מה מקומה של חברת ניהול בשיפוץ ואחזקת המבנה

yalyal2

Member
קבוצת ניהול בית כבר לא פעילה ולכן אני כאן.
בשנה החולפת נכנסה לביתנו חברת ניהול.
אין לי נסיון קודם עם חברות ניהול.
האם חברת ניהול היא הזרוע המבצעת של החלטות בעלי הדירות ומץנציגות הבית
או
שהיא נצטפה לקחת יוזמה ולתקן ליקויים ושבר ביוזמתה לאחר שנציגות הבית אישרה הצעת מחיר.
שאלתי עטלה,משום שהבית המשותף בו אני גר כולו גועל והזנחה ואז אני שואל,לשם מה היינו צריכים חברת ניהול,רק בשביל ספונג'ה?
אני מצפה מחברת ניהול שתתחזק את הבניין שיראה בונבון מיוזמתה ומבלי שאפנה אליה בבקשות,ואם אין להם כישרים בטיפוח הבניין,קצת ידע אדריעלי ומערכות בבניין,אני לא צריך אותם.טלפונים לבעלי מקצוע גם אני יכול לעשות,מנקה וגנן אני יכול למצוא וגזברות גם מישהו מבעלי הדירות יכול לעשות כאשר חברת הניהול שלנו לא עושה זאת בכל מקרה.
שבת שלום

רשר

Well-known member
מנהל
קבוצת ניהול בית כבר לא פעילה ולכן אני כאן.
בשנה החולפת נכנסה לביתנו חברת ניהול.
אין לי נסיון קודם עם חברות ניהול.
האם חברת ניהול היא הזרוע המבצעת של החלטות בעלי הדירות ומץנציגות הבית
או
שהיא נצטפה לקחת יוזמה ולתקן ליקויים ושבר ביוזמתה לאחר שנציגות הבית אישרה הצעת מחיר.
שאלתי עטלה,משום שהבית המשותף בו אני גר כולו גועל והזנחה ואז אני שואל,לשם מה היינו צריכים חברת ניהול,רק בשביל ספונג'ה?
אני מצפה מחברת ניהול שתתחזק את הבניין שיראה בונבון מיוזמתה ומבלי שאפנה אליה בבקשות,ואם אין להם כישרים בטיפוח הבניין,קצת ידע אדריעלי ומערכות בבניין,אני לא צריך אותם.טלפונים לבעלי מקצוע גם אני יכול לעשות,מנקה וגנן אני יכול למצוא וגזברות גם מישהו מבעלי הדירות יכול לעשות כאשר חברת הניהול שלנו לא עושה זאת בכל מקרה.
שבת שלום
שאלה נכונה ש"נציגות הבית המשותף" צריכה לענות עליה,
לחברות אין כל "רצון" מעבר לתשלום לכן הלקוח "בעלי הדירות" צריכם להחליט מה הם מצפים מחברת הניהול ולדעת שיש לכל צפיה מחיר,
כשהגשתי הצעת מחיר נאמנה לדרישות יו"ר הנציגות נשארתי בבית שלי והבית שלהם נראה כיום בהתאם,

למעלה