מה מגלה כתב היד?

shalalala8

New member
מה מגלה כתב היד?

היי!
בהתחלה רציתי לשאול שאלות קצת יותר ספציפיות, כמו מה מתאים לי מבחינה מקצועית, מה פחות, חיי חברה, זוגיות וכו'. אבל אז הגעתי למסקנה שכל תובנה כלשהי שעולה מכתב היד מסקרנת אותי, טובה ורעה. אשמח לשמוע הכל מהכל - כולל השערות וביקורות והצלפות :)

doron nitkin

New member
היי שיר .

כתב ידך מראה על בחורה נבונה , חריפה מאוד ,שנונה , בעלת יכולת וורבלית גבוהה ותפיסה מהירה .
ניכר שקצב חייך ואופייך הובילו אותך לבחירת תחום לימודייך " משפטים " , את זקוקה למקצוע שייש בו אדרנלין
ומצריך משחק מחשבתי תמידי אחרת ניכר שמהר מאוד תשתעממי ,ומהצד השני ניכר שגם התחום והמימד החומרי
מאוד משחק עבורך תפקיד מרכזי כלומר מאוד חשוב לך מעמד , סטטוס ורווחה כלכלית .
את חייה בקצב מהיר שנראה לסובבים אותך אפילו מהיר מידי ותזזיתי , את מנסה להשיג דברים בביסים גדולים
ואז רצה טסה למצוא מנה חדשה אחרת , לא שייש בכך פסול חלילה אבל ניכר לעיתים שאת עוברת למנה הבאה
לפני שהיספקת לעכל את המנה הנוכחית .
את מאוד וורבלית ומנצלת את יכולותייך ללא הרף , את לא שותקת ואוהבת להגיד את כל מה שבליבך ולעיתיים אף
נדמה שאת אוהבת להיכנס לוויכוחים מילוליים דבר שמפרה אותך .
את טיפוס עצמאי , דעתן מאוד שלא מהסס להגיד את שעל ליבו , לא אוהבת לעשות הנחות לסביבתך ובמיוחד לעצמך .
אהבת האתגרים ניכרת בכל צעד ושעל בדרכך , את לא מפחדת לנסות לגעת , לראות ולטעום ואף שלעיתיים את טועה

<font>בבחירתך אין לך כלל בעיה להודות בכך ואף יתרה מכך להנאות עדין מעצם החוויה בה התנסיית .</font>
<font>גם במישור הזוגי ההתנהלות היא על אותו עיקרון , יש תחושה שאת אוהבת את ההתנהלות מסביב ואז כשזה מגיע </font>
<font>לשלב הבא הלהט דועך מצידך .</font>
<font>את צריכה מסביבך אנשים שיאתגרו אותך תמידית הן מבחינת חברים והן מבחינת בני זוגיות , בנאליות היא מילה שאת מסתייגת ממנה </font>
<font>וברגע שאת חשה בכך את ממהרת להעלם מהשטח .</font>

<font>בהצלחה .</font>

shalalala8

New member
וואו. המון תודה!

"ולעיתים אף נדמה שאת אוהבת להיכנס לוויכוחים מילוליים דבר שמפרה אותך" - צחקתי בקול. כ"כ מתכחשת לזה וזה כ"כ נכון, וואו.
ולגבי השאר - השארת אותי עם פה פעור. גרפולוגיה מאוד מסקרנת אותי אבל אף פעם לא חשבתי שהיא קולעת מאחר שיש תמיד מימד של פרשנות. אתה די קלעת (אם כי לעתים אני מרגישה שהחיים שלי איטיים מדי והכל מתפספס ונוזל לי בין הידיים; ואולי זה בעצם המניע "לטרוף" ולהתקדם במהירות, בגלל תחושה סובייקטיבית של איטיות וכבדות, שאין לה כ"כ קשר למציאות?).
בכל אופן,
תודה רבה על הטרחה ועל הניתוח. מהמם.

למעלה