מה עושים כאשר מתנהל מסע צלב נגדי?

מה עושים כאשר מתנהל מסע צלב נגדי?

בשבועיים האחרונים, מאז החלטתי להרחיק מפורום הטיולים בארץ אחד מהגולשים הבעייתיים, על רקע גלישה שיטתית לפוליטיקה בפורום נט, מתנהל נגדי מסע הסתה והכפשה, בעיקר בפורום המתחרה בוואי נט. מדובר בגולש שמחד יש לו ידע עצום, ומאידך אינו בוחל בהשמצות, וכמעט בוודאות פתח ניקים נוספים, להכנסת מידע מוטעה וחלקי במטרה לחבל בפורום. בעוד שמנהל הפורום המתחרה מתנגד להפיכת הפורום שלו לזירת השמצה, ואני קראתי בפורום הטיולים להתעלמות מוחלטת מהמשמיצים (נוהל טרולים), אין באפשרותו לפקח על הפורום באופן צמוד, והכפשות צצות למעשה מדי יום. אני מוצא את הנושא פוגע ומרגיז, במיוחד בידיעה שהגולש הנ"ל כנראה ימשיך להשמיץ ולהכפיש עוד זמן רב. האם נתקלתם במצב דומה? מה אתם מציעים לעשות?

קסנדרה*

New member
עמית לצערי נתקלתי במקרה דומה

אמנם לא השמצות בפורום מתחרה או באתר אחר וגם לא בדיוק השמצות בפורום עצמו, אבל בהחלט תלונה מושמצת מאד בפורום משוב שאין לה בסיס ולא ידיים ולא רגליים. לשמחתי הנהלת הפורומים ענתה תשובה שהשתיקה את ההשמצות באיבחה אחת. אני חושבת שנוהל טרול הוא רעיון טוב והנה אני אייעץ לך עוד משהו שיעצו לי פה או באתר הענייני, לשרשר את כל השמצותיו לשרשור אחד ולדחוק את השרשור אחורה. תקופה לא נעימה אבל תעבור. בהצלחה. קסנדרה

Pure SilenCe

New member
לא נתקלתי.. אבל..

התעלמות היא דרך נפלאה.. ואחרי זמן מה, מוצאים אייטם חדש. ככה אני הייתי נוהגת במקרה כזה. למה לתת למישהו לערער על יכולתך? אתה יודע מי אתה. זה מספיק. אם מישהו חר יירצה לדעת, הוא ייקרא על פועלך. להאמין להשמצות ורכילות ולהגרר אחרי העדר, זה לא מצביע על חוכמה רבה, ומי מהגולשים שיעשה כן, לא ממש יוכל להתגאות בעצמו..

ה מוזה

New member
רק רוצה להתייחס לצד המרגיז

זה אכן פוגע מעליב מרתיח מכעיס ומרגיז וזה הרבה יותר קשה כשאתה גם מנהל ולא "רק" אדם כי מנהל אמור להפגין ממלכתיות ואיפוק ולנשוך שיניים אני יודעת עד כמה זה מתסכל .. כשבעצם בא לך במקום לשרשר בדיפלומטיות ..לעשות דבר אחר כמו לענות לו זה כל כך טבעי כשמפזרים עלינו עלילות שווא לא פעם ולא פעמיים נאלצתי לנשוך שפתיים אני יודעת שזה עלה לי בהרבה פעימות לב מהירות ( וכמה קללות טובות
) נזכרתי עכשיו שפעם כבר ממש לא יכולתי יותר התקשרתי לנטע וזעקתי "לא רוצה אותה בפורום שלי !!!" נאלצתי לספוג לשתוק ולו רק למען השקט בפורום ולהראות שיש אצילות נפש ואיפוק ,חושבת שזה יקנה לך הרבה הערכה בקרב הגולשים אין טעם להכנס לעימותים כי הרי זה מה שמחפש אותו משמיצן , להוציא אותך משלוותך אז ..תעלה חיוך מקסים
ותמשיך לעשות את מה שאתה אוהב , לנהל פורום .. ובסופו של דבר לעידוד אחרון (חחח זה בטח ישמע רע ) הוא אפיזודה חולפת אתה ..נשאר עד לפנסיה(?)

Pure SilenCe

New member
האמת, אותיזה ל מרגיז..

יכול להכאיב, זה כן, אבל לא הייתי מתעצבנת אם היו מוציאים דיבתי לרעה. אני נפגעת מאוד מהר, אבל לא מתרגשת מאנשים רפי שכל..

../images/Emo51.gif

אני מקווה שזה אכן יחלוף במהרה, בינתיים מחר כבר יום שישי, מה שמגדיל את הסיכוי לקצת שקט (הנ"ל לא כותב בשבת) ויותר סיכוי להירגע...

עמית

אמרתי את זה פעם אחת בפורום המנהלים העניינים ואני מרגישה צורך לחזור על הדברים. הרבה ממה שמתרחש שם דווקא משחק לטובתך. מדובר בגולש כל כך אלים וקיצוני, שגורם לכך שדווקא יתעניינו בפורום שלך פה בתפוז יותר. כמי שחוותה לינץ' אינטרנטי רציני (כולל מתקפה על הילדים שלי ועוד כל מיני) אני יכולה להגיד לך שצריך להתאפק ולא לשתף פעולה, כי ברגע שאתה מגיב - אתה מזין את האש עוד יותר. מחזיקה לך אצבעות

למעלה