מה עושים שמשעמם
עונים על שאלון

אמ..

זה או זה: משפחה סופ"ש אמריקה או אירופה? שתיהן סדרות טלוויזיה תוצרת הארץ או מחו"ל? גם וגם טלוויזיה או מחשב? שניהם יסודי ותיכון שחור קוקה קולה אהובים: סדרת טלוויזיה: חברים אתר באינטרנט: זה שעה ביום: לילה יום בשבוע: סופ"ש שיר: אין ספציפי כללי: מתי אתם קמים בבוקר בד"כ? 5?.. מי יודע מדוע ולמה לובשת הזברה פיג'מה? כי בא לה. כמה שעות בממוצע ביום אתם לומדים? בני כמה אתם? יש לכם קראש? לא אתם חושבים שתתחתנו בעתיד? למה אתם מכורים? שוקולד אתם אוהבים את המשפחה שלכם? כן. אתם חושבים שאתם יותר משעוממים ממני כרגע? נראה לי. מתי ראיתם 150 ש"ח בפעם האחרונה? שלשום כמה שעות דיברתם בטלפון היום? 5 דקות? מה חשבון הפאלפון שלכם החודש? לא זוכרת. איך אתם שונאים שכוראים לכם (זכר/נקבה,/בחור/ה,נער/ה,גבר/אישה כמה שעות לא ראיתם טלוויזיה? 2 דקות? יש לכם מזגן בחדר כמה שעות אתם על המחשב היום? 2-3. תפנה את מבטך לצד שמאל- מה אתר רואה? עוד מחשב וכסא. ולצד ימין? מדפים ואחורה? טלויזיה ולמעלה? תקרה
כנס לחדר הכי קרוב אליך- מה הדבר הראשון שאתה רואה כשאצה נכנס אליו? מיטה תביט מהחלון, יש שם אנשים? לא מכוניות?כן אוטובוסים? לא עצים? כן כשאתה מגביר את הרמקול של המחשב לעוצמה הכי גבוהה, אתה מתחרש? לא.

PerfectCircle

New member
הממ=]

1. גם משפחה גם חברים! אי אפשר בלי אף אחד. 2. סופ"ש 3. אירופה 4. בנים 5. חו"ל 6. ממש לא עקרוני 7. מחשב 8. חטיבה 9. שחור. אבל אני מנסה להתחיל לאהוב גם לבן. 10. קוקה קול לימוווווווון P= אהובים- 1. בנות גילמור 2. תפוז? 3. ערב 4. שישי 5. מדעי המחשב- ואני לא חנונית זה פשוט זה המקצוע היחיד שלא צריך לזכור בו כלום. פשוט, לחשוב 6. לא יודעת... יש הרבה. לאחרונה אני שומעת אלקטרוני בעיקר 7. יותר מדיי. פשוט, יותר מדיי. 8. אח שלי 9. אפרסקקקקקקקקקקקק 10. כרובית=]. דפנטלי. כללי: 1. שבע 2. אחח... אחח... נוסטלגיה 3. לא כולל בית ספר כן? חצי שעה נגיד... 4. 17 (עוד חודשיים אבל ששש...) 5. יס=] אנד ווי אר וורי האפי טוגדר. 6. יס. 7. פיצה. 8. לא =]. 9. מכורה? ל- lobello דובדבן 10. את רובם=]. 11. לא, אני לא יותר משועממת ממך כרגע דיברתי היום שעה וחצי בטלפון (אבל תוך כדי דבברים אחרים!!! give me a break( 150 ש"ח ... לפני חודשיים אולי חח דיברתי אונליין עם האחראי על הרדיו. אני מעדיפה שניהם, כל עוד זה אנשים שהם סבבה אז זה אמ... סבבה=]. אני שונאת שקוראים לי בחורה. לא ראיתי טלוויזיה... מאתמול בלילה מאוורר שפועל כל הזמן, גם בחורף שעה בערך אני על המחשב בצד שמאל ישנו מדף עפ ספרים, מתחתיו עוד מדף עם צדפיםם, מתחתיו שידה עם שטויות עליה ולמטה כבלים של חשמל או משו... בצד ימין יש מעמד לדיסקים למעלה יש תקרה מכוערת שצריך באמת לעשות איתה משהו אין לי כוח לקום וכמו שאמרתי... אין מצב שאני זזה חחחח התחת שלי כבר ממוקם ממש טוב... אז נסיים כאן את השאלון =]

טוב ..

זה או זה: 1. משפחה או חברים? משפחה. תמיד
2. סופ"ש או תחילת שבוע? סוף שבוע . 3. אמריקה או אירופה? אירופה
4. בנים או בנות? בנות שולטות
5. סדרות טלוויזיה תוצרת הארץ או מחו"ל? חו"ל. ברור. 6. עור שזוף או לבנבנן? לבן, רק בגלל שאני כזו
7. טלוויזיה או מחשב? טלוויזיה. 8. יסודי או חטיבה או תיכון? תיכון. 9. שחור או לבן? שחור. 10. קוקה קולה או פפסי? לא זה ולא זה. אהובים: 1. סדרת טלוויזיה: "הכי גאים שיש". 2. אתר באינטרנט: תפוז. 3. שעה ביום: 15:00 , שינת צהריים.
4. יום בשבוע: שישי. 5. מקצוע בבצפר: אנגלית/ספרות. 6. שיר: Aerosmith - Crazy 7. ספר: אין. 8. בן משפחה: אימא. 9. פרי: מנגו
10. ירק: איכסה
שנואים: 1.סדרת טלוויזיה: "תשוקת הנצים" יאק !
2. אתר באינטרנט: www.goop.co.il 3. שעה ביום: 18:00 . 4. יום בשבוע: ראשון. 5. מקצוע בבצפר: מתמטיקה.
6. שיר: אין. 7. ספר: אין. 8. בן משפחה: יש לי כמה בנות דוד שאני לא מחבבת, בלשון המעטה. 9. פרי: תותים
10. ירק: שונאת את כל הירקות. כללי: 1.מתי אתם קמים בבוקר בד"כ? 11-12. 2.מי יודע מדוע ולמה לובשת הזברה פיג'מה? כי היא הולכת לישון?
3.כמה שעות בממוצע ביום אתם לומדים? כרגע אני מקדישה שעה ביום ללימוד פסיכומטרי. (הפסיכומטרי עוד שלושה חודשים, בהמשך אני אגביר את קצב הלמידה). 4.בני כמה אתם? 19 5.יש לכם קראש? הא ? 6.היה פעם חבר\ הייתה פעם חברה? לא. 7. איזה מאכל בחיים לא תכניסו לפה? בצל מטוגן, ירקות, מג'דרה. 8.אתם חושבים שתתחתנו בעתיד? ברוררר. 9.למה אתם מכורים? ל"הכי גאים", לאיפור. 10.אתם אוהבים את המשפחה שלכם? מאוד. 11.אתם חושבים שאתם יותר משעוממים ממני כרגע? אני משועממת יותר מכל אחד פה. מתי ראיתם 150 ש"ח בפעם האחרונה? כשאבא נתן לי ללכת לסופר ולקנות לו כמה משקאות. עם מי דיברתם בפעם האחרונה אונליין? עם חברה שלי ירדן. כמה שעות דיברתם בטלפון היום? 5 דקות, עם אימא. מה חשבון הפאלפון שלכם החודש? יש לי כרטיס ביג טוק. כמה שעות ברצף לא השתנתם הכי הרבה? 7 שעות. מה אתם מעדיפים זכרים או נקבות? נקבות שולטות
איך אתם שונאים שכוראים לכם (זכר/נקבה,/בחור/ה,נער/ה,גבר/אישה וכל העולה בזה...)? נקבה. נשמע מזלזל כזה. כמה שעות לא ראיתם טלוויזיה? ראיתי לפני 10 דקות. יש לכם מאוור או מזגן בחדר? מאוורר, המזגן רק בקומה למטה. כמה שעות אתם על המחשב היום? 3 ? תפנה את מבטך לצד שמאל- מה אתר רואה? את הדלת
ולצד ימין? את הקיר . ואחורה? את המיטה הזוגית של אחי. ולמעלה? את המנורה. כנס לחדר הכי קרוב אליך- מה הדבר הראשון שאתה רואה כשאצה נכנס אליו? נראה לכם יש לי כוח לזוז?
לך למטבח, פתח את המקרר, אילו משקאות יש לך שם? ...... תדליק את הטלויזיה בערוץ 22, מה אתר רואה?............... ובערוץ 11?............... קח את הספר הכי קרוב אליך (נדוש) מה המילה השלישית שכתובה בעמוד 34? "תרגיל לדוגמה" בספר למינהל וכלכלה של אחי. כנס לאתר האהוב עליך, מה הדבר הראשון שאתה שם לב אליו שם? ... תאר את השולחן הרחוק ממך ביותר (מה זה השאלה הזאת??)......... קרא לימשהו שנמצא בבית (אם נמצא), מה הוא עונה לך? קראתי לאחותי. היא בתגובה : "האא??". תביט מהחלון, יש שם אנשים? לא. מכוניות? לא. אוטובוסים? לא. עצים? כן. של השכן דוד.
כשאתה מגביר את הרמקול של המחשב לעוצמה הכי גבוהה, אתה מתחרש? לפעמים.

תודה!../images/Emo39.gif

זה או זה: 1. משפחה או חברים?משפחע 2. סופ"ש או תחילת שבוע?התחלה,בעצם עמצא...
3. אמריקה או אירופה?אמריקה זה קעקע! 4. בנים או בנות?הממ...תנחשו 5. סדרות טלוויזיה תוצרת הארץ או מחו"ל?טלוויזיע זה רוע! 6. עור שזוף או לבנבנן?באמצע
7. טלוויזיה או מחשב?מחשב... 8. יסודי או חטיבה או תיכון?חופש? 9. שחור או לבן?אפור! 10. קוקה קולה או פפסי?מיים.. אהובים: 1. סדרת טלוויזיה:אין כזוXD 2. אתר באינטרנט:הממ,יש מספיק=} 3. שעה ביום:תלוי.. 4. יום בשבוע:רביעי! 5. מקצוע בבצפר:ספורט^^ 6. שיר:עוגה עוגה עוגה=] 7. ספר:הארי פוטר:p 8. בן משפחה:בן? אני דיי דוגלת בפמיניסטיות... 9. פרי:תפוח^^ 10. ירק:עגבניע שנואים: 1.סדרת טלוויזיה:לא מכירה 2. אתר באינטרנט:אני אשן על זה 3. שעה ביום:7XPשונאת לקום בבוקר 4. יום בשבוע:ראשון 5. מקצוע בבצפר:מתמטיקה 6. שיר:"אני שר מהלב"(כע,בטח) 7. ספר:אין כזה... 8. בן משפחה:אחי? 9. פרי:בננה 10. ירק:נבטיםXP כללי: 1.מתי אתם קמים בבוקר בד"כ?כמה שיותר מאוחר ביום חול,כמה שיותר מוקדם בחופש 2.מי יודע מדוע ולמה לובשת הזברה פיג'מה?כי איימתי עליה עם מסור חשמלי? 3.כמה שעות בממוצע ביום אתם לומדים?מספיק. תודה 4.בני כמה אתם?אני מצעירי החיים? 5.יש לכם קראש?המחשב!! 6.היה פעם חבר\ הייתה פעם חברה?אפשר לקרוא לזע ככה? 7. איזה מאכל בחיים לא תכניסו לפה?בקרXP 8.אתם חושבים שתתחתנו בעתיד?אני וגזר המחמד שלי כבר קבענו תאריך 9.למה אתם מכורים?לספרוט,לחלב ולשיחות אינטימיות עם קירות? 10.אתם אוהבים את המשפחה שלכם?בדרך כלל.. 11.אתם חושבים שאתם יותר משעוממים ממני כרגע?אני מניחה שכן.. מתי ראיתם 150 ש"ח בפעם האחרונה?מזמן,וטוב שכך. עם מי דיברתם בפעם האחרונה אונליין?אונליין?עם אהובתי כמה שעות דיברתם בטלפון היום?לא דיברתי,שרק ימשיך ככע! מה חשבון הפאלפון שלכם החודש?0? כמה שעות ברצף לא השתנתם הכי הרבה?עד לאן הגענו? מה אתם מעדיפים זכרים או נקבות?את המין היפה בין השניים איך אתם שונאים שכוראים לכם (זכר/נקבה,/בחור/ה,נער/ה,גבר/אישה וכל העולה בזה...)?נקווה...וואלה? אני? תודע שהזכרת לי=/ כמה שעות לא ראיתם טלוויזיה?מספיק שעות,וזה ימשך כך עוד מספיק זמן.. יש לכם מאוור או מזגן בחדר?כע,לצערי. כמה שעות אתם על המחשב היום?מספיק.. תפנה את מבטך לצד שמאל- מה אתר רואה?סיוט לילי(מראה:p) ולצד ימין?יומן.. ואחורה?קיר(מבט מאוהב) ולמעלה?ביגלל השאלה הזו אני אראה כתמי אור משך השנה הקרובה כנס לחדר הכי קרוב אליך- מה הדבר הראשון שאתה רואה כשאצה נכנס אליו?ספה? לך למטבח, פתח את המקרר, אילו משקאות יש לך שם?מיץ תות בננה(יאק) תדליק את הטלויזיה בערוץ 22, מה אתר רואה?אינלי כוח לזה,אני אוותר לע התענוג ובערוץ 11?^^ קח את הספר הכי קרוב אליך (נדוש) מה המילה השלישית שכתובה בעמוד 34?שינאה(פטאתי) כנס לאתר האהוב עליך, מה הדבר הראשון שאתה שם לב אליו שם?שהוא לא עודכן כחודש בדיוק=/ תאר את השולחן הרחוק ממך ביותר (מה זה השאלה הזאת??)גם אני שואלתי את עצמי... קרא לימשהו שנמצא בבית (אם נמצא), מה הוא עונה לך?"תעלי למעלה" תביט מהחלון, יש שם אנשים?החלון רחוק מדי,אני עצלנית מכוניות?=/ אוטובוסים?===/ עצים?חלאס כשאתה מגביר את הרמקול של המחשב לעוצמה הכי גבוהה, אתה מתחרש?אני נמסה..

במקום לישון. אלוהים אדירים.

זה או זה: 1. משפחה או חברים? גם וגם. חלק גם ככה זה אותו דבר. 2. סופ"ש או תחילת שבוע? סופ"ש. איזו שאלה... 3. אמריקה או אירופה? נופים של ארופה, קניות של אמריקה. 4. בנים או בנות? תלוי לאיזו מטרה... 5. סדרות טלוויזיה תוצרת הארץ או מחו"ל? לאחרונה.. מהארץ. יצאו כמה מעולות. 6. עור שזוף או לבנבנן? דובוני זו המטרה שלי!!! 7. טלוויזיה או מחשב? שילוב. 8. יסודי או חטיבה או תיכון? תיכון. 9. שחור או לבן? לבן בערב חג, שחור תמיד טוב. 10. קוקה קולה או פפסי? איכסה. רק מים. אהובים: 1. סדרת טלוויזיה: מה שיותר קיטש יותר טוב. 2. אתר באינטרנט: פחחחחח. 3. שעה ביום: בין ערביים. 4. יום בשבוע: שבת. 5. מקצוע בבצפר: הפסקה גדולה. 6. שיר: אי-מיול שולט. 7. ספר: למאטיס יש את השמש בבטן. אוי ועוד מליונים אחרים. 8. בן משפחה: כולם. 9. פרי: מנגו. 10. ירק: כרוב. שנואים: 1.סדרת טלוויזיה: שלג. 2. אתר באינטרנט: ההוטמייל עושה לי צרות לאחרונה. איכסע עליו. 3. שעה ביום: שעת ההתעוררות. 4. יום בשבוע: שני. 5. מקצוע בבצפר: שעה ראשונה. 6. שיר: אנשים טובים באמצע הדרך- לא יודעת למה. תמיד עיצבן אותי השיר הזה. 7. ספר: החטא ועונשו 8. בן משפחה: אין 9. פרי: וואלה. לא חושבת שיש משו. 10. ירק: סלרי. בלעעעעעעעעעע כללי: 1.מתי אתם קמים בבוקר בד"כ? מאוחר מדיי יחסית למה שצריכה לקום. 2.מי יודע מדוע ולמה לובשת הזברה פיג'מה? בטח מיכלי. לה תמיד יש תשובות לשטויות כאלו. 3.כמה שעות בממוצע ביום אתם לומדים? 0. 4.בני כמה אתם? מלא. 5.יש לכם קראש? לא. 6.היה פעם חבר\ הייתה פעם חברה? אוי ואבוי אם לא הייתי עונה פע כן. אפילו יותר מפעם אחת... :) 7. איזה מאכל בחיים לא תכניסו לפה? גוקים מטוגנים. ובמיה. 8.אתם חושבים שתתחתנו בעתיד? כולי תקווה. 9.למה אתם מכורים? לארומה. 10.אתם אוהבים את המשפחה שלכם? מאוד מאוד מאוד מאוד. 11.אתם חושבים שאתם יותר משעוממים ממני כרגע? לא. מתי ראיתם 150 ש"ח בפעם האחרונה? שלשום. עם מי דיברתם בפעם האחרונה אונליין? אתמול. כמה שעות דיברתם בטלפון היום? דווקא לא הרבה. מה חשבון הפאלפון שלכם החודש? אוי אלוהים. למה לעשות לי מחשבות רעות כאלו??? כמה שעות ברצף לא השתנתם הכי הרבה? אין דבר כזה. אני מכונת השתנה. מה אתם מעדיפים זכרים או נקבות? זה ניסוח מ-ז-ע-ז-ע!!! אבל זכרים. דוגרי. איך אתם שונאים שכוראים לכם (זכר/נקבה,/בחור/ה,נער/ה,גבר/אישה וכל העולה בזה...)? גיברת. כמה שעות לא ראיתם טלוויזיה? 10 דקות. יש לכם מאוור או מזגן בחדר? לא. כמה שעות אתם על המחשב היום? שעה וחצי. תפנה את מבטך לצד שמאל- מה אתר רואה? בלאגן. ולצד ימין? בלאגן. ואחורה? בלאגן. ולמעלה? תקרה. ברוך השם. הבלאגן לא הגיע אליה עדיין. כנס לחדר הכי קרוב אליך- מה הדבר הראשון שאתה רואה כשאצה נכנס אליו? לא זזה בשביל זה. לך למטבח, פתח את המקרר, אילו משקאות יש לך שם? לא זזה בשביל זה. תדליק את הטלויזיה בערוץ 22, מה אתר רואה? לא זזה בשביל זה. ובערוץ 11? לא זזה בשביל זה. קח את הספר הכי קרוב אליך (נדוש) מה המילה השלישית שכתובה בעמוד 34? לא זזה בשביל זה. כנס לאתר האהוב עליך, מה הדבר הראשון שאתה שם לב אליו שם? מספר מסרים. תאר את השולחן הרחוק ממך ביותר (מה זה השאלה הזאת??) בלאגן, שוב. קרא לימשהו שנמצא בבית (אם נמצא), מה הוא עונה לך? אני לבד :( תביט מהחלון, יש שם אנשים? לא מכוניות? עגלות עם סוסים נחשב? אוטובוסים? לא. חלילה. זה עושה זיהום אוויר. עצים? כיין. כשאתה מגביר את הרמקול של המחשב לעוצמה הכי גבוהה, אתה מתחרש? מה?????

sick and tired1

New member
כעעשאריארחטרחטאחאטחלקולטוט

1. חברים. ברור. 2. תחילת שבוע. 3. אירופה. 4. בנים...
. 5. סדרת טלוויזיה תוצרת חו"ל. 6. עור שזוף. 7. מחשב. 8. לאדעת. 9. שחור. 10. קוקה קולה! אהובים::: 1. סדרת טלווזיה: אין אהובה. 2. אתר אינטרנט- אין.. 3. שעה ביום: 2. 4. יום בשבוע: יום רביעי. 5. מקצוע בביה"ס: היסטוריה וספורט. 6. שיר: אין. 7. ספר: המקרה המוזר של הכלב בשעת לילה. מממששששש אהבתי. 8. בן משפחה: אני מכחישה קשר אליהם.... 9. פרי: נקטרינה רולז. 10. ירק: עגבנית שרי. כללי: 1. מתי אני כמה בבוקר: 7 ועשרה. 2. כי קר לה. 3. 6-7. 4. צעירה פחחח. 5. לא. 6. היה היו. 7. סושי. 8. לא. 9. צחצוח שיניים פחחחחחחחחחחחחח בין היתר. 10. לא. 11. כן. 12. בראשון לחודש. 13. עם יעל- בלס. 14. שעה בסה"כ . 15. חשבון הפלאפון 100 בערך. 16. בערך חצי שעה פחחח בתם סתם. אין לי כוח

../images/Emo40.gif

1. משפחה או חברים? חברים 2. סופ"ש או תחילת שבוע? לא יודעת. תלוי 3. אמריקה או אירופה? לא יודעת 4. בנים או בנות? בנים 5. סדרות טלוויזיה תוצרת הארץ או מחו"ל? חו"ל 6. עור שזוף או לבנבנן? שזוף 7. טלוויזיה או מחשב? לא ולא 8. יסודי או חטיבה או תיכון? יסודי 9. שחור או לבן? לא יודעת 10. קוקה קולה או פפסי?לא שותה מוגז אהובים: 1. סדרת טלוויזיה: ג'ואן מארקדיה 2. אתר באינטרנט:אין 3. שעה ביום:לאדעת 4. יום בשבוע:אין 5. מקצוע בבצפר:פסיכולוגיה, תנ"ך 6. שיר: כרגע- גרין דיי- "שדרת החלומות השבורים" 7. ספר: כל החיים לפניו 8. בן משפחה:אחיינית 9. פרי:ענבים 10.ירק:עגבניה שנואים: 1.סדרת טלוויזיה: רוב אופרות הסבון וטלנובלות 2. אתר באינטרנט: לאדעת 3. שעה ביום: לאדעת 4. יום בשבוע: לאדעת 5. מקצוע בבצפר: היסטוריה 6. שיר: אממ.. נראה לי שה"שיר" הזה עם כל העיצות 7. ספר: ספר ששנאתי? אממ... "הרופא על הסוס" הכריחו אותנו לקרוא אותו בכיתה ז' 8. בן משפחה: אמא, סבתא (סליחה) 9. פרי: שזיף מיובש 10. ירק:אממ...בצל לא מטוגן כללי: 1.מתי אתם קמים בבוקר בד"כ? תלוי אם יש לי להגיע לאנשהו בבוקר או לא 2.מי יודע מדוע ולמה לובשת הזברה פיג'מה? כייייי.... בבוקר יום א', הזברה קמה, פשטה את הפיז'מה... 3.כמה שעות בממוצע ביום אתם לומדים? כרגע-0 4.בני כמה אתם? 18 וחצי 5.יש לכם קראש? אממ ברור- בכל בן חתיך\חמוד בין אם הוא מפורסם/לא מפורס/אמיתי/מצוייר (כן כן.. אני חושבת שאלדין מאוד חמוד ויש לי קראש ענקי עליו!) 6.היה פעם חבר\ הייתה פעם חברה? לא 7. איזה מאכל בחיים לא תכניסו לפה? שתן/צואה של כל חיה 8.אתם חושבים שתתחתנו בעתיד? לא 9.למה אתם מכורים? מחשב, דיכאון 10.אתם אוהבים את המשפחה שלכם? לא ממש 11.אתם חושבים שאתם יותר משעוממים ממני כרגע?יש מצב גדול מתי ראיתם 150 ש"ח בפעם האחרונה? אתמול עם מי דיברתם בפעם האחרונה אונליין? מישהו כמה שעות דיברתם בטלפון היום? כמה דקות בודדות מה חשבון הפאלפון שלכם החודש? לא יודעת. אמא משלמת כמה שעות ברצף לא השתנתם הכי הרבה? חחחח מאיפה לי לדעת מה אתם מעדיפים זכרים או נקבות? כבר שאלתם את זה- וזכרים איך אתם שונאים שכוראים לכם (זכר/נקבה,/בחור/ה,נער/ה,גבר/אישה וכל העולה בזה...)? לא מפריע לי אפחד מהכינויים כמה שעות לא ראיתם טלוויזיה? לא זוכרת יש לכם מאוור או מזגן בחדר? מזגן כמה שעות אתם על המחשב היום? הרבה- משו כמו 3-4 תפנה את מבטך לצד שמאל- מה אתר רואה? לול של אחיינית שלי ולצד ימין? חלון ואחורה? שולחן עם ספרים עליו ולמעלה? תיקרה לבנה כנס לחדר הכי קרוב אליך- מה הדבר הראשון שאתה רואה כשאצה נכנס אליו? חלון לך למטבח, פתח את המקרר, אילו משקאות יש לך שם? למה את חושבת שיש לי כוח לקום לשם עכשיו??? אני זוכרת מה יש שם- רק חלב! תדליק את הטלויזיה בערוץ 22, מה אתר רואה? את הסרט יוסי וג'אגר ובערוץ 11? "היום שהיה" קח את הספר הכי קרוב אליך (נדוש) מה המילה השלישית שכתובה בעמוד 34? "השם" כנס לאתר האהוב עליך, מה הדבר הראשון שאתה שם לב אליו שם? עזבו אותי באמשכם תאר את השולחן הרחוק ממך ביותר (מה זה השאלה הזאת??) השולחן הרחוק ממני ביותר נמצא באנטרטיקה! קרא לימשהו שנמצא בבית (אם נמצא), מה הוא עונה לך? לא רוצה מה אני סרוטה? תביט מהחלון, יש שם אנשים? לפתוח עכשיו תטריס??? נו באמת.. מכוניות? בטוח שיש מכוניות- לא בדקתי אוטובוסים? לעעע אנחנו רחוב ממש צדדי עצים?כן ברור ליד הבית כשאתה מגביר את הרמקול של המחשב לעוצמה הכי גבוהה, אתה מתחרש? לא זהו נגמר???

אלוהים יעזור לך...

זה או זה: 1. משפחה או חברים? תלוי 2. סופ"ש או תחילת שבוע? סופש 3. אמריקה או אירופה? סיני 4. בנים או בנות? השילוב של השניים הוא המנצח 5. סדרות טלוויזיה תוצרת הארץ או מחו"ל? תוצרת הארץ ( השיר שלנו) 6. עור שזוף או לבנבנן?שזוף 7. טלוויזיה או מחשב? מחשב 8. יסודי או חטיבה או תיכון? תיכון 9. שחור או לבן? אפור 10. קוקה קולה או פפסי? דיאט קולה אהובים: 1. סדרת טלוויזיה: THE O.C 2. אתר באינטרנט: חסוי ... 3. שעה ביום: 22:00 4. יום בשבוע: שישי בצהריים 5. מקצוע בבצפר: מתמטיקה 6. שיר: ארים ראשי - גבסו 7. ספר: לא קוראת אבל אם כבר פינוקי 8. בן משפחה:כולם 9. פרי: אבטיח 10. ירק: עגבניה עם הרבה הרבה מלח שנואים: 1.סדרת טלוויזיה:CSI 2. אתר באינטרנט:אין לי 3. שעה ביום: שעת ההתעוררות 4. יום בשבוע: ראשון 5. מקצוע בבצפר: אנגלית 6. שיר: כל השירי קקה שLEE ומשא שולחות לי { סתם} 7. ספר: דיברנו על זה שאני לא קוראת 8. בן משפחה:אין לי 9. פרי:פרות הדר 10. ירק:ברוקולי וגזר גמדי כללי: 1.מתי אתם קמים בבוקר בד"כ? תלוי במשמרת 2.מי יודע מדוע ולמה לובשת הזברה פיג'מה? זה סוד. 3.כמה שעות בממוצע ביום אתם לומדים? אני לא לומדת 4.בני כמה אתם?21 5.יש לכם קראש? לא 6.היה פעם חבר\ הייתה פעם חברה? עד לפני כמה שעות היה..
7. איזה מאכל בחיים לא תכניסו לפה? גפילטע פיש 8.אתם חושבים שתתחתנו בעתיד? בעזרת ה' 9.למה אתם מכורים? למה לא? 10.אתם אוהבים את המשפחה שלכם? כפרע עליהם 11.אתם חושבים שאתם יותר משעוממים ממני כרגע? אין יותר משועממת ממך מתי ראיתם 150 ש"ח בפעם האחרונה? לפני 3 שעות עם מי דיברתם בפעם האחרונה אונליין? עם כל העולם ואשתו כמה שעות דיברתם בטלפון היום? יותר מידי... מה חשבון הפאלפון שלכם החודש? האחרון היה 542 כמה שעות ברצף לא השתנתם הכי הרבה? אני קטטר מהלך מה אתם מעדיפים זכרים או נקבות? זכרים איך אתם שונאים שכוראים לכם (זכר/נקבה,/בחור/ה,נער/ה,גבר/אישה וכל העולה בזה...)?לא קוראים לי ... אני באה לבד... כמה שעות לא ראיתם טלוויזיה? כל היום יש לכם מאוור או מזגן בחדר? גם וגם כמה שעות אתם על המחשב היום? וואלה לא עיניינך תפנה את מבטך לצד שמאל- מה אתר רואה?את טוהר26 ולצד ימין?דלת ואחורה?מראה ולמעלה? בואנה נדפקת........ כנס לחדר הכי קרוב אליך- מה הדבר הראשון שאתה רואה כשאצה נכנס אליו?מיטה לך למטבח, פתח את המקרר, אילו משקאות יש לך שם?פאנטה\ דיאט קולה , תפוזים, אשכוליות ומים תדליק את הטלויזיה בערוץ 22, מה אתר רואה?מצטערת אני בערוץ 10 יש פיק אפ ובערוץ 11? יש דבר כזה??? קח את הספר הכי קרוב אליך (נדוש) מה המילה השלישית שכתובה בעמוד 34? חפשי מי ינענע אותך... כנס לאתר האהוב עליך, מה הדבר הראשון שאתה שם לב אליו שם?את הכדור המתהלך למעלה תאר את השולחן הרחוק ממך ביותר (מה זה השאלה הזאת??)ביזיון של שאלון.... קרא לימשהו שנמצא בבית (אם נמצא), מה הוא עונה לך?היא צוחקת תביט מהחלון, יש שם אנשים?כן תולים כביסה מכוניות?לא אוטובוסים?לא עצים?הרבה המונים כשאתה מגביר את הרמקול של המחשב לעוצמה הכי גבוהה, אתה מתחרש? לא הרמוקלים שלה דפוקים פה.....

Bells For Her

New member
יששש ../images/Emo13.gif

זה או זה: 1. משפחה או חברים? שניהם יחד באורגיה המונית (
) 2. סופ"ש או תחילת שבוע? סופ"ש בגלל שביום שישי יש לי פסיכית וזה ממש מחזיק אותי. אבל מצד שני, סופ"ש זה גם איכסע. אבל תחילת שבוע זה גם לא משהו. אוף, לא יודעת. 3. אמריקה או אירופה? אירופה. 4. בנים או בנות? בנות
5. סדרות טלוויזיה תוצרת הארץ או מחו"ל? אין העדפה. 6. עור שזוף או לבנבנן? לבנבן. 7. טלוויזיה או מחשב? מחשב. 8. יסודי או חטיבה או תיכון? בלע אחד גדול. אבל תיכון. ביג טיים. 9. שחור או לבן? לבן. 10. קוקה קולה או פפסי? קולה=רעל!! אהובים: 1. סדרת טלוויזיה: סיינפלד/חוק וסדר. 2. אתר באינטרנט: אממ... יש הרבה! Gogay, תפוז, בריקדה, ויקיפדיה, הבמה, ועוד כל מיני. 3. שעה ביום: 17:00. 4. יום בשבוע: חמישי. 5. מקצוע בבצפר: פיזיקה/ספרות/כימיה/תנ"ך/לשון. 6. שיר: נו, באמת. כאילו שאני יכולה לענות על שאלה כזו. 7. ספר: כנ"ל. 8. בן משפחה: אבא/אחותי. 9. פרי: נקטרינה
10. ירק: מלפפון. שנואים: 1.סדרת טלוויזיה: אויש... יותר מדי
שמש, טלנובלות ארגנטינאיות למניהן, ועוד המונים. 2. אתר באינטרנט: פורנו ושות'. 3. שעה ביום: 08:00. 4. יום בשבוע: שבת. 5. מקצוע בבצפר: גיאוגרפיה. 6. שיר: נו, באמת. 7. ספר: תעשו לי טובע. 8. בן משפחה: לא נחמד להגיד
9. פרי: איך יכול להיות פרי שנוא?? אוקסימורון מוחלט!! 10. ירק: סלק? כללי: 1.מתי אתם קמים בבוקר בד"כ? 08:00-08:30. 2.מי יודע מדוע ולמה לובשת הזברה פיג'מה? אני. 3.כמה שעות בממוצע ביום אתם לומדים? אני לא לומדת. 4.בני כמה אתם? 18 בקרוב. 5.יש לכם קראש? לא. 6.היה פעם חבר\ הייתה פעם חברה? כן... 7. איזה מאכל בחיים לא תכניסו לפה? בהקשר הסוטה?
סתאם, אני לא אכניס... אממ... חמוצים. בלע. 8.אתם חושבים שתתחתנו בעתיד? אני רוצה להאמין שכן, אבל... קשה לי לעשות כן. 9.למה אתם מכורים? למוזיקה. 10.אתם אוהבים את המשפחה שלכם? דעעעעעע. 11.אתם חושבים שאתם יותר משעוממים ממני כרגע? אין מצב. מתי ראיתם 150 ש"ח בפעם האחרונה? היום. עם מי דיברתם בפעם האחרונה אונליין? עם סיק אנד טיירד ואשת שלג. כמה שעות דיברתם בטלפון היום? משהו כמו שעה. מה חשבון הפאלפון שלכם החודש? נראה לי שבסביבות המאה, כי אם זה חורג אז אני חוטפת צרחות מאמא
כמה שעות ברצף לא השתנתם הכי הרבה? חחחחחחחחחחחחחחחחח..... מה אתם מעדיפים זכרים או נקבות? נקבות. איך אתם שונאים שקוראים לכם (זכר/נקבה,/בחור/ה,נער/ה,גבר/אישה וכל העולה בזה...)? אישה. איכס. כמה שעות לא ראיתם טלוויזיה? לפני איזה רבע שעה סיימתי לראות פליסיטי
יש לכם מאוור או מזגן בחדר? בקיץ יש מאוורר. כמה שעות אתם על המחשב היום? אין לי מושג. תפנה את מבטך לצד שמאל- מה אתה רואה? מערכת סטריאו. ולצד ימין? קיר תחול. ואחורה? דלת. ולמעלה? תקרה. כנס לחדר הכי קרוב אליך- מה הדבר הראשון שאתה רואה כשאתה נכנס אליו? נראה לכם שיש לי כוח לקום מהמחשב?? לך למטבח, פתח את המקרר, אילו משקאות יש לך שם? מזכרון בלבד - מיץ תפוזים ג'אמפ דיאט, מיץ תפוחים, מיץ תפוזים רגיל, מים. תדליק את הטלויזיה בערוץ 22, מה אתה רואה? מה הקטע?! ובערוץ 11? יאללה... קח את הספר הכי קרוב אליך (נדוש) מה המילה השלישית שכתובה בעמוד 34? הגרפים. זה ספר של בגרויות בפיזיקה. אני זוכרת את השאלה הזו. ועכשיו עשיתי אותה מחדש. פחח
[יו, אחותי כרגע התקשרה ועשתה לי המון ריגשי.] כנס לאתר האהוב עליך, מה הדבר הראשון שאתה שם לב אליו שם? אין לי כוח. תאר את השולחן הרחוק ממך ביותר (מה זה השאלה הזאת??) אעע?? קרא לימשהו שנמצא בבית (אם נמצא), מה הוא עונה לך? אני לבד. תביט מהחלון, יש שם אנשים? לא. מכוניות? לא. אוטובוסים? לא. עצים? כן. כשאתה מגביר את הרמקול של המחשב לעוצמה הכי גבוהה, אתה מתחרש? לא.

newKiticat

New member
עניתי....

זה או זה: 1. משפחה או חברים? חברים. 2. סופ"ש או תחילת שבוע? תחילת שבוע. כיף זה של התחלות חדשות. 3. אמריקה או אירופה? אירופה. יותר היסטוריה. 4. בנים או בנות? מאיזו בחינה?
5. סדרות טלוויזיה תוצרת הארץ או מחו"ל? גם וגם. אין על האיכות ההוליוודית שדבקה בתוכניות מחו"ל, אבל אין כמו משהו תוצרת כחול-לבן. 6. עור שזוף או לבנבנן? לבנבן. לא לימדו אותכם ששיזוץ מסוכן? 7. טלוויזיה או מחשב? טלוויזיה. 8. יסודי או חטיבה או תיכון? תיכון הכי שווה. 9. שחור או לבן? לבן. כי זה צבע נקי- וזורם. 10. קוקה קולה או פפסי? אהההההההההההה! פפסי! כמה שאני מכורה לפפסי מקס! אהובים: 1. סדרת טלוויזיה: עקרות בית נואשות 2. אתר באינטרנט: תפוז. ברורררר שתפוז! 3. שעה ביום: 19:00. כי זה עדיין לפני העייפות. בדרך כלל בנסיעה הבייתה. השמש שקעה. ארוחה לפני האחורנה, ושקט של סיכום יום בראש. 4. יום בשבוע: יום שלישי. אל תשאלו. 5. מקצוע בבצפר: כשהיייתי- אז תמיד ספרות. ספרות או חיבור. 6. שיר: changes של 3 doors down, בדיוק התחלתי לשמוע את האלבום הזה וזה מדהים כמה שהשיר הזה תופס את המהות האחורנה שלי. 7. ספר: חולה על ספרים, אז אני אכתוב שעכשיו אני קוראת 2 ספרים ואחד מהם הוא "כמה שוקל האושר". אני מאוד נהנת ממנו... יש בו הרבה דברים שמתקשרים אליי... 8. בן משפחה: אין- אין על אחים שלי... 9. פרי: תפוז או תפוז או אבטיח. לא סובלת פירות אחרים. 10. ירק: עגבנייה. כי מלפפון חמוץ לא נחשב. שנואים: 1.סדרת טלוויזיה: האממ.... שאלה קצת הזויה- לא? אבל יש בי אי-חיבה עמוקה לבנות מקלואד 2. אתר באינטרנט: כל דבר שנוגע בפרו. 3. שעה ביום: 7 בבוקר. שעה איטית בטירוף. 4. יום בשבוע:יום שני. כאילו לא אמצע- לא התחלה, ואפילו לא לקראת הסוף. 5. מקצוע בבצפר: מתמ. אני באמת צריכה להסביר? 6. שיר: אין. 7. ספר: עוד פעם- אין. 8. בן משפחה: נו בחייכם..... 9. פרי: כל פרי מלבד אלו שפירטתי. 10. ירק:אין דבר כזה. אני חולה על ירקות. כל ירק. בדוק. כללי: 1.מתי אתם קמים בבוקר בד"כ? אני אמורה לקום קצת לפני 6- אבל בשבוע האחרון יותר בסביבות ה8... 2.מי יודע מדוע ולמה לובשת הזברה פיג'מה? רק הזברה יודעת- לא? 3.כמה שעות בממוצע ביום אתם לומדים? 0..... 4.בני כמה אתם? 20. 5.יש לכם קראש? היה. בריטי עם עיניים כחולות ותחת הדוק, בן 24, היה חיל בודד, הרצלייני, עם תואר במנהל עסקים.... יאמי. 6.היה פעם חבר\ הייתה פעם חברה? לפני הגיוס. 7. איזה מאכל בחיים לא תכניסו לפה? שרימפס.... 8.אתם חושבים שתתחתנו בעתיד? יכול להיות. סביר להניח. 9.למה אתם מכורים? פפסי מקס. לעצמי. לאנדרופינים... 10.אתם אוהבים את המשפחה שלכם? לפעמים כן. לפעמים לא. 11.אתם חושבים שאתם יותר משעוממים ממני כרגע? לא..... מתי ראיתם 150 ש"ח בפעם האחרונה? ראיתי 200 כשהיתי בסופר היום- זה נחשב? עם מי דיברתם בפעם האחרונה אונליין? מישהו מפורום עבע"ב בזמנו... כמה שעות דיברתם בטלפון היום? פחות מ10 דקות... מה חשבון הפאלפון שלכם החודש? בסביבות ה80-90 שקל כמה שעות ברצף לא השתנתם הכי הרבה? יומיים..... 48 שעות נראה לי. מה אתם מעדיפים זכרים או נקבות? תלוי למה...
איך אתם שונאים שכוראים לכם (זכר/נקבה,/בחור/ה,נער/ה,גבר/אישה וכל העולה בזה...)? שמנה. כמה שעות לא ראיתם טלוויזיה? לא ראיתי טלוויזיה כבר 45 דקות....
יש לכם מאוור או מזגן בחדר? מאוורר תקרה ומאורר רגיל. כמה שעות אתם על המחשב היום? כל היום למעשה.... תפנה את מבטך לצד שמאל- מה אתר רואה? ספרים, פלאפון, קופסא של דיסק של קאמלוט, בקבוק ריק של פפסי מקס. ולצד ימין? חתולה שחורה. ואחורה? מיטת כלב ליד מיטה מסודרת. ולמעלה? האממ... ליכלוך... כנס לחדר הכי קרוב אליך- מה הדבר הראשון שאתה רואה כשאצה נכנס אליו? אין לי כוח. נאקסט! לך למטבח, פתח את המקרר, אילו משקאות יש לך שם? תפוזים, פפסי מקס, מים. תדליק את הטלויזיה בערוץ 22, מה אתר רואה? סורי. לא עכשיו. ובערוץ 11? כנ"ל קח את הספר הכי קרוב אליך (נדוש) מה המילה השלישית שכתובה בעמוד 34? "הוא" כנס לאתר האהוב עליך, מה הדבר הראשון שאתה שם לב אליו שם? שהוא כתום....? תאר את השולחן הרחוק ממך ביותר (מה זה השאלה הזאת??) השולחן בחדר אוכל כאילו? מכוסה בבגדים. קרא לימשהו שנמצא בבית (אם נמצא), מה הוא עונה לך? החתולה לא מתרגשת ממני כבר... תביט מהחלון, יש שם אנשים? לא. רק שיחים. מכוניות? לא. רק שיחים. אוטובוסים? לא.... עדיין רק שיחים... עצים? אהה.. שיחים ו2 עצים! כשאתה מגביר את הרמקול של המחשב לעוצמה הכי גבוהה, אתה מתחרש? לא. כי הרמקלוים דפוקים....

תורי

זה או זה: 1. משפחה או חברים? שניהם.. תלוי באיזה שעה של היום 2. סופ"ש או תחילת שבוע? תחילת שבוע ביום ראשון טיפול 3. אמריקה או אירופה? אירופה וספציפית אנגליה 4. בנים או בנות? בנים (בלי להעליב כמובן) 5. סדרות טלוויזיה תוצרת הארץ או מחו"ל? חו"ל 6. עור שזוף או לבנבנן? לבנבן 7. טלוויזיה או מחשב? אין מצב לבחור בינהם 8. יסודי או חטיבה או תיכון? תיכון 9. שחור או לבן? שחור 10. קוקה קולה או פפסי? קולה אהובים: 1. סדרת טלוויזיה: לויס וקלארק 2. אתר באינטרנט: תפוז 3. שעה ביום: אחרי שהשמש שוקעת 4. יום בשבוע: חמישי 5. מקצוע בבצפר: מתמטיקה 6. שיר:יום טוב של עברי לידר 7. ספר:מלאכים ושדים 8. בן משפחה:אמא 9. פרי:אפרסק לא סתם.. זה היה בשבילך סאמר.. תאמת תפוח עץ ירוק 10. ירק: תפוח אדמה שנואים: 1.סדרת טלוויזיה: סיינפלד 2. אתר באינטרנט: נענע 3. שעה ביום: כל שעה לפניי 11 בוקר 4. יום בשבוע: שני 5. מקצוע בבצפר: תמ"ך/ספורט 6. שיר: אוהו יש הרבה 7. ספר:אבא גוריו (עד היום לא עברתי את עמוד 5 והספר מתחיל בעמוד 4) 8. בן משפחה:סבתא 9. פרי:גוייבה 10. ירק: פטריה זה ירק? כללי: 1.מתי אתם קמים בבוקר בד"כ? תלוי מתי אני עובדת.. אבל כמה שיותר מאוחר יותר טוב 2.מי יודע מדוע ולמה לובשת הזברה פיג'מה? אז מה שתסתובב ערומה? 3.כמה שעות בממוצע ביום אתם לומדים? כרגע אפס עגול עוד לא התחילה השנה של הסטודנטים 4.בני כמה אתם?24 5.יש לכם קראש? כרגע אחד ממש קצת 6.היה פעם חבר\ הייתה פעם חברה? כן 7. איזה מאכל בחיים לא תכניסו לפה? לשון של פרה'רגל קרושה 8.אתם חושבים שתתחתנו בעתיד? מקווה מאוד טפו טפו טפו 9.למה אתם מכורים? סיגריות, וללרקוד 10.אתם אוהבים את המשפחה שלכם?מוי מוי אוהבים (רק את המצומצמת) 11.אתם חושבים שאתם יותר משעוממים ממני כרגע? לגביי שיעמום אני לא יודעת אבל אני ממש ממש עייפה מתי ראיתם 150 ש"ח בפעם האחרונה? היום כשהוצאתי אותם מהכספומט והם פשוט נעלמו בשעתיים ואין לי מושג על מה עם מי דיברתם בפעם האחרונה אונליין? היום כמה שעות דיברתם בטלפון היום? הרבה .. אני עובדת בשירות לקוחות טלפוני.. מה חשבון הפאלפון שלכם החודש? 300-400 ש"ח כמה שעות ברצף לא השתנתם הכי הרבה? 24 הייתי בטיול בחרמון והיה יותר מידיי קר בשביל להיתפשט מה אתם מעדיפים זכרים או נקבות? תלוי .. אם הכוונה לבני אדם אז זכרים איך אתם שונאים שכוראים לכם (זכר/נקבה,/בחור/ה,נער/ה,גבר/אישה וכל העולה בזה...)? נקבה כמה שעות לא ראיתם טלוויזיה? היום? 12 יש לכם מאוור או מזגן בחדר? מזגן (יבורך מי שהתקין אותו) כמה שעות אתם על המחשב היום? מאז 10 בבוקר כמעט רצוף תפנה את מבטך לצד שמאל- מה אתר רואה? מרפסת ולצד ימין? כורסא ואחורה?כורסע מזגן ומאוורר ולמעלה?נו באמת .. תקרה .. כנס לחדר הכי קרוב אליך- מה הדבר הראשון שאתה רואה כשאצה נכנס אליו?זה החדר שלי ואני רואה את כל הארון בגדים שלי על הרצפה לך למטבח, פתח את המקרר, אילו משקאות יש לך שם? דיאט קולה נטולת קפאין , פנטה, ובירה תדליק את הטלויזיה בערוץ 22, מה אתר רואה? מישהו מנגן בסקסופון ובערוץ 11? תחרות ג'ודו משנת הטרפפו קח את הספר הכי קרוב אליך (נדוש) מה המילה השלישית שכתובה בעמוד 34? "את" כנס לאתר האהוב עליך, מה הדבר הראשון שאתה שם לב אליו שם? האם יש לי הודעה חדשה תאר את השולחן הרחוק ממך ביותר (מה זה השאלה הזאת??) השולחן של המטבח מעץ מכוסה באיזה מפה מזעזעת שאמא שלי קנתה קרא לימשהו שנמצא בבית (אם נמצא), מה הוא עונה לך? "השתגעת? מה את צועקת כל הבית ישן" תביט מהחלון, יש שם אנשים?לא מכוניות? כן אוטובוסים? לא עצים? כן כשאתה מגביר את הרמקול של המחשב לעוצמה הכי גבוהה, אתה מתחרש? הצחקת אותי.. אפילו לא מדגדג לי באוזן

summer723

New member
זה כבר בחוץ מאמי. אלא אם

בא לך לקבל נגחות כאפות ושאר האלימות...

summer723

New member
4 בבוקר זה זהמן לסקר!

זה או זה: 1. משפחה או חברים? חברים! מה זה משפחה? לא מכירה את הסדרה הזו... 2. סופ"ש או תחילת שבוע?לראת סופ"ש חמישי כזה. 3. אמריקה או אירופה? אירופה 4. בנים או בנות? מה זה השאלה הזו? זה גנון או מה? 5. סדרות טלוויזיה תוצרת הארץ או מחו"ל? חו"ל 6. עור שזוף או לבנבנן? שזוף שולט הכי יפה (ולמי אכפת מהסרטן) 7. טלוויזיה או מחשב? תלוי מה משדרים... 8. יסודי או חטיבה או תיכון? לא רוצה ב"ס בכלל, איזה כיף שסיימתי :) 9. שחור או לבן? שחור 10. קוקה קולה או פפסי? קולה בעעעע פפסי אהובים: 1. סדרת טלוויזיה: עמוק באדמה, חברים... 2. אתר באינטרנט: תפוזונות 3. שעה ביום:כל שעה טובה השאלה עם מי נמצאים 4. יום בשבוע: חמישי כבר אמרתי. 5. מקצוע בבצפר: הכל אותו חרא 6. שיר: IRIS_GOO GOO DOLLS 7. ספר: אין לי 8. בן משפחה: הכל אותו חרא 9. פרי: מנגו תודו שאין על מנגו!!! 10. ירק: כרוב ועגבניה שנואים: 1.סדרת טלוויזיה: זהות בדויה 2. אתר באינטרנט:כל מה שקופץ בלי שביקשתי 3. שעה ביום: הזמן שבו התעוררתי 4. יום בשבוע: ראשון 5. מקצוע בבצפר: ב"ס בכלליותו מוסד חרא 6. שיר: אייל גולן משהו... 7. ספר: אין 8. בן משפחה: כווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווולם 9. פרי: ליצי בעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעע 10. ירק: כל הירק, פטרוזיליה שומר שמיר, כאלה מגעילים שנתקעים בשינים גם כללי: 1.מתי אתם קמים בבוקר בד"כ? כמה שיותר מאוחר יותר טוב 2.מי יודע מדוע ולמה לובשת הזברה פיג'מה? לא יודעת ולא אכפת לי. 3.כמה שעות בממוצע ביום אתם לומדים? תודה לי לא לומדת כבר 4.בני כמה אתם? 23 5.יש לכם קראש? האאאאאאאאא? 6.היה פעם חבר\ הייתה פעם חברה? נו ו... 7. איזה מאכל בחיים לא תכניסו לפה? חרקים למיניהם חוץ מזה הכל הולך 8.אתם חושבים שתתחתנו בעתיד? נחיה ונראה 9.למה אתם מכורים? שאני באמת אתחיל לפרט??? 10.אתם אוהבים את המשפחה שלכם? חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח 11.אתם חושבים שאתם יותר משעוממים ממני כרגע? ברור מתי ראיתם 150 ש"ח בפעם האחרונה? לא זוכרת עם מי דיברתם בפעם האחרונה אונליין? WHY כמה שעות דיברתם בטלפון היום? לא הרבה פחות משעה מה חשבון הפאלפון שלכם החודש? סביב 200 כמה שעות ברצף לא השתנתם הכי הרבה? לא יודעת לא ספרתי מה אתם מעדיפים זכרים או נקבות? תלוי לאיזה שימושים איך אתם שונאים שכוראים לכם (זכר/נקבה,/בחור/ה,נער/ה,גבר/אישה וכל העולה בזה...)? נקבה כמה שעות לא ראיתם טלוויזיה? 4 שעות מחצות בערך, אני בגמילה... יש לכם מאוור או מזגן בחדר? מזגן כמה שעות אתם על המחשב היום? יותר מידי... תפנה את מבטך לצד שמאל- מה אתר רואה? חלון ולצד ימין?קיר ואחורה?קיר ולמעלה?קיר כנס לחדר הכי קרוב אליך- מה הדבר הראשון שאתה רואה כשאצה נכנס אליו? רדיו לך למטבח, פתח את המקרר, אילו משקאות יש לך שם? *טריגר* אין בושה לשלוח אותי למקרר??? תדליק את הטלויזיה בערוץ 22, מה אתר רואה? אני בגמילה לא מדליקה! ובערוץ 11? גמילה כבר אמרתי!!! קח את הספר הכי קרוב אליך (נדוש) מה המילה השלישית שכתובה בעמוד 34? באמא שלכם עזבו אותי. כנס לאתר האהוב עליך, מה הדבר הראשון שאתה שם לב אליו שם? דיייייייייי תאר את השולחן הרחוק ממך ביותר (מה זה השאלה הזאת??) אין תגובה קרא לימשהו שנמצא בבית (אם נמצא), מה הוא עונה לך?4 בבוקר עדיף שאני אסתום תביט מהחלון, יש שם אנשים? כן נו מה נראה לכם??????? 4 בבוקר... מכוניות? חונות זה עיר אתם יודעים... אוטובוסים? לא עצים?בודדים כשאתה מגביר את הרמקול של המחשב לעוצמה הכי גבוהה, אתה מתחרש? לא אבל בטוח מעיפים אוןתי מהבית. זה מהדברים שלא עושים באמצע הלילה. לילה טוב ותודה...

pUre blood

New member
ווי ! שווינג!

זה או זה: 1. משפחה או חברים? חברים 2. סופ"ש או תחילת שבוע? תחילת שבוע 3. אמריקה או אירופה? אין-לי-מושג-מה-ההבדל, אני יהמר על אירופה 4. בנים או בנות? בנים 5. סדרות טלוויזיה תוצרת הארץ או מחו"ל? יש ויש 6. עור שזוף או לבנבנן? שזוף
7. טלוויזיה או מחשב? מחשב 8. יסודי או חטיבה או תיכון? יסודי , הכיטוב 9. שחור או לבן? שחור 10. קוקה קולה או פפסי? [דיאט]קוקהקולה אהובים: 1. סדרת טלוויזיה: נמנמנמ....חברים 2. אתר באינטרנט: תפוזונע 3. שעה ביום: לילה 4. יום בשבוע: חמישי 5. מקצוע בבצפר: מתמטיקה 6. שיר: את לא לבד - בוטן מתוק בקרקס
7. ספר: אני כריסטיאנה פ. 8. בן משפחה: דניאל , אחיין שלי =) 9. פרי: תפוח ירוק 10. ירק: חסע שנואים: 1.סדרת טלוויזיה: הרצועה 2. אתר באינטרנט: נענע 3. שעה ביום: צהריים 4. יום בשבוע: שבת 5. מקצוע בבצפר: לשון 6. שיר: מזרחית 7. ספר: =| 8. בן משפחה: אשתו של אחי
9. פרי: גויאבה :-{ 10. ירק: הסגול הזה... איך קוראים לו.. כללי: 1.מתי אתם קמים בבוקר בד"כ?אמממ... לא יודעת, זה לא קבוע 2.מי יודע מדוע ולמה לובשת הזברה פיג'מה? אני [לא מגלה !
] 3.כמה שעות בממוצע ביום אתם לומדים? 0 4.בני כמה אתם? 16 וחצי 5.יש לכם קראש? לא 6.היה פעם חבר\ הייתה פעם חברה? כן, חבר 7. איזה מאכל בחיים לא תכניסו לפה? סרטן [לובסטר] 8.אתם חושבים שתתחתנו בעתיד? ממממ לודעת 9.למה אתם מכורים? למחשב שלי , כפרעליו 10.אתם אוהבים את המשפחה שלכם? מחבבת
11.אתם חושבים שאתם יותר משעוממים ממני כרגע? כן מתי ראיתם 150 ש"ח בפעם האחרונה? אתמול עם מי דיברתם בפעם האחרונה אונליין? חברה שלי כמה שעות דיברתם בטלפון היום? שעה [כל השיחות ביחד] מה חשבון הפאלפון שלכם החודש? לא יודעת , אני על טוקמן כמה שעות ברצף לא השתנתם הכי הרבה? וויי... לא יודעת מה אתם מעדיפים זכרים או נקבות? זכרים איך אתם שונאים שכוראים לכם (זכר/נקבה,/בחור/ה,נער/ה,גבר/אישה וכל העולה בזה...)? נקבה
כמה שעות לא ראיתם טלוויזיה? 5 יש לכם מאוור או מזגן בחדר? מזגן כמה שעות אתם על המחשב היום? שעה תפנה את מבטך לצד שמאל- מה אתר רואה? קיר ולצד ימין? קיר, מדפסת, כסף, הודעה שאמא שכתבה לי, ומלא בלאגן קיצר ואחורה? ווייי..עוד יותר בלאגן [בדיוק עברנו בית] ולמעלה? יש מדף כזה עם מלא בלאגן עליו כנס לחדר הכי קרוב אליך- מה הדבר הראשון שאתה רואה כשאצה נכנס אליו? את אמא שלי ישנה [ ולא, לא באמת עשיתי את זה .. אמא שלי תבהל ]. לך למטבח, פתח את המקרר, אילו משקאות יש לך שם? וויי... אני משערת שמים, חלב, קולה, אשכוליות, תפוזים. תדליק את הטלויזיה בערוץ 22, מה אתר רואה? =| ובערוץ 11? =| קח את הספר הכי קרוב אליך (נדוש) מה המילה השלישית שכתובה בעמוד 34?אוקיי. אין כאן ספר. כנס לאתר האהוב עליך, מה הדבר הראשון שאתה שם לב אליו שם? שהורידו את הברכה של השנה טובה תאר את השולחן הרחוק ממך ביותר (מה זה השאלה הזאת??) יש עליו את הטלויזיה שלי [כבר אמרתי שרק עברנו?!] קרא לימשהו שנמצא בבית (אם נמצא), מה הוא עונה לך? אבוי. תביט מהחלון, יש שם אנשים?לא. מכוניות? לא אוטובוסים? לא עצים? כן כשאתה מגביר את הרמקול של המחשב לעוצמה הכי גבוהה, אתה מתחרש? לא

נשמת

New member
../images/Emo20.gif

זה או זה: 1. משפחה או חברים?
חברים. 2. סופ"ש או תחילת שבוע?
סופ"ש. 3. אמריקה או אירופה?
אירופה. 4. בנים או בנות?
בנים LOL. 5. סדרות טלוויזיה תוצרת הארץ או מחו"ל?
חו"ל. 6. עור שזוף או לבנבנן?
שזוף. 7. טלוויזיה או מחשב?
מחשב. 8. יסודי או חטיבה או תיכון?
תיכון. 9. שחור או לבן?
שחור. 10. קוקה קולה או פפסי?
מנגו. אהובים: 1. סדרת טלוויזיה:
טל"ב היתה סדרה מצויינת. חברים, ד"ר פיל. 2. אתר באינטרנט:
תפוז. 3. שעה ביום:
3:00 בלילה. 4. יום בשבוע:
חמישי. 5. מקצוע בבצפר:
פסיכולוגיה. 6. שיר:
אחד מתוך רבים שמתנגן לי כרגע: Incubus-Drive שיר אופטימי למדיי. 7. ספר:
שומדבר שראוי לציון. 8. בן משפחה:
אחותי הגדולה, סבתא
. 9. פרי:
תותים. 10. ירק:
לימון. שנואים: 1.סדרת טלוויזיה:
תשוקות LOL. 2. אתר באינטרנט:
נענע. 3. שעה ביום:
7:00 בבוקר. 4. יום בשבוע:
ראשון\שלישי. 5. מקצוע בבצפר:
מתמטיקה. 6. שיר:
רוני - סופר סטאר. 7. ספר:
אין. 8. בן משפחה:
אמא. 9. פרי:
אשכוליות. 10. ירק:
בצל. כללי: 1.מתי אתם קמים בבוקר בד"כ?
אוח. שאלה מסובכת, אני ישנה רוב היום. 2.מי יודע מדוע ולמה לובשת הזברה פיג'מה?
אלוהים. 3.כמה שעות בממוצע ביום אתם לומדים?
כבר לא, ברוך ה'. 4.בני כמה אתם?
18 החודש. 5.יש לכם קראש?
לא ממש. 6.היה פעם חבר\ הייתה פעם חברה?
לא משו רציני. 7. איזה מאכל בחיים לא תכניסו לפה?
דג חי. 8.אתם חושבים שתתחתנו בעתיד?
כן. 9.למה אתם מכורים?
להמון דברים, כמו ציפורניים. 10.אתם אוהבים את המשפחה שלכם?
לא. 11.אתם חושבים שאתם יותר משעוממים ממני כרגע?
יש מצב. מתי ראיתם 150 ש"ח בפעם האחרונה?
חחחחח שלשום. עם מי דיברתם בפעם האחרונה אונליין?
אוהד. כמה שעות דיברתם בטלפון היום?
עם אמורה, הרבה. מה חשבון הפאלפון שלכם החודש?
סביבות ה-150 כרגיל. כמה שעות ברצף לא השתנתם הכי הרבה?
יום שלם. מה אתם מעדיפים זכרים או נקבות?
זכרים. איך אתם שונאים שקוראים לכם (זכר/נקבה,/בחור/ה,נער/ה,גבר/אישה וכל העולה בזה...)?
מה.....? כמה שעות לא ראיתם טלוויזיה?
2-3 יש לכם מאוור או מזגן בחדר?
מאוורר. כמה שעות אתם על המחשב היום?
וואלה לא הרבה. תפנה את מבטך לצד שמאל- מה אתר רואה?
שולחן פינת אוכל. ולצד ימין?
קיר. ואחורה?
חלון. ולמעלה?
תקרה. כנס לחדר הכי קרוב אליך- מה הדבר הראשון שאתה רואה כשאצה נכנס אליו? לך למטבח, פתח את המקרר, אילו משקאות יש לך שם? תדליק את הטלויזיה בערוץ 22, מה אתר רואה? ובערוץ 11? קח את הספר הכי קרוב אליך (נדוש) מה המילה השלישית שכתובה בעמוד 34? כנס לאתר האהוב עליך, מה הדבר הראשון שאתה שם לב אליו שם? תאר את השולחן הרחוק ממך ביותר (מה זה השאלה הזאת??) קרא לימשהו שנמצא בבית (אם נמצא), מה הוא עונה לך? תביט מהחלון, יש שם אנשים? מכוניות? אוטובוסים? עצים? כשאתה מגביר את הרמקול של המחשב לעוצמה הכי גבוהה, אתה מתחרש?
הלו הלו להרגע..משעמם לי זה נכון, אבל לא עד כדי כך.

למעלה