מה עדיף

ANZ1

New member
לפי ההודעות שלך נשמע שיש 2 אפשרויות סבירות

1. אתה גאון מתמטי, שכל עולמך הוא פיזיקה, מתמטיקה ובשאר התחומים הטכנים ואתה לחלוטין לא מבין בעיניני בני האדם והעולם, יש כאלו, ואם אתה כזה לך על דוקטורט בפיזיקה.
2. אם סעיף 1 לא נכון, וותר על התוכניות, לא נראה שמתאים לך תחום מחקר, הסקת מסקנות, ניתוח עובדות ולימוד עצמאי.
סליחה

shopkins

New member
אני מודה לך על הדיאגנוזה.

וכל זה על סמך חוסר הבקיאות שלי בענייני ניו זילנד. לדעתך אי אפשר להיות חוקר בתחום ריאלי מבלי להיות על הספקטרום?

3rd CYR

New member
אני חושבת שהם נבהלו מהדמיון

ומנסים להתנתק וליצור זהות ייחודית יותר. תודה שפקחת את עיניהם!
&nbsp
כיוון שאני כבר לא מנהלת את הפורום לא פרסמתי ברכת סוף שנת לימודים מוצלחת, אבל אני מקווה שאתה נהנה הקיץ.

שאלה רצינית. מאיפה המצאתם את השטות הזאת

שביבי מנצח בכל בחירות? אני כותב את זה ברבים, כי אני נתקל שוב ושוב בשטות הזאת. את זה שהוא הפסיד ב-1999 לברק אני משער שכולם זוכרים, אבל מעדיפים להדחיק, אבל את זה שהוא הפסיד לאולמרט בבחירות של 2006 והוריד את הליכוד לשפל חסר תקדים של 12 מנדטים נראה שאנשים באמת באמת מחקו מזכרונם (וזה אחרי שהוא נטל את הקרדיט להצלת הכלכלה הישראלית כשר האוצר של שרון).
היה צריך את מלחמת לבנון השניה ועוד מלחמה בעזה יחד עם אישומי השחיתות נגד אולמרט כדי להחזיר אותו לשלטון, וגם זה בקואליציה רעועה ולא באיזשהי תמיכה מסיבית של הציבור.
&nbsp
וכן, אני יודע שה-rant הזה לא שייך לפורום הזה, אבל I was triggered!

טוב, יצאתי חומוס.

במקום Mea culpa
&nbsp
https://www.youtube.com/watch?v=yiKFYTFJ_kw

idohatam

New member
יופי, עכשיו במקום לעבוד על פוסטר אני בלופ אין סופי של האקה!

ANZ1

New member
ההודעה שלך מוכיחה את ההפך

1. הארוע "האנטישמי" שהבאת, קרה לפני יותר משנתיים, וזה מוזר כי אני יכול להביא עשרות ארועים נגד יהודים שקרו היום ובשבוע האחרון בישראל, והארוע האחרון שקרה בניו זילנד הוא מלפני שנתיים.
זה מוכיח שניו זילנד היא אחת המקומות הכי בטוחים ליהודים, ישראל היא המקום הכי מסוכן ליהודים היום.
2. כל הארוע היה שילד יהודי קיבל כאפה, בישראל זה בכלל לא היה מגיע לעיתונים, בישראל רק רציחות, פיצוצים, שריפות ודריסות מגיעות לכותרות, ארועים כמו שציינת בכלל לא מצוינים בישראל.
זה מוכיח שניו זילנד היא אחת המקומות הכי בטוחים ליהודים, ישראל היא המקום הכי מסוכן ליהודים.
3. הארוע לא היה ארוע אנטישמי, לא מדובר כאן על ניו זילנדים לבנים אנטישמים , אלא על ערבי מוסלמי, שעשה את הפעולה כנגד ישראלים, הארוע הזה לא היה נגד היהדות אלא נגד ישראל ובגלל ישראל.
ואגב, בניו זילנד יש אחת מהקהילות המוסלמיות הקטנות בעולם, פחות מאחוז מאוכלוסית ניו זילנד הם מוסלמים (בישראל 20 אחוז), ואני יכול להגיד לך שהם מאד נחמדים ומאד מנסים להשתלב ואין להם בעיה עם יהודים, הרי איפה ישראלי יקנה טחינה, קפה שחור, תבלינים ? אצל מכולת של לבנוני.
4. הקהילה היהודית בניו זילנד היא אחת הקהילות החזקות, היציבות, הותיקות בניו זילנד, ושוב להזכיר שראש ממשלת ניו זילנד היהודי, ניצח בקלות 3 מחזורי בחירות, אף אחד בניו זילנד לא אמר שהיהודים נוהרים לקלפיות באוטובוסים, והוא קיבל בבחירות האחרונות 61 מנדטים מתוך 120, (השיטה הניו זילנדית דומה לישראלית, עם ריבוי מפלגות והרבה ריבים), ביבי אפילו לא מתקרב לנצח בכמות כזאת.
והוא אגב לא הראשון, לפניו היו עוד 2 ראשי ממשלה יהודים בניו זילנד מתוך קהילה קטנטנה.

ורק לציין בניו זילנד יש הרבה מקומות, ישובים וחברות עם שמות של יהודים, לוין, ירושלים ועוד.
ואם יש מקום שאלוהים בחר לגן עדן זה בלי שום ספק ניו זילנד ולא החור המדברי המתקרא ישראל,
המקום שאלוהים בחר הוא "ארץ זבת חלב ודבש" "ארץ יושבת על פלגי מים" אין מקום בעולם שיותר מתאים לכינויים האלו מניו זילנד.

הפרבולה

New member
ההשוואה לישראל לא כל כך רלוונטית

שהרי ברור שבישראל יש הרבה ההתנכלויות ליהודים וכנראה יותר מרוב המקומות אחרים בעולם , שכן הערבים מתנגדים לקיומה של מדינה יהודית בכל גבול שהוא.
אבל פה בישראל זה הבית ואנו יכולים להגן על עצמינו , וזה מה שחשוב. בניוזילנד ובכל מקום אחר בעולם לעולם לא תרגיש שאתה בבית ( אולי אחרי דור או שניים של התבללות ). ההתנכלויות ליהודים בישראל מפריעות בעקרון לשמאל הישראלי שלא מוכן לחיות על חרבו ולהגן על המולדת היחידה של העם היהודי כלומר על הבית שלו, והוא ממשיך בנסיונות הפאטתיים שלו ללא הצלחה לשכנע את הערבים להניח לנו לחיות בשקט , וחלקם מתיאשים ובורחים מפה.

אם כבר ההשוואה צריכה להיות מול מדינות אחרות שאינם ישראל, אני אכן מאמין לך שבניוזילנד האנטישמיות היא די קטנה יחסית לצרפת ארה"ב ואולי עוד מקומות. אבל התרוץ שלך שהארוע האנטישמי המדובר היה נגד ישראל ולא נגד היהודים, קצת קלוש. הרי אחד המאפינים של אנטישמיות זה שינאה לכל היהודים על רקע "פשעיו" של יהודי כזה או אחר.

אני לא חולק עליך שניוזילנד היא ארץ יפה עם מזג אוויר מענין , בזה אני די מקנא בכם.

Gidi Shemer

New member
פרבולה

רק רציתי שתדע שלמרות שאין כרגע מנהלים לפורום, פניתי להנהלת הפורומים בתפוז וביקשתי מהם אישור מיוחד להאדים אותך (אפשר רק אדום כי כחול זה רק למנהלים).
תרומתך לפורום, מאז שהפצעת פה, היא לא תסולא בפז.

אולי אם תספר קצת על עצמך

אפשר יהיה לתת לזה תשובה קצת יותר ספציפית. כרגע בכלל לא ברור אם אתה מתכוון עכשיו להתחיל פוסט דוקטורט או תואר ראשון. לא ברור בן כמה אתה, מה מצבך המשפחתי, ומה המקצוע שלך אם יש. כל הדברים האלו הם קריטריונים שישפיעו על סיכויי ההגירה.
ובכל מקרה, השאלה מתאימה יותר לפורומים עוברים לארה"ב, עוברים לקנדה, או הגירה לאוסטרליה.

shopkins

New member
אז ככה

אתחיל מזה שאני בעצמי לא בטוח מה אני הולך לעשות עכשיו, בין השאר כי זה תלוי בתשובות שאני מקבל. בכל מקרה המצב שאני מתייחס אליו הוא כזה: להתחיל פוסט-דוקטורט בגיל 36 או 37 בתחום פיזיקלי, רווק.

ANZ1

New member
איך בדיוק ?

אתה מתכנן להתחיל תואר ראשון בגיל 33, אם תסיים את התואר בגיל 36, אתה תתחיל את הדוקטורט בגיל 36 אם תעשה דוקטורט ישיר, ואם תלמד באוסטרליה תצטרך גם תואר שני כנראה או לפחות שנה אחת , ואז תסיים אותו בגיל 41 במקרה הכי טוב, או בגיל 44 בדרך נורמלית, אתה תתחיל במקרה הטוב את הפוסט דוקטורט בגיל 42 וסביר בגיל 44.

shopkins

New member
מן הסתם

לא במסלול שתיארת לעיל. אם אני שואל מטבע הדברים אני רואה מצב שבו זה רלוונטי. אני מודה שאני עמום ולא בא לי להכנס לפרטים, אך אני מנסח את השאלות שלי באופן מאוד ברור.

למעלה