לי לא יותר מ 16 בערך , וחצאיות בערך 8-10.כי... כי החולצה זה הדבר הכי בולט בלוק, לדעתי.

מכנסיים:)../images/Emo85.gif

אני לא יכולה לראות מכנסיים יותר נישעת לכם!!! חחחחח תמיד אמרתי שאני צריכה מכנסיים בסוף ניהיה לי עודף מכנסיים שאני כבר לא יודעת מה לילובש כל יום): אני לא יכולה לעושת החלפות עם חברות שלי כי כל מה שאני קונה צריך לקצר וכל החברות שלי גובוהת אני מטר מישים ושתיים ואני בכיתה יא´

kiticat

New member
חצאיות.

אם יש דבר אחד בגוף שלי שלא נראה כמו חבית זה הרגליים. וכידוע עדיף למשוך תשומת הלב לדבר כל כך נשי ומהמם. חוץ מזה שחצאיות יותר מגוונת ממכנסיים- והאמת היא שמבחינת הלוק יותר אפשר להשתגע איתה...

Katy Cat

New member
אז יש לך יותר חצאיות מחולצות?

וספסוף מצאתי מישהי שאוהבת חצאיות. אני חולה על חצאיות, אבל חברות שלי ברובן לא מתות על זה.

kiticat

New member
גם אני ככה.

אני חולה על גופיות- וחולצות יש לי די הרבה. אבל חלקם טריקו זרוקות כאלה, וחלק צמודות, ואין בטן- לפחות לא במצבי, ויש כמה שהם ארוכות גולף, ועוד כמה ארוכות. ואז יש לי כמה סריגים- ואולי בסך הכל יש לי באמת יותר חולצות מחצאיות. חצאיות יש לי שחורות לפחות 9 אם לא 10. ותמיד דבקתי בחצאיות. ורק בזמן האחרון חברות שלי גם חושבות שזה יפה..... ותחשבי מכיתה י´ אני יותר מסתדרת עם המושג אופנה- ומאז אני דבוקה לחצאיות. ואם כבר מכנס- אז ג´ינס.

popistit

New member
אני דווקא אוהבת חצאיות...

אבל לבי"ס אני לא נוהגת ללכת איתן... אני חולה על חצאיות ג´ינס, אבל אני לא מוצאת כאלה :(

kiticat

New member
אני לומדת בבית ספר דתי כך ש...

אני בלית ברירה לובשת חצאיות לביה"ס....

Katy Cat

New member
אה שכחתי גם להגיד שיש לי משהו

כמו 100 זוגות גרביים, ואני ממש לא צוחקת.

למעלה