מה מבדיל את בלו...

Sababush

New member
בדיוקקק

18. יש להם הרבה בלדות, הרבה שירי פופ קצביים, מספר שירי R´N´B, מספר שירי היפ הופ ואפילו קצת רוק מה חסר??

Anat L

New member
סחתן.....

לא הייתי מאמינה שתצליחו למצוא כמעט 20 סיבות...חחחח אהההה וד"א לא יצא לי לדבר איתך אף פעם.... אתה בא למפגש ?

Sababush

New member
אה.... וואי :-|

איזה מוזר זה שבשאר הפורומים בתפוז זה כן עובד לך :-|

Anat L

New member
מי אמר שזה עובד לי בשאר הפורומים?

זה לא כותב עברית בכל הפורומים... וגם באי מייל...

Sababush

New member
אה... חחחח

חשבתי שזה עובד לך בכולם ורק פה לא :-| כמה מוזר

chicolico

New member
חחח...

כן, יש הרבה סיבות... ולא... אני לא חושב שאני אבוא למפגש... יש לי בגרות ב-16 לינואר ואני חייב ללמוד... וחוצמזה אני עובד כמעט כל יום ובטח בסופשבוע אני אהיה עייף... sorry....

Sababush

New member
רעעע... חחח

טוף, נו נסלח לך למרות שזה הפסד שלך לישון בחדר אחד עם כמה בנות... חח אני לא חושבת שאף אחד מבלו יוותר על הצעה כזאת... בעצם כן, כי הם הומואים :-|

chicolico

New member
חחחח....;

מצטער שאני לא אוכל לבוא... ומי קבע שהם הומואים? הסקת את זה לפי התמונות המפלילות?

Sababush

New member
חחחחח

תמיד אמרתי.. בכל להקת בנים יש לפחות הומו אחד ואני פשוט מקווה שבבלו הם כולם הומואים דאנקן בטוח הומו כאילו, סטרייט לא ידבר ככה על עצמו... חחח.. סיפרתי לך את הסיפור עם התמונות מהמגאזין? סיימון נראה לעיתים קרובות מאוד הומואי.... והשניים האחרים, אני פשוט חושבת ככה

chicolico

New member
לא, לא סיפרת לי...

ודאנקן כל הזמן רק דואג לאיך שהוא נראה ולשיער שלו - אז זה די מסגיר אותו...

MolsBolsRules

New member
אז ככה

למרות שאני מודה בכל שיופי משחק אצלי תפקיד גדול תיתפלא אבל את ווסט לא ראיתי ששמעתי את SWEAR IT AGAIN ושהיתאהבתי בשיר ובקולות שלהם וגם IF I LET U GO לא הכי היתייחסתי למראה ויותר לשיר ובקשר לזה שהם לא כותבים אז בואו תישמעו תאוריה סטיב מאק כותב מוכשר!!!!!!!!!!!! (אני אישית ממש מעריצה את הכתיבה שלו) אבל מה לעשות אין לו קול ווסטלייף זמרים מדהימיםםםםםםםםםם שבאלבומים הראשונים מה לעשות לא איפשרו להם לכתוב לא רצו לקחת סיכון אז למה לא לאחד כוחות!??! כותבים מצוינים אם זמרים מצוינים= מתכונת מנצחה! והעובדה היא שאיי ואן כן כתבו את השירים שלהם בהתחלה וכמה שאני שרופה בדם עליהם ווסטלייף הצליחו הרבה יותר מהם ואל תחרבשו לי שזה בגלל רונן עי עובדה היא שרוב המעריצות בכלל לא ידו עליו (כולל אותי) ויש כאלה שעדיין לא יודעות אז שששששששש ובלו אנשים סליחה אבל אם זיכרוני לא מטעה אותי באלבום הראשון הם כתבו כולה שיר או שניים לא!?!? או שאתם הולכים לחדש לי משהו... אז פליז להפסיק לרדת על ווסטלייף זה שאתם מקנאים בהצלחה שלהם לא צריכה לגרום לכם ללכת לעצבן פה כמה וכמה בנות

למעלה