מה לדעתכם כל דמות מייצגת בחיי הנפש ???

mnoga1

New member
מה לדעתכם כל דמות מייצגת בחיי הנפש ???

שילגיה- תמימות

המכשפה- אני איכשהו מרגישה שהיא לא הרוע לגמרי אלה הכאב, כאילו יש לה חור עצום שלא ניתן למלא אותו

עוצלי גוץ לי- עיקרון המציאות, הוא חזר בפרק האחרון פעמיים על כך שאם רוצים משהו צריך להשיג אותו ולא להשתמש
ב"קסמים" (פנטזיה)

הנרי- האב של המכשפה בעיניי מייצג את הטוב, את ההתמודדות הבריאה עם הדברים שקוראים במציאות, את המחילה והקבלה ללא תנאים.

אמה- בעיני מייצגת הכחשה ובריחה, אני עדיין מרגישה שהיא לא לגמרי קונה את התיאוריה של הנרי אבל היא מייצגת גם אומץ ונאמנות לעקרונותיה בכך שהיא עומדת מול עוצלי גוץ לי.

מה דעתכם ?

פיגאודה

New member
מעניין...

לגבי אמה את צודקת מאה אחוז, היא באמת כל הזמן בורחת, מכחישה ומאוד בררנית, נראה כי איבדה אמון בכ"כ אנשים כך שהיא סוגרת את עצמה.

עוץ לי גוץ לי- מעניין מה שכתבת , לא חשבתי על זה ככה אבל יש משהו בזה, הוא באמת בסוף יחסית מיציאותי לכל השאר.

המכשפה- היא בעיני מייצגת רוע טהור שמוכנה לעשות כל מה שנדרש על מנת להיות בטופ, היא דורסת אנשים ואפילו את דרסה את אבא שלה.
אבל בסוף כמו כולם היא תבין כי זאת לא הדרך..

הנרי- בסוף הוא הכי מיצאותי , הוא נחוש להראות לכולם שהוא צודק ולא מוותר לא משנה כמה לא מאמינים לו. כולם נשבים בקסמיו דווקא בגלל שהוא כל כך כנה וטוב לב.

אני מוסיפה משלי
-
סינדרלה- מייצגת את החשיבה ששום דבר לא בא בחינם, וכי כסף זה באמת לא הכול בחיים...ועדיף לוותר על כסף ומעמד מאשר לוותר על משפחה.
היא מסוג האנשים שכמעט הבינו מאוחר מדי ...שלא מוותרים על משפחה.

את מי לדעתכם מייצג השריף

אחרי הפרק האחרון, אני באמת לא יודעת....

למעלה