מה כדאי עו"ד \מגשר בהליכי גירושין?

מצב
הנושא נעול.

א ו ר1

New member

תלוי

תלוי
תלוי אם את רוצה להתגרש סופית או לנסות בכל זאת שלום בית. אם את רוצה משיהו שיערוך הסכם עבור שני הצדדים - העיקר שיהיה מישהו שמבין בדיני משפחה ושידע להציג את הזכויות הוחובות של הצדדים בצורה הטובה ביותר ושידע לערוך הסכם כמו שצריך

א ו ר1

New member
אני רוצה הסכם גירושין סופי.

תלוי
תלוי אם את רוצה להתגרש סופית או לנסות בכל זאת שלום בית. אם את רוצה משיהו שיערוך הסכם עבור שני הצדדים - העיקר שיהיה מישהו שמבין בדיני משפחה ושידע להציג את הזכויות הוחובות של הצדדים בצורה הטובה ביותר ושידע לערוך הסכם כמו שצריך

תשובה

תשובה
אם שניכם מסכימים על התנאים יש לקחת עו"ד שינסח אותם בצורה משפטית שתביא לידי ביטוי את רצונכם האמיתי. אם אין ביניכם הסכמה רצוי לקחת מגשר. בכל מקרה רצוי מאוד שאת ההסכם הסופי ינסח עו"ד.

א ו ר1

New member
כיצד קובעים את סכום המזונות ?

תשובה
אם שניכם מסכימים על התנאים יש לקחת עו"ד שינסח אותם בצורה משפטית שתביא לידי ביטוי את רצונכם האמיתי. אם אין ביניכם הסכמה רצוי לקחת מגשר. בכל מקרה רצוי מאוד שאת ההסכם הסופי ינסח עו"ד.
כיצד קובעים את סכום המזונות ?
יש לנו ילדה אחת ואני עובדת במשרה מלאה. לפי מה קובעים את סכום המזונות?

לדעתי

תשובה
לדעתי
רצוי להעזר בשירותיו של עו"ד שהוא גם מגשר. כך נהנים מיתרונות הגישור יחד עם מתן ידע משפטי העוזר בקבלת החלטות.

ניני1

New member
הסכם גרושין

תשובה
הסכם גרושין
שופטים מעדיפים הסכמים שנערכו אצל עו"ד

מצב
הנושא נעול.
למעלה