מה יתאים עם סקיני שחור? (ושאלה על new yorker)

ElShaddai

New member
מה יתאים עם סקיני שחור? (ושאלה על new yorker)

(בן17) היי, לא מזמן קניתי גינס שחור חלק מזארה. ואני פשוט לא מצליח לשלב אותו עם שום חולצה, חוץ משחורה כמובן, ואולי לבנה. לפעמים אני רואה שילובים יפים (כמו משהו שאביב גפן לבש בערוץ 24), אבל אני לא יודע מה הנוסחה. הסגנון שלי זה חולצות T בלי יותר מדי סיבוכים, ועם ציור כזה חמוד ולא צועק כמו אד הארדי וכאלה, סטייל פול אנד בר וכאלה. ועוד שאלה, כשהייתי בפולין ראיתי חולצה ממש יפה בnew yorker, אבל מכל מני סיבות לא קניתי אותה. יש איזשהו מקום בארץ שמוכר דברים שלהם?

סקיני שחור?

בעיקרון כל דבר מתאים איתו.. טי שירט סגול-אדומה-לבנה-כל מיני... שחור הולך עם הכל (יש כאלה שיגידו שחוץ מחום). עם הסקיני השחור שלי אני דואג להקפיד (חח) שאם החולצה נגיד בצבע כחול או אדום וכאלה אז הנעליים הם בגווני אפור-שחור או מתאימים לחחולצה ככה זה לא יוצא צועק כזה (נעלים סגולות וחולצה צהובה זה קצת כן) - זו המלצה שלי [= בקשר לניו יורקר-אין בארץ

ElShaddai

New member
אם אתם כבר נשמות

יש לי חגורה לבנה פשוטה. עכשיו נראהלי זה ממש יפה עם הגינס השחור. אפשר לקבל כמה חוקים של מה לא לעשות עם חגורה כזאת? נניח הבנתי שלא כדאי להתאים חגורה לנעליים

שים אותה

אבל לא עם חולצה לבנה נגיד והנעליים לא בצבע חאקי או לבן ושיתאימו לחולצה זה מה שאני הייתי עושה,למרות שאין ממש חוקים.... תלך אם מה שנראה לך יפהז

למעלה