מה נשמע ?

טוב תודה.

אוליבר77

New member
רע לי

קשה להיות יתום הייתי ליד אימי שקרה הדבר היא נפחה את נשימתה ומתה ומאז אני יתום אני מאד יפה ,אומרים לי זאת כולם אבל כלום לא עוזר רוצים לגייס אותי לצבא אני מת שתהיה לי חברה ופגשתי מישהי נחמדה ושנודע לה שאני עומד להתגייס היא נטשה אותי ונתנה לי מתנת פרידה מטפחת לנגב את הדמעות עכשיו בא לי ללכת לצנחנים אני בטוח שאסיים את המסלול הקרבי היא תיראה כמה אני שווה ותרצה ליפול לזרועותי אמן

כן...

קשה להיות יתום והמקרה נוגע ללב ומזל גדול שאתה יפה ומזל גדול עוד יותר שיש מטפחת שתישאר ללא שימוש כי היא תיפול לזרועותיך כשתראה שאתה יפה וצנחן וכמה שווה... ומזל גם שאפשר לחייך וסוף טוב- הכל טוב והניסיון היה נחמד...
חג שמח, גילת

אוליבר77

New member
מה טוב לי?

לא טוב לי ולא נחמד לי אני לא יודע אם יקבלו אותי לצנחנים אני יפה וצנום אין לי מה לאכול ואין לי אימא ולא אבא אולי לא ירצו אותי כי אני יתום ויעדיפו את האחרים אלה עם הבלורית והשרירים ולמי אני אלך שאחזור לחופשה מי יכבס לי את הבגדים אני אוהב את דודי אבל לאישתו אין סבלנות אליי ובינתיים אני לא מוצא נערה שתשמח אותי ונלך ביחד לסרט החברים שלי כבר בצבא ואני לא רואה אותם ואלה שעובדים מבלים ולא מתקשרים אליי אם אני לא יהיה בקרבי סימן שאני לא טוב מספיק ושברירי

כשכתבתי כי "הניסיון נחמד"

הנחתי כי די לחכימא ברמיזא, שהרי היה ניכר מלכתחילה... ובכן, איש יקר: מה-זה ועל-מה זה...? בוקר נעים ויום משועשע ומחוייך לך...
גילת

י ו ר ם 7

New member
אני מכיר את הנער

יתום הוא ויפה אבל חסר שרירים מת לחברה שתוציא אותו לחופשי מה נחמד בזה ,נער יתום וכחוש ?

וברחל בתך הקטנה

יורם יקר, כתבת הודעה פיקטיבית ובניק בדוי והתייחסותי לכך היתה בקלילות ובהתאם. נראה לי כי מיצינו את העניין הזה- הלא כן? שבת שלום וחג שמח, גילת

י ו ר ם 7

New member
ובאשר לאוליבר

אני לא בטוח שזה טוב שאוליבר יעשה צבא,כמו שאומרים, הייתי שולח אותו לעזור לנוער בסיכון או בשכונת מצוקה או בעיירה נידחת קשה לי לראות אותו מסתדר בצבא של גברים חסונים נוטפי זעה ושרירים ובאם הוא ישרת את הגברים אולי ירגיש שהוא לא ראוי לחברה עם המטפחת. בינתיים זאת עובדה החברה נטשה אותו אולי בגלל שהוא לא גבר מספיק לרוחה השאלה אם אוליבר נימצא בדיכאון שיוביל לסוף לא טוב לא ברורה עדיין, אנו רוצים לעזור לו !!

אוליבר77

New member
דודי תפסיק עם השטויות שלך .

אני סתם שוכב מביט בשמיים אני הולך הרבה לא יודע לאן

אוליבר77

New member
אני

חולם על אהבה שתיקח אותי לנחל ותעיף אותי משם אל הקשת בענן אל מקום רחוק מכאן אז אני חולם

אוליבר77

New member
תודה

כמה שאת עוזרת לי עם נשמתי. דודי הוא אדם טוב מאד הוא תמיד היה מוכן לעזור לי אבל הרשויות גזלו את נשמתי שעכשיו כואבת מאד וציוו עליי ליציאה לדרך לא מוכרת לא ידועה עכשיו אני הולך לא יודע לאן אני מבקש עזרה

למעלה