מה נשמע?

RaikaRakka

New member
מה נשמע?

מה זורם?
איך מצב העניינים?

מה אתם שומעים?
האם צפיתם במשהו נחמד לאחרונה?

יש תובנות על החיים שתרצו לשתף?

הנה משהו חביב ביותר להאזין לו: https://www.youtube.com/watch?v=qbfQZwdoCyg

אני עושה ריווצ' לאנימה שצפיתי בה לפני זמן אדיר בכל מונח, 7 שנים. לא צפיתי בה מאז(הפעם הראשונה) Cowboy Bebop.

Berethor

New member
שום דבר מיוחד, אבל אני מתכוון לצפות בשודדי הקאריביים 5 בקרוב

ואני הולך לצפות בו לבד( בשודדי הקאריביים 4 צפיתי עם שתי ידידות לשעבר). בכל אופן, אם כבר אתה מדבר על אנימות והאזנות, אז אני ישים פה קישור לשיר הנושא מדרגון בול זי קאי.

RaikaRakka

New member
להרבה יש נטיה לחשוש מהליכה לקולנוע לבד

לי לא, בדומה לך.. נייס!

cancer3009

New member
גם לי לא

מהסרטים שיצא לי לראות לבד:
2 הפרקים האחרונים של מלחמת הכוכבים
הנוסעים
&nbsp
אה וההופעה של לואי סי קיי
&nbsp

Berethor

New member
בסופו של דבר אני הולך לסרט משום באמת רוצה לראות אותו בקולנוע

אפילו אם זה אומר ללכת לבד, אם הולכים עם עוד מישהו זה יכול להיות נחמד ללא ספק, אם כי זה גם תלוי בעם מי הולכים, כי יש גם אנשים שדי מפריעים לצפות. אני לא חושש, נראה לי שהלכתי יותר פעמים לבד מאשר עם עוד מישהו, ובמקרה של שודדי הקאריביים 5 אני גם לא רוצה לפספס, משום שראיתי את כל סרטי שודדי הקאריביים הקודמים בקולנוע. ממה כבר יש לי לחשוש, מזה שיראו שאין לי עם מי ללכת לשם? לפחות נכון לעכשיו, בסדר לא ממש אכפת לי, אם כבר מטריד אותי הרבה יותר מזג אוויר החם, וזה שההקרנת 3D היא רק פעם אחת ביום, בשעה 6 בערב, הייתי מעדיף שהיא תהיה בשעה מאוחרת יותר.

MyTaoWay

New member
אין על דרגון בול זי ♡

גם אני מתכננת לצפות בקריביים לבד.. מקווה שמקרינים אותו עדיין בקולנוע..

Berethor

New member
אכן, ואני רואה שלקחת את הזמן עם שודדי הקאריביים 5, וזה למרות

שסרטים בדרך כלל לא נשארים לזמן רב בקולנוע. אני הלכתי לצפות בשודדי הקאריביים 5, כמה ימים אחרי כתיבת ההודעה הזאת, והלכתי לשם פעמיים, כי בפעם הראשונה הגעתי באיחור, אז החלטתי לבוא בפעם אחרת. ההודעה הזאת שלי היא מלפני חודשיים, לפי התאריכים פה, אז אני לא בטוח אם עדיין מקרינים את שודדי הקאריביים 5 בקולנוע. נו טוב, אבל זה מתאים למישהי שבחרה להשתתף בפורום הזה, לקחת את הזמן ככה, אני מניח
. פרק 89 מדרגון בול סופר היה אחד המצחיקים, עם כל מה שהתרחש בין Yurin, Tien וRoshi.

יש לי שאלה

מה הקטע עם אנימה?
פשוט התחלתי לשים לב שהרבה מהגברים שהם חסרי ניסיון רואים אנימה.
כנראה סתם צירוף מקרים אבל אני לא מכירה בעלי ניסיון שרואים אנימה..
סתם מסקרן

יש לי שאלה

מה הקטע עם אנימה?
התחלתי לשים לב שהרבה גברים שהם חסרי ניסיון רואים אנימה..
כנראה סתם צירוף מקרים אבל אני לא מכירה בעלי ניסיון שרואים.
סתם מסקרן

Berethor

New member
זה מפתיע אותך שיש הרבה חסרי ניסיון שיש להם 'nerdy hobbies'?

מה ציפית מגברים חסרי ניסיון, שיאהבו כדורגל או/ו מועדוני לילה( כמו אלנבי 40)? האמונה שכל החנונים הם בתולים לא הגיעה יש מאין, יש לזה מספיק בסיס, אם כי כמובן שיש בזה גם קצת הגזמה, וגם אלו שלא בתולים, לכל הפחות אנשים מופנמים נוטים שלא להיות מתהוללים. זה ממש לא צירוף מקרים, כפי שאמרתי בעבר, עבר מיני מעיד הרבה על האישיות של האדם, ואני מאמין בכך שיש הרבה דברים חיוביים בחוסר ניסיון מיני ובאופי מופנם, כי אנשים חסרי ניסיון/אנשים מופנמים נוטים להיות אנשים טובים. החיסרון העיקרי בחנוניות היא בעניין של כוח פיזי או/ו מנטלי, ולא בעניין של אופי טוב, אפשר לומר שגוהן מדרגון בול סופר מייצג את החנון האידיאלי, כי יש לו גם את האופי הטוב שמזוהה עם גברים חנונים, וגם יש לו פוטנציאל להיות מאוד חזק, במיוחד כאשר הוא חוזר להתאמן. הנה גם מספר קטעים רלוונטים על גוהן בנושא הזה.

"If you are a nerd, then as far as fictional media are concerned, you have never gotten laid, very likely haven't gotten to first base, may have never ever stepped up to bat — and quite possibly have never so much as wandered within a mile of the ballpark."

"Now, this does have some real life basis, in that some nerds and geeks do lack some social skills, and take up unusual interests as a way to fill the gap in their lives (or, more unfortunately, fail to develop social skills because of said interests). Some might just be asexual."

"This trope can apply to female nerds as easily as male nerds, but thanks to the Double Standard, the males are far more likely to find unwholesome outlets for their unexpressed sexuality, virginity notwithstanding. Also, because males are expected to make the first move, female nerds are not at a disadvantage due to shyness or social ineptness."

http://tvtropes.org/pmwiki/pmwiki.php/Main/NerdsAreVirgins

למעלה