מה עושים שמשעמם
עונים על שאלון

ב ל

New member
מה עושים שמשעמם../images/Emo35.gif../images/Emo70.gifעונים על שאלון

זה או זה: 1. משפחה או חברים? 2. סופ"ש או תחילת שבוע? 3. אמריקה או אירופה? 4. בנים או בנות? 5. סדרות טלוויזיה תוצרת הארץ או מחו"ל? 6. עור שזוף או לבנבנן? 7. טלוויזיה או מחשב? 8. יסודי או חטיבה או תיכון? 9. שחור או לבן? 10. קוקה קולה או פפסי? אהובים: 1. סדרת טלוויזיה: 2. אתר באינטרנט: 3. שעה ביום: 4. יום בשבוע: 5. מקצוע בבצפר: 6. שיר: 7. ספר: 8. בן משפחה: 9. פרי: 10. ירק: שנואים: 1.סדרת טלוויזיה: 2. אתר באינטרנט: 3. שעה ביום: 4. יום בשבוע: 5. מקצוע בבצפר: 6. שיר: 7. ספר: 8. בן משפחה: 9. פרי: 10. ירק: כללי: 1.מתי אתם קמים בבוקר בד"כ? 2.מי יודע מדוע ולמה לובשת הזברה פיג'מה? 3.כמה שעות בממוצע ביום אתם לומדים? 4.בני כמה אתם? 5.יש לכם קראש? 6.היה פעם חבר\ הייתה פעם חברה? 7. איזה מאכל בחיים לא תכניסו לפה? 8.אתם חושבים שתתחתנו בעתיד? 9.למה אתם מכורים? 10.אתם אוהבים את המשפחה שלכם? 11.אתם חושבים שאתם יותר משעוממים ממני כרגע? מתי ראיתם 150 ש"ח בפעם האחרונה? עם מי דיברתם בפעם האחרונה אונליין? כמה שעות דיברתם בטלפון היום? מה חשבון הפאלפון שלכם החודש? כמה שעות ברצף לא השתנתם הכי הרבה? מה אתם מעדיפים זכרים או נקבות? איך אתם שונאים שכוראים לכם (זכר/נקבה,/בחור/ה,נער/ה,גבר/אישה וכל העולה בזה...)? כמה שעות לא ראיתם טלוויזיה? יש לכם מאוור או מזגן בחדר? כמה שעות אתם על המחשב היום? תפנה את מבטך לצד שמאל- מה אתר רואה? ולצד ימין? ואחורה? ולמעלה? כנס לחדר הכי קרוב אליך- מה הדבר הראשון שאתה רואה כשאצה נכנס אליו? לך למטבח, פתח את המקרר, אילו משקאות יש לך שם? תדליק את הטלויזיה בערוץ 22, מה אתר רואה? ובערוץ 11? קח את הספר הכי קרוב אליך (נדוש) מה המילה השלישית שכתובה בעמוד 34? כנס לאתר האהוב עליך, מה הדבר הראשון שאתה שם לב אליו שם? תאר את השולחן הרחוק ממך ביותר (מה זה השאלה הזאת??) קרא לימשהו שנמצא בבית (אם נמצא), מה הוא עונה לך? תביט מהחלון, יש שם אנשים? מכוניות? אוטובוסים? עצים? כשאתה מגביר את הרמקול של המחשב לעוצמה הכי גבוהה, אתה מתחרש?

ב ל

New member
וכמובן שאני יענה כי משעמםםםםםםםםםםם

זה או זה: 1. משפחה או חברים? חברים 2. סופ"ש או תחילת שבוע? תחילת שבוע 3. אמריקה או אירופה? אירופה 4. בנים או בנות? בנים 5. סדרות טלוויזיה תוצרת הארץ או מחו"ל? חו"ל 6. עור שזוף או לבנבנן? שזוף
7. טלוויזיה או מחשב? קשה לי לבחור 8. יסודי או חטיבה או תיכון? אף אחד מהם
9. שחור או לבן? שחור 10. קוקה קולה או פפסי? דיאט קוקה קולה אהובים: 1. סדרת טלוויזיה: רפואה שלמה 2. אתר באינטרנט: תפוז- כמובן
3. שעה ביום: 8:00 בבוקר 4. יום בשבוע:ראשון 5. מקצוע בבצפר: אנגלית 6. שיר: "cry"- lasgo 7. ספר: "הנסיכה שהאמינה באגדות" 8. בן משפחה: אחיות הקטנות שלי 9. פרי: בננה 10. ירק:איכססססססס שנואים: 1.סדרת טלוויזיה: היפים והאמיצים(טוב שהסדרה לא קיימת כבר יותר מ-15 שנה) 2. אתר באינטרנט: האתר של הויזה שלי 3. שעה ביום: 16:00 4. יום בשבוע: שלישי 5. מקצוע בבצפר: פיזיקה 6. שיר: אפילו לא יודעת איך קוראים לו אבל זה של שלישיית מה קשור 7. ספר: בעל זבוב 8. בן משפחה: חחח"צונזר" 9. פרי: אננס(זה פרי?) 10. ירק: כל הירקות כללי: 1.מתי אתם קמים בבוקר בד"כ? 6:00 2.מי יודע מדוע ולמה לובשת הזברה פיג'מה? מישהו יודע? 3.כמה שעות בממוצע ביום אתם לומדים? יותר מדי!!!!!! 4.בני כמה אתם? 21- הרבה יותר גדולה מהדובון הקטן 5.יש לכם קראש? עוד לא 6.היה פעם חבר\ הייתה פעם חברה? כמובן 7. איזה מאכל בחיים לא תכניסו לפה? סרטן 8.אתם חושבים שתתחתנו בעתיד? ברור- אחרת לא הייתי פה 9.למה אתם מכורים? שוקולדדדדדדדדדד 10.אתם אוהבים את המשפחה שלכם? תלוי את מי 11.אתם חושבים שאתם יותר משעוממים ממני כרגע?
ברוררררררררר
מתי ראיתם 150 ש"ח בפעם האחרונה?חחח היום שמישהו הוציא אותם מהכספומט עם מי דיברתם בפעם האחרונה אונליין? ממממ השאלה מי דיבר איתי ועניתי?
כמה שעות דיברתם בטלפון היום? הרבהההההההה... אבל לא באשמתי מה חשבון הפאלפון שלכם החודש? 540 ש"ח כמה שעות ברצף לא השתנתם הכי הרבה? יומיים שלמים מה אתם מעדיפים זכרים או נקבות? זכרים איך אתם שונאים שכוראים לכם (זכר/נקבה,/בחור/ה,נער/ה,גבר/אישה וכל העולה בזה...)? נקבה, אישה, גברת כמה שעות לא ראיתם טלוויזיה? 10 דק יש לכם מאוור או מזגן בחדר? שניהם כמה שעות אתם על המחשב היום? חחח אפשר לומר מהרגע שהדעתי לעבודה עד הרגע שיצאתי ומהרגע שהגעתי הביתה עד עכשיו תפנה את מבטך לצד שמאל- מה אתר רואה? ארון ולצד ימין? מיטה ואחורה? קיר ולמעלה? קיר(מה כבר יכול להיות למעלה???) כנס לחדר הכי קרוב אליך- מה הדבר הראשון שאתה רואה כשאצה נכנס אליו? מיטה לך למטבח, פתח את המקרר, אילו משקאות יש לך שם? דיאט קולה וחלב תדליק את הטלויזיה בערוץ 22, מה אתר רואה? אין לי כח ובערוץ 11? נגד הערוץ הזה- ועוד גובים על זה המון כסף קח את הספר הכי קרוב אליך (נדוש) מה המילה השלישית שכתובה בעמוד 34? חחח אם רק היה פה ספר כנס לאתר האהוב עליך, מה הדבר הראשון שאתה שם לב אליו שם? תמונה של סלין דיון תאר את השולחן הרחוק ממך ביותר (מה זה השאלה הזאת??) אין פה שולחן קרא לימשהו שנמצא בבית (אם נמצא), מה הוא עונה לך? אני לבדדדד
תביט מהחלון, יש שם אנשים? בקטן מכוניות? גם בקטן אוטובוסים? לא עצים? מאוד בקטן כשאתה מגביר את הרמקול של המחשב לעוצמה הכי גבוהה, אתה מתחרש? לא אבל עדין משעמםםםםםםםם לייייייייייי

שאלה ...

איך אפשר להעדיף חברים על משפחה? בזכות ההורים שלך את פה. חוצמזה חברים יבואו וילכו , אבל המשפחה תישאר תמיד לצידך .. ככה לפחות אני חושבת.

ממש לא.

אם את לא מבינה זה מזלך לגמרי. אני , תני לי רק להיפטר מהמשפחה. זה לא שאני שואנת אותם, אני פשוט לא אוהבת אותם כמו שמשפחה צריכים לאהוב

wings to fly

New member
מה ווינגס עושה כשהיא אמורה ללמוד?

זה או זה: 1. משפחה או חברים?חברים 2. סופ"ש או תחילת שבוע?לאחרונה תחילת שבוע. 3. אמריקה או אירופה?לא משנה. שמישו רק יממן לי כרטיס! 4. בנים או בנות?תלוי בשביל מה. 5. סדרות טלוויזיה תוצרת הארץ או מחו"ל?אין על שבתות וחגים! 6. עור שזוף או לבנבנן?שזוף. אבל יש לי פינה חמה ללבנבנים. 7. טלוויזיה או מחשב?לאחרונה מחשב 8. יסודי או חטיבה או תיכון?אוניברסיטה 9. שחור או לבן?אפור 10. קוקה קולה או פפסי?דיאט קולה אהובים: 1. סדרת טלוויזיה: 2. אתר באינטרנט:
3. שעה ביום:איזור הצהריים. 4. יום בשבוע: 5. מקצוע בבצפר:אהבתי ספרות 6. שיר: 7. ספר: 8. בן משפחה: 9. פרי:מנגו 10. ירק:גמבה שנואים: 1.סדרת טלוויזיה: 2. אתר באינטרנט: 3. שעה ביום:מתי שהשמש שוקעת. 4. יום בשבוע: 5. מקצוע בבצפר: 6. שיר: 7. ספר: 8. בן משפחה: 9. פרי:תותים 10. ירק: כללי: 1.מתי אתם קמים בבוקר בד"כ?מתי שהשיעור הראשון שלי מתחיל. 2.מי יודע מדוע ולמה לובשת הזברה פיג'מה?כי יש לה פסים! 3.כמה שעות בממוצע ביום אתם לומדים?תלוי מתי, כרגע לא יותר מידי. 4.בני כמה אתם?כמעט 23 5.יש לכם קראש?לא 6.היה פעם חבר\ הייתה פעם חברה?כן 7. איזה מאכל בחיים לא תכניסו לפה? 8.אתם חושבים שתתחתנו בעתיד?מקווה 9.למה אתם מכורים? 10.אתם אוהבים את המשפחה שלכם?כיום כן 11.אתם חושבים שאתם יותר משעוממים ממני כרגע?בספק מתי ראיתם 150 ש"ח בפעם האחרונה? עם מי דיברתם בפעם האחרונה אונליין?חברה כמה שעות דיברתם בטלפון היום? מה חשבון הפאלפון שלכם החודש? כמה שעות ברצף לא השתנתם הכי הרבה?ממש לא הרבה מה אתם מעדיפים זכרים או נקבות?לא היתה את השאלה הזאת כבר? איך אתם שונאים שכוראים לכם (זכר/נקבה,/בחור/ה,נער/ה,גבר/אישה וכל העולה בזה...)?כן כמה שעות לא ראיתם טלוויזיה?היא דלוקה כרגע יש לכם מאוור או מזגן בחדר?לא זה ולא זה כמה שעות אתם על המחשב היום?יותר מידי תפנה את מבטך לצד שמאל- מה אתר רואה?חלון ולצד ימין?מעמד דיסקים ואחורה?את הסלון שלי ולמעלה?תקרה? כנס לחדר הכי קרוב אליך- מה הדבר הראשון שאתה רואה כשאצה נכנס אליו?שולחן? לך למטבח, פתח את המקרר, אילו משקאות יש לך שם?דיאט קולה תדליק את הטלויזיה בערוץ 22, מה אתר רואה?אין לי ערוץ 22 ובערוץ 11?כנ"ל קח את הספר הכי קרוב אליך (נדוש) מה המילה השלישית שכתובה בעמוד 34? כנס לאתר האהוב עליך, מה הדבר הראשון שאתה שם לב אליו שם?עכשיו תאר את השולחן הרחוק ממך ביותר (מה זה השאלה הזאת??)לתאר? חום ומרובע. קרא לימשהו שנמצא בבית (אם נמצא), מה הוא עונה לך?אין אפחד. תביט מהחלון, יש שם אנשים?לא. מכוניות?כן אוטובוסים?לא עצים?כן כשאתה מגביר את הרמקול של המחשב לעוצמה הכי גבוהה, אתה מתחרש?לא

איך שזה מתאים לי עכשיו

זה או זה: 1. משפחה או חברים? וואו דילמה...כנראה משפחה 2. סופ"ש או תחילת שבוע? סופ"ש בהחלט! 3. אמריקה או אירופה? איכס אמריקה! אירופה... 4. בנים או בנות? בנים (אין לי אף חברה ככה ש...) 5. סדרות טלוויזיה תוצרת הארץ או מחו"ל? כחול לבן! 6. עור שזוף או לבנבנן? לבן...לבן... 7. טלוויזיה או מחשב? תאמת עדיף ספר 8. יסודי או חטיבה או תיכון? היה קשה בכולם...אני חושבת שתיכון 9. שחור או לבן? שחור (מרזה...חחח סתם) 10. קוקה קולה או פפסי? בעעעעעע אהובים: 1. סדרת טלוויזיה: חברים 2. אתר באינטרנט: מממ...זה? 3. שעה ביום: 2:00 (בלילה) 4. יום בשבוע: שישי 5. מקצוע בבצפר: מוסיקה 6. שיר: אוי מכשיל...כל כך הרבה... 7. ספר:האומן ומרגריטה 8. בן משפחה: אמא 9. פרי: מנגו 10. ירק: בצל שנואים: 1.סדרת טלוויזיה: מכושפות 2. אתר באינטרנט: ? 3. שעה ביום: 6 בבוקר! 4. יום בשבוע: ראשון כמובן 5. מקצוע בבצפר: איך לא... מתמטיקה 6. שיר: שוב..כל כך הרבה חרא... 7. ספר: אלגברה של בני גורן...המבין יבין 8. בן משפחה: אבא 9. פרי: גויבה 10. ירק: עגבנייה כללי: 1.מתי אתם קמים בבוקר בד"כ? או 9 או 14:00 2.מי יודע מדוע ולמה לובשת הזברה פיג'מה? חח...אני לא הולכת לענות.. 3.כמה שעות בממוצע ביום אתם לומדים? 3 4.בני כמה אתם? 17 5.יש לכם קראש? לא 6.היה פעם חבר\ הייתה פעם חברה? כן 7. איזה מאכל בחיים לא תכניסו לפה? מאיפה להתחיל...פטריות, חומוס, ביצים וכו' וכו'... כן אני יודעת אני מפסידה... 8.אתם חושבים שתתחתנו בעתיד? לא. לא רוצה 9.למה אתם מכורים? חחח...שאני אתחיל להודות?!... 10.אתם אוהבים את המשפחה שלכם? את חלקה.. 11.אתם חושבים שאתם יותר משעוממים ממני כרגע? כככככככן מתי ראיתם 150 ש"ח בפעם האחרונה? לפני יומיים בארנק עם מי דיברתם בפעם האחרונה אונליין? בנאדם טוב שמזמן לא שמעתי ממנו כמה שעות דיברתם בטלפון היום? אולי 2 דקות מה חשבון הפאלפון שלכם החודש? בסביבות ה100 כמה שעות ברצף לא השתנתם הכי הרבה? נראה לי 12 מה אתם מעדיפים זכרים או נקבות? כבר היה לא? זכרים איך אתם שונאים שכוראים לכם (זכר/נקבה,/בחור/ה,נער/ה,גבר/אישה וכל העולה בזה...)? נקבה כמה שעות לא ראיתם טלוויזיה? לפחות 24 יש לכם מאוור או מזגן בחדר? מזגן כמה שעות אתם על המחשב היום? הרבה...עבודת גמר מזדיינת! תפנה את מבטך לצד שמאל- מה אתר רואה? את הדלת של החדר של אחי ולצד ימין? הבית של השכנים הקשישים ואחורה? את אחי המכוער ולמעלה? כוכבים... מדבקות כנס לחדר הכי קרוב אליך- מה הדבר הראשון שאתה רואה כשאצה נכנס אליו?אסלה לך למטבח, פתח את המקרר, אילו משקאות יש לך שם? יין, מים תדליק את הטלויזיה בערוץ 22, מה אתר רואה? אין לי כח ובערוץ 11? כנ"ל קח את הספר הכי קרוב אליך (נדוש) מה המילה השלישית שכתובה בעמוד 34? מדע כנס לאתר האהוב עליך, מה הדבר הראשון שאתה שם לב אליו שם? נו באמת.. תאר את השולחן הרחוק ממך ביותר (מה זה השאלה הזאת??) ???מה לעזאזל??? קרא לימשהו שנמצא בבית (אם נמצא), מה הוא עונה לך? אה? בקול בס... תביט מהחלון, יש שם אנשים? לא מכוניות? קצת אוטובוסים? חחח לא עצים? יותר מדי כשאתה מגביר את הרמקול של המחשב לעוצמה הכי גבוהה, אתה מתחרש? עדיין לא לא מאמינה שעניתי על זה!!! טוב עכשיו יש מסיבת פרידה מגידול שיש לידיד שלי על הלחי (לא סרטני)...מחר יש ניתוח אז נפרדים.... עושים על האש... לילה נעים!

ב ל

New member
עוד כי באמת משעמם

הדבר הכי שמח שקרה לי השנה ? הדבר הכי עצוב שקרה לי השנה ? במי התאהבתי השנה? ממי נפרדתי השנה? מי פגע בי השנה? במי פגעתי השנה? לאיזו להקה/זמר/זמרת חדשים נחשפתי השנה? מתי צחקתי הכי הרבה השנה? מתי בכיתי הכי הרבה השנה? מתי הרגשתי שאין שם אפחד בשבילי? מתי הרגשתי שמזל שיש לי את מי שיש לי? איזו מתנה שקיבלתי השנה הכי אהבתי? איך חגגו לי יומולדת השנה? על מה אני מתחרטת שעשיתי השנה? על מה אני מתחרת שלא עשיתי השנה? איזה סרט הכי אהבתי השנה? כמה שעות הייתי בפורום השנה? כמה אנשים חדשים הכרתי השנה? עם כמה מהם באמת נשארתי בקשר? אמרתי למישהו שאני אוהבת אותו השנה? למי? איזה סוד גיליתי לאנשים הכי קרובים לי השנה? מה הכי הייתי רוצה שיהיה בשנה הבאה? איזה דבר עשית השנה שגרם לך להעריך את עצמך? איך תסכם את השנה במילה אחת? האם חל בך שינוי השנה? איך חחגת את תחילת השנה? ציינ/י דבר אחד שאת/ה הכי מצפה לו השנה:? ציינ/י דבר אחד שאת/ה חושש מפניו:? איזה סילבסטר הכי זכור לך? איזה אדם 'גילת מחדש' השנה? איזה אירוע היית מוחק מהשנה? באיזה רגע בשנה הרגשת שבירה? איזה אירוע עשה לך טוב השנה? על מה את/ה מצטער/ת שעשית השנה? במה 2004 שונה מ2003? מה השיר שמסמל מבחינתך את 2004? מי איש השנה של 2004? להקת השנה? מקום בו הכי נהנת? אירוע שהכי השפיע עליך? אירוע שאיכזב אותך? כמה פעמים אמרת לעצמך 'שהשנה כבר תיגמר'? איזה מפורמ/ת היית רוצה לנשק? זה או זה? 1.סרט אימה או סרט דרמה? 2.ציפור או ברבור? 3.אנגלית או צרפתית? 4.עבודה משרדית או עבודת סבלות? 5.טוסת או בורגראנץ'? 6.לנהוג או שמישהו יסיע אותך? 7.סנוקר או טניס? 8.לאהוב או להיות אהוב? 9.להעריץ או להיות מוערץ? 10.מי ינצח בקרב-מוחמד עלי או סופרמן? -אפשרי או בלתי אפשרי(רישמו על כל אחד מהדברים האם הוא אפשרי או בלתי אפשרי)? 1.לתפקד כרגיל במצב של דיכאון: 2.לדמיין שחקן כדורסל טוב יותר ממייקל ג'ורדן: 3.שאדם אנונימי יצא עם מישהי מפורסמת: 4.שתהיה מלחמת עולם שלישית: 5.להרכיב שאלון עם אלף שאלות: 6.להיות אדם מאושר כל החיים: -האם לדעתך... 1.ילדות רעה עלולה לדפוק לבן אדם את כל חייו בעתיד? 2.האדם באמת מורכב מנפש ומגוף(או שלדעתך יש רק גוף...)? 3.יעל שרוני מ"השיר שלנו" יפה(רק למי שמכיר.)? 4.להרכיב שאלונים זה כייף? 5.יהיה טוב מתי שהוא? 1.מה הכי מביך אותך בעולם? 2.מה שלומך ברגעים אלו ממש? 3.כשאוכלים בייגלה,לאן נעלם החור שלו? 4.שעווה או סכין גילוח? 5.למה? 6.האם את/ה טיפוס זורם?אם כן,עד כמה? 7.יודע/ת כמה מילים בהולנדית? 8.כמה סרטים בערך את/ה אוהב/ת? 9.מי האדם הקרוב אליך ביותר בעולם? 10.במה את/ה הכי פחות כשרוני/ת? 11.ירק אהוב: 12.איפה את/ה הכי אוהב/ת לטייל/להסתובב? 13.האם בכית פעם בגלל איזו שהיא תקופה בחייך שנגמרה? 14.האם תרמת אי פעם כסף לקבצן? 15.ולמתרימים ברחוב? 16.האם קרה לך אי פעם שניסית לישון על האף והצלחת? 17.את/ה אדם חזק מבחינה נפשית או חלש? 18.קניון אהוב:

ב ל

New member
אולי יעבור השעמום

הדבר הכי שמח שקרה לי השנה ? פגשתי במטפלת שלי הדבר הכי עצוב שקרה לי השנה ? נפרדתי מהמטפלת שלי במי התאהבתי השנה? במישהו שרצה להתחתן איתי ממי נפרדתי השנה? מזה שרצה להתחתן איתי
מי פגע בי השנה? לא מדברים על זה במי פגעתי השנה? בלא מעט אנשים- זה אומר שאני צריכה לצום?
לאיזו להקה/זמר/זמרת חדשים נחשפתי השנה? מירי מסיקה- מדהימה מתי צחקתי הכי הרבה השנה? מממ זה קרה הרבה מתי בכיתי הכי הרבה השנה? בטיפול שלי מתי הרגשתי שאין שם אפחד בשבילי? ביום אחרי שהשתחררתי מהצבא מתי הרגשתי שמזל שיש לי את מי שיש לי? ביום אחרי אותו יום איזו מתנה שקיבלתי השנה הכי אהבתי? את עצמי(כמה קיטשית אני) איך חגגו לי יומולדת השנה? ממממ לא חגגו על מה אני מתחרטת שעשיתי השנה? עזבתי את אילת בלי לסיים מועדפת על מה אני מתחרת שלא עשיתי השנה? טסתי לחו"ל איזה סרט הכי אהבתי השנה? הטיסה כמה שעות הייתי בפורום השנה? הרבה יותר מדי כמה אנשים חדשים הכרתי השנה? המוןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןן עם כמה מהם באמת נשארתי בקשר? חצי מהם אמרתי למישהו שאני אוהבת אותו השנה? כן למי? למטפלת שלי, לחברה הטובה שלי, לאחיות הקטנות שלי איזה סוד גיליתי לאנשים הכי קרובים לי השנה? זה סוד לא? מה הכי הייתי רוצה שיהיה בשנה הבאה? לדעת מה אני רוצה ללמוד איזה דבר עשית השנה שגרם לך להעריך את עצמך? התמודדתי איך תסכם את השנה במילה אחת? עוד הפעם! האם חל בך שינוי השנה? מקצה לקצה איך חחגת את תחילת השנה? בנסיעות ציינ/י דבר אחד שאת/ה הכי מצפה לו השנה:? יציבות ציינ/י דבר אחד שאת/ה חושש מפניו:? חוסר יציבות איזה סילבסטר הכי זכור לך? אף אחד מהם איזה אדם 'גילת מחדש' השנה? אחותי הקטנה איזה אירוע היית מוחק מהשנה? פרידה מהמטפלת שלי באיזה רגע בשנה הרגשת שבירה? חודש לפני שנפרדתי מהמטפלת שלי איזה אירוע עשה לך טוב השנה? קיבלתי ~חיבוק~ על מה את/ה מצטער/ת שעשית השנה? על כמה טעויות במה 2004 שונה מ2003? לא זוכרת מה היה שם בכלל מה השיר שמסמל מבחינתך את 2004?התכוונתם ל-2005? someone watching over me מי איש השנה של 2004?שוב 2005? מירי מסיקה!!! להקת השנה? אין לי שמץ מקום בו הכי נהנת? אילת? אירוע שהכי השפיע עליך? פרידה אירוע שאיכזב אותך? שיחה אחרונה? כמה פעמים אמרת לעצמך 'שהשנה כבר תיגמר'? כמה פעמים אמרתי "שלא תיגמר" איזה מפורמ/ת היית רוצה לנשק? גוני דפ זה או זה? 1.סרט אימה או סרט דרמה? אימהההההההההה 2.ציפור או ברבור? ברבור 3.אנגלית או צרפתית? שניהם 4.עבודה משרדית או עבודת סבלות? משרדית 5.טוסת או בורגראנץ'? מקדונלדס 6.לנהוג או שמישהו יסיע אותך? למישהו יסיע אותי 7.סנוקר או טניס?כדור עף 8.לאהוב או להיות אהוב? להיות אהוב 9.להעריץ או להיות מוערץ? להעריץ 10.מי ינצח בקרב-מוחמד עלי או סופרמן? סופרמן
-אפשרי או בלתי אפשרי(רישמו על כל אחד מהדברים האם הוא אפשרי או בלתי אפשרי)? 1.לתפקד כרגיל במצב של דיכאון: אפשרי- אני עובדה 2.לדמיין שחקן כדורסל טוב יותר ממייקל ג'ורדן: בלתי אפשרי 3.שאדם אנונימי יצא עם מישהי מפורסמת: אפשרי 4.שתהיה מלחמת עולם שלישית: מקווה מאוד שלא
5.להרכיב שאלון עם אלף שאלות: מסכן מי שינסה 6.להיות אדם מאושר כל החיים: בלתי אפשרי -האם לדעתך... 1.ילדות רעה עלולה לדפוק לבן אדם את כל חייו בעתיד? כן אבל מי שבאמת ירצה יוכל לשנות את העתיד 2.האדם באמת מורכב מנפש ומגוף(או שלדעתך יש רק גוף...)? מורכב משניהם 3.יעל שרוני מ"השיר שלנו" יפה(רק למי שמכיר.)? לא זוכרת מי זו 4.להרכיב שאלונים זה כייף? לאאאא 5.יהיה טוב מתי שהוא? חייב להיות, לא?! 1.מה הכי מביך אותך בעולם? לא עולה לי משהו כרגע 2.מה שלומך ברגעים אלו ממש? חיים 3.כשאוכלים בייגלה,לאן נעלם החור שלו? קשה לי מדי 4.שעווה או סכין גילוח? סכין גילוחחחחח 5.למה?כי זה לא כואב 6.האם את/ה טיפוס זורם?אם כן,עד כמה? תלוי 7.יודע/ת כמה מילים בהולנדית? לא 8.כמה סרטים בערך את/ה אוהב/ת? 5 9.מי האדם הקרוב אליך ביותר בעולם? לא בטוחה 10.במה את/ה הכי פחות כשרוני/ת? ציור 11.ירק אהוב: שונאת ירקות 12.איפה את/ה הכי אוהב/ת לטייל/להסתובב? בטבע 13.האם בכית פעם בגלל איזו שהיא תקופה בחייך שנגמרה? ברוררררררר 14.האם תרמת אי פעם כסף לקבצן? כן 15.ולמתרימים ברחוב? כן_זה לא אותו הדבר?) 16.האם קרה לך אי פעם שניסית לישון על האף והצלחת? לא 17.את/ה אדם חזק מבחינה נפשית או חלש? באמצע- ולפעמים יותר ולפעמים פחות 18.קניון אהוב: קריון קריית ביאליק במקום הראשון ואחריו עזריאלי

>>>

הדבר הכי שמח שקרה לי השנה ? סיימתי את כל הבגרויות בהצלחה הדבר הכי עצוב שקרה לי השנה ? \: לא השתתפתי במסיבת סיום, נשארתי בדיכאון במי התאהבתי השנה?אפחד ממי נפרדתי השנה?אפחד מי פגע בי השנה?*** במי פגעתי השנה?באותו *** שלמעלה ובעוד אחד לאיזו להקה/זמר/זמרת חדשים נחשפתי השנה? גרין דיי מתי צחקתי הכי הרבה השנה? מכל השטויות של אחיינית שלי מתי בכיתי הכי הרבה השנה? כש-*** (אותו אחד ממקודם) לא ענה לטלפונים שלי. מתי הרגשתי שאין שם אפחד בשבילי? ראה שאלה קודמת מתי הרגשתי שמזל שיש לי את מי שיש לי? לא הרגשתי דבר כזה. איזו מתנה שקיבלתי השנה הכי אהבתי? נגן אמפי3 איך חגגו לי יומולדת השנה? מסעדה על מה אני מתחרטת שעשיתי השנה? שלא דחיתי את הגיוס על מה אני מתחרת שלא עשיתי השנה?
איזה סרט הכי אהבתי השנה? וואו יש הרבה- אממ.. משחקים נסתרים כרגע עולה לי לראש כסרט מצויין! וגם שמש נצחית בראש צלול אממ.. יש עוד לא זוכרת כרגע. כמה שעות הייתי בפורום השנה? הרבה כמה אנשים חדשים הכרתי השנה? לא זוכרת. עזבו זה טריגר. עם כמה מהם באמת נשארתי בקשר? כמעט אפחד אמרתי למישהו שאני אוהבת אותו השנה? רק לאחיינית שלי למי? רק לאחיינית שלי איזה סוד גיליתי לאנשים הכי קרובים לי השנה?אין כזה מה הכי הייתי רוצה שיהיה בשנה הבאה? להיות מאושרת. לרצות לחיות איזה דבר עשית השנה שגרם לך להעריך את עצמך? סיימתי טירונות ללא שום הקלות. איך תסכם את השנה במילה אחת? א-כ-ז-ב-ה \: האם חל בך שינוי השנה? אולי. קטן. איך חחגת את תחילת השנה? ארוחה משפחתית ציינ/י דבר אחד שאת/ה הכי מצפה לו השנה:? לרכוש חברים, לעבור לגור לבד. ציינ/י דבר אחד שאת/ה חושש מפניו:? לא להצליח לרכוש חברים, לא לצאת מהדיכאון איזה סילבסטר הכי זכור לך? בכיתה ז'- התנשקתי צרפתית עם מישהו איזה אדם 'גילת מחדש' השנה? את XXX איזה אירוע היית מוחק מהשנה? יש כל כך הרבה \: באיזה רגע בשנה הרגשת שבירה? רגע אחד??? איזה אירוע עשה לך טוב השנה? טקס השבעה בטירונות על מה את/ה מצטער/ת שעשית השנה? שביליתי אותה בדיכאון במה 2004 שונה מ2003? לא בהרבה. מה השיר שמסמל מבחינתך את 2004? לא יודעת, צריכה לחשוב על זה מי איש השנה של 2004? כנל להקת השנה? כנל מקום בו הכי נהנת? הבית של אחותי אירוע שהכי השפיע עליך? אירוע שאיכזב אותך? השתתפתי בהצגת בצפר כמה פעמים אמרת לעצמך 'שהשנה כבר תיגמר'? יותר מדי.. איזה מפורמ/ת היית רוצה לנשק? אין כזה זה או זה? 1.סרט אימה או סרט דרמה? תלוי מאוד 2.ציפור או ברבור? ברובור 3.אנגלית או צרפתית? אנגלית 4.עבודה משרדית או עבודת סבלות? משרדית 5.טוסת או בורגראנץ'? דבר ראשון- טוסט! דבר שני- שניהם 6.לנהוג או שמישהו יסיע אותך? אין לי רשיון אז מן הסתם... 7.סנוקר או טניס?לא שיחקתי את שניהם מעולם- אבל לפי מה שאני מכירה- סנוקר 8.לאהוב או להיות אהוב? להיות אהוב! 9.להעריץ או להיות מוערץ? להיות מוערץ! 10.מי ינצח בקרב-מוחמד עלי או סופרמן? ברור שסופרמן- יש לו כוחות על טבעיים! -אפשרי או בלתי אפשרי(רישמו על כל אחד מהדברים האם הוא אפשרי או בלתי אפשרי)? 1.לתפקד כרגיל במצב של דיכאון: אפשרי 2.לדמיין שחקן כדורסל טוב יותר ממייקל ג'ורדן: אפשרי 3.שאדם אנונימי יצא עם מישהי מפורסמת: אפשרי 4.שתהיה מלחמת עולם שלישית: אפשרי 5.להרכיב שאלון עם אלף שאלות: חחח אפשרי 6.להיות אדם מאושר כל החיים: בלתי אפשרי -האם לדעתך... 1.ילדות רעה עלולה לדפוק לבן אדם את כל חייו בעתיד? אני לא יכולה לדעת בוודאות 2.האדם באמת מורכב מנפש ומגוף(או שלדעתך יש רק גוף...)? מאיפה לי? מה אני מכונת ייצור? 3.יעל שרוני מ"השיר שלנו" יפה(רק למי שמכיר.)? נאה 4.להרכיב שאלונים זה כייף?לא 5.יהיה טוב מתי שהוא? \: לא יודעת 1.מה הכי מביך אותך בעולם? להיות חשופה לגמרי שידעו עליי הכל 2.מה שלומך ברגעים אלו ממש? לא משו אבל היה יותר גרוע 3.כשאוכלים בייגלה,לאן נעלם החור שלו?הוא לא נעלם- הוא רק גדל. 4.שעווה או סכין גילוח? סכין גילוח- פתרון מצויין לטווח הקצר- סיוט לטווח הארוך. שעווה- סיוט לטווה הקצר- מושלם לטווח הארוך 5.למה? כי סכין גילוח לא כואב אבל גודלות שערות שחורות ומגעילות אחרי יום וחצי ואז מתחילה התמכרות, ושעווה כואב רצח אבל משאיר אותך חלק לשבועיים. 6.האם את/ה טיפוס זורם?אם כן,עד כמה? לא . ממש לא 7.יודע/ת כמה מילים בהולנדית?לא 8.כמה סרטים בערך את/ה אוהב/ת?המון- משהו בסיבות ה- 60 9.מי האדם הקרוב אליך ביותר בעולם?אין ממש אדם קרוב 10.במה את/ה הכי פחות כשרוני/ת?להרשים אנשים 11.ירק אהוב: עגבניה 12.איפה את/ה הכי אוהב/ת לטייל/להסתובב? כל מקום שהוא לא הבית 13.האם בכית פעם בגלל איזו שהיא תקופה בחייך שנגמרה? אני מאמינה שכן 14.האם תרמת אי פעם כסף לקבצן? כן אבל אני כבר לא עושה את זה. עצלנות 15.ולמתרימים ברחוב? אני מאמינה שכן. כשבאים הבייתה אני תמיד תורמת. 16.האם קרה לך אי פעם שניסית לישון על האף והצלחת?חחחחחח לא. 17.את/ה אדם חזק מבחינה נפשית או חלש? חלש 18.קניון אהוב: לא אוהבת קניונים זהו???

Bells For Her

New member
יאללה, עוד.

הדבר הכי שמח שקרה לי השנה ? נו, איך אני אמורה לענות על זע?? אין לי מושג... הדבר הכי עצוב שקרה לי השנה ? פרידה
במי התאהבתי השנה? אף אחד חדש. ממי נפרדתי השנה? ...
מי פגע בי השנה? טוב, די כבר!! במי פגעתי השנה? יותר מדי... לאיזו להקה/זמר/זמרת חדשים נחשפתי השנה? טורי אימוס, שהפכה לאהבתי הגדולה. מתי צחקתי הכי הרבה השנה? אין לי מושג. מתי בכיתי הכי הרבה השנה? אוף, די כבר
מתי הרגשתי שאין שם אפחד בשבילי? למה לעשות לי את זע?? מתי הרגשתי שמזל שיש לי את מי שיש לי? כשהרגשתי את זע. איזו מתנה שקיבלתי השנה הכי אהבתי? וואלה, לא ממש קיבלתי מתנות. |מפשפשת בזכרוני|. לא יודעת. איך חגגו לי יומולדת השנה? פחח. מסעדה עם אמא. מסעדה עם אבא. בית קפה עם חברות. זהו. זה היה יום ההולדת הכי חרא שאי פעם היה לי. יא-אללה. על מה אני מתחרטת שעשיתי השנה? מה זע השאלות המדכאות האלו?! על מה אני מתחרת שלא עשיתי השנה? למדתי יותר. איזה סרט הכי אהבתי השנה? וואי. אין לי שמץ. כמה שעות הייתי בפורום השנה? יותר מדי... כמה אנשים חדשים הכרתי השנה? כל מיני
עם כמה מהם באמת נשארתי בקשר? מעט :) אמרתי למישהו שאני אוהבת אותו השנה? המונים!! למי? אקסית, אחותי, חברות טובות. איזה סוד גיליתי לאנשים הכי קרובים לי השנה? לא מגלה ולא מגלה
מה הכי הייתי רוצה שיהיה בשנה הבאה? חיים. בטחון עצמי. אהבה. איזה דבר עשית השנה שגרם לך להעריך את עצמך? אני מתחננת, די. איך תסכם את השנה במילה אחת? טריגר. האם חל בך שינוי השנה? כן. איך חגגת את תחילת השנה? ארוחה עם כל המשפחה. ציינ/י דבר אחד שאת/ה הכי מצפה לו השנה: לקבל פטור מהצבא... יוו, יש לי חלומות רטובים על הרגע הזע. ציינ/י דבר אחד שאת/ה חושש מפניו: פסיכומטרי. איזה סילבסטר הכי זכור לך? האמת, שהסילבסטר שאוטמטית עלה לי לראש, זה הסילבסטר בכתה ז', יצאונל מסיבה באיזה מועדון דפוק. היה חרא. איזה אדם 'גילית מחדש' השנה? נוש. איזה אירוע היית מוחק מהשנה? אוף. באיזה רגע בשנה הרגשת שבירה? זה נעשה מתסכל. איזה אירוע עשה לך טוב השנה? הופעות הופעות הופעות. על מה את/ה מצטער/ת שעשית השנה? זה נעשה גם מאמלל. במה 2004 שונה מ2003? בזה שספרת היחידות שלה היא 4 ולא 3. אני מתוחכמת, אני יודעת. מה השיר שמסמל מבחינתך את 2004? אנאערף. מי איש השנה של 2004? אני. להקת השנה? הביטלס. מקום בו הכי נהנת? הופעות. אירוע שהכי השפיע עליך? הופעות. אירוע שאיכזב אותך? מסיבת סיום. כמה פעמים אמרת לעצמך 'שהשנה כבר תיגמר'? לא יותר מדי. איזה מפורמ/ת היית רוצה לנשק?
זה או זה? 1.סרט אימה או סרט דרמה? דרמה. שונאת אימה. 2.ציפור או ברבור? ציפור. 3.אנגלית או צרפתית? אוף. טריגר. 4.עבודה משרדית או עבודת סבלות? משרדית. 5.טוסט או בורגראנץ'? ט-ו-ס-ט!! 6.לנהוג או שמישהו יסיע אותך? לנהוג. 7.סנוקר או טניס? טניס. 8.לאהוב או להיות אהוב? שניהם ביחד זו שלמות. 9.להעריץ או להיות מוערץ? מממ... מוערץ
10.מי ינצח בקרב-מוחמד עלי או סופרמן? סופרמן שווע-על. -אפשרי או בלתי אפשרי(רישמו על כל אחד מהדברים האם הוא אפשרי או בלתי אפשרי)? 1.לתפקד כרגיל במצב של דיכאון: אפשרי. 2.לדמיין שחקן כדורסל טוב יותר ממייקל ג'ורדן: אפשרי. 3.שאדם אנונימי יצא עם מישהי מפורסמת: אפשרי. 4.שתהיה מלחמת עולם שלישית: אפשרי
5.להרכיב שאלון עם אלף שאלות: אפשרי. 6.להיות אדם מאושר כל החיים: בלתי אפשרי. -האם לדעתך... 1.ילדות רעה עלולה לדפוק לבן אדם את כל חייו בעתיד? אם הוא בוחר לתת לה לעשות כן. 2.האדם באמת מורכב מנפש ומגוף (או שלדעתך יש רק גוף...)? רק גוף. 3.יעל שרוני מ"השיר שלנו" יפה(רק למי שמכיר.)? כן. 4.להרכיב שאלונים זה כייף? אין לי מושג, מעולם לא ניסיתי. 5.יהיה טוב מתי שהוא? נחיה ונראה. 1.מה הכי מביך אותך בעולם? לדבר על איך שאני נראית. 2.מה שלומך ברגעים אלו ממש? קצת עצובה ומרוגשת. 3.כשאוכלים בייגלה, לאן נעלם החור שלו? לתחת. 4.שעווה או סכין גילוח? מכונה. 5.למה? כי זה הכי שווע ודי עם השאלות המטומטמות. 6.האם את/ה טיפוס זורם? אם כן, עד כמה? מאוד תלוי בסיטואציה. 7.יודע/ת כמה מילים בהולנדית? לא. 8.כמה סרטים בערך את/ה אוהב/ת? 6. 9.מי האדם הקרוב אליך ביותר בעולם? אין לי מושג. 10.במה את/ה הכי פחות כשרוני/ת? יש יותר מדי
11.ירק אהוב: כבר היה את זע! מלפפון. 12.איפה את/ה הכי אוהב/ת לטייל/להסתובב? אין לי כוח. 13.האם בכית פעם בגלל איזו שהיא תקופה בחייך שנגמרה? כן. 14.האם תרמת אי פעם כסף לקבצן? לא. 15.ולמתרימים ברחוב? כן. 16.האם קרה לך אי פעם שניסית לישון על האף והצלחת? לא. 17.את/ה אדם חזק מבחינה נפשית או חלש? הפסיכית שלי לא מרשה לי להיות קיצונית. 18.קניון אהוב: אע?

מצב קשה..

הדבר הכי שמח שקרה לי השנה ? שהתקבלתי לעבודה שרציתי הדבר הכי עצוב שקרה לי השנה ? שלפני 3 שעות נפרדתי מחבר שלי
במי התאהבתי השנה? באקס שלי ממי נפרדתי השנה? מהחבר מי פגע בי השנה?חבר שלי במי פגעתי השנה?לא יודעת ואם פגעתי אז סליחה ומחילה לאיזו להקה/זמר/זמרת חדשים נחשפתי השנה? מירי מסיקה מתי צחקתי הכי הרבה השנה? בטח שהייתי עם LEE מתי בכיתי הכי הרבה השנה?כשהייתי מאושפזת ... מתי הרגשתי שאין שם אפחד בשבילי?לא הרגשתי מתי הרגשתי שמזל שיש לי את מי שיש לי?כל יום אני מרגישה איזו מתנה שקיבלתי השנה הכי אהבתי?את החיים איך חגגו לי יומולדת השנה?הבנות באו אליי וגם חבר שלי .. את הערב המשכתי איתו פרטים נשארים אצלי... על מה אני מתחרטת שעשיתי השנה?אני לא מתחרטת מה שרציתי מיציתי על מה אני מתחרת שלא עשיתי השנה? לטוס לתיאלנד איזה סרט הכי אהבתי השנה? למצוא את ארץ לעולם לא כמה שעות הייתי בפורום השנה? לא הרבה כמה אנשים חדשים הכרתי השנה? פול חדשים עם כמה מהם באמת נשארתי בקשר? אין לי זמן לעוד קשרים בלוז הצפוף אמרתי למישהו שאני אוהבת אותו השנה?ברור למי?זה יותר מידי כרגע איזה סוד גיליתי לאנשים הכי קרובים לי השנה?אז כבר לא סוד אם אני אספר מה הכי הייתי רוצה שיהיה בשנה הבאה?תני לי לעבור את מחר איזה דבר עשית השנה שגרם לך להעריך את עצמך?להגיד שאני לא יכולה לבד... איך תסכם את השנה במילה אחת? מורכבת האם חל בך שינוי השנה?ככה אומרים איך חחגת את תחילת השנה?בלצבור שעות שינה לשנה החדשה ציינ/י דבר אחד שאת/ה הכי מצפה לו השנה:?לפרוח בעבודה ציינ/י דבר אחד שאת/ה חושש מפניו:?לחטוף מכות בעבודה איזה סילבסטר הכי זכור לך?לא חוגגת את החג הזה איזה אדם 'גילת מחדש' השנה?את עצמי איזה אירוע היית מוחק מהשנה?תכלס כלום באיזה רגע בשנה הרגשת שבירה?כשהייתי חולה איזה אירוע עשה לך טוב השנה?ההצלחה שלי בכול מה שרציתי - רק שימשיך חמסה חמסה על מה את/ה מצטער/ת שעשית השנה?עזבו... במה 2004 שונה מ2003?במספר 1 מה השיר שמסמל מבחינתך את 2004?רואה ולא נראית מי איש השנה של 2004?הייתי מנותקת מהמציאות אני לא יודעת להקת השנה?היי פיב ? עדיין קיימים מקום בו הכי נהנת?התכוונת להשנה? אז סיני אירוע שהכי השפיע עליך?תכלס הפורום אירוע שאיכזב אותך? שקיבלתי בפסיכומטרי 799 כמה פעמים אמרת לעצמך 'שהשנה כבר תיגמר'?365 פעמים . איזה מפורמ/ת היית רוצה לנשק? אייל גולן זה או זה? 1.סרט אימה או סרט דרמה?דרמה 2.ציפור או ברבור? ברבור 3.אנגלית או צרפתית?עברית 4.עבודה משרדית או עבודת סבלות?עבודה בעיניים 5.טוסת או בורגראנץ'?טוסט 6.לנהוג או שמישהו יסיע אותך?לנהוג 7.סנוקר או טניס? 5 אבנים 8.לאהוב או להיות אהוב? גם וגם 9.להעריץ או להיות מוערץ? אני גם ככה מוערצת 10.מי ינצח בקרב-מוחמד עלי או סופרמן? נמו -אפשרי או בלתי אפשרי(רישמו על כל אחד מהדברים האם הוא אפשרי או בלתי אפשרי)? 1.לתפקד כרגיל במצב של דיכאון:אפשרי עם פרוזאק 2.לדמיין שחקן כדורסל טוב יותר ממייקל ג'ורדן: שונאת כדורסל 3.שאדם אנונימי יצא עם מישהי מפורסמת:אפשרי אני ההוכחה לכך.. 4.שתהיה מלחמת עולם שלישית:לא עלינו 5.להרכיב שאלון עם אלף שאלות:רק סתומה כמוך יכולה 6.להיות אדם מאושר כל החיים:אפשרי אני מקווה -האם לדעתך... 1.ילדות רעה עלולה לדפוק לבן אדם את כל חייו בעתיד?לא מחייב 2.האדם באמת מורכב מנפש ומגוף(או שלדעתך יש רק גוף...)?לכול אחד יש את ציפור הנפש שלו 3.יעל שרוני מ"השיר שלנו" יפה(רק למי שמכיר.)? ממזרתה 4.להרכיב שאלונים זה כייף?תגידי לי את 5.יהיה טוב מתי שהוא?כבר טוב ברוך ה' 1.מה הכי מביך אותך בעולם?שאלונים מסוג זה 2.מה שלומך ברגעים אלו ממש?וואלה סוף הדרך 3.כשאוכלים בייגלה,לאן נעלם החור שלו?אני לא אוכלת בייגלה 4.שעווה או סכין גילוח? לייזר 5.למה? כי זה הסרה תמידית???? 6.האם את/ה טיפוס זורם?אם כן,עד כמה?עד הסוף 7.יודע/ת כמה מילים בהולנדית?לא 8.כמה סרטים בערך את/ה אוהב/ת?לא מרבה לראות סרטים 9.מי האדם הקרוב אליך ביותר בעולם?אמא ואבא 10.במה את/ה הכי פחות כשרוני/ת?לשיר 11.ירק אהוב:עגבניה עם הרבה הרבה מלח 12.איפה את/ה הכי אוהב/ת לטייל/להסתובב?בים 13.האם בכית פעם בגלל איזו שהיא תקופה בחייך שנגמרה?לא מה פתאום!!! 14.האם תרמת אי פעם כסף לקבצן?כן 15.ולמתרימים ברחוב?גם כן 16.האם קרה לך אי פעם שניסית לישון על האף והצלחת?לא חשבתי על זה אף פעם... 17.את/ה אדם חזק מבחינה נפשית או חלש? מתחשלים עם הזמן 18.קניון אהוב:קניון הזהב בראשון לציון

summer723

New member
אם כבר (היהודים, חחח) אז כבר

הדבר הכי שמח שקרה לי השנה ? סיימתי ללמוד הדבר הכי עצוב שקרה לי השנה ?סיימתי ללמוד במי התאהבתי השנה? הוא ממי נפרדתי השנה? הוא מי פגע בי השנה? הוא במי פגעתי השנה? סליחה ומחילה מכל מי שפגעתי בוא ( הוא אבל אחר ) לאיזו להקה/זמר/זמרת חדשים נחשפתי השנה? ממש נפתחתי למוזיקה ישראלית. חברה יש לנו שפה ומוזיקה נהדרת! מתי צחקתי הכי הרבה השנה? בשיחות איתך
מתי בכיתי הכי הרבה השנה? אני לא בוכה (כמעט) מתי הרגשתי שאין שם אפחד בשבילי? יותר מידי פעמים... :/ מתי הרגשתי שמזל שיש לי את מי שיש לי? אתמול ושלשום והיום
איזו מתנה שקיבלתי השנה הכי אהבתי? פרח איך חגגו לי יומולדת השנה? לא חגגו. זה לא סיבה למסיבה. על מה אני מתחרטת שעשיתי השנה? כלום. לא מהמתחרטים. על מה אני מתחרת שלא עשיתי השנה? כנ"ל איזה סרט הכי אהבתי השנה? לא יודעת הרבה כמה שעות הייתי בפורום השנה? המוווווווווווווווווווווווווווווווון כמה אנשים חדשים הכרתי השנה? הרבה :) עם כמה מהם באמת נשארתי בקשר? בודדים והם ההכי הכי שלי
אמרתי למישהו שאני אוהבת אותו השנה? כן :) למי? להכי הכי שלי איזה סוד גיליתי לאנשים הכי קרובים לי השנה? *טריגר* מה הכי הייתי רוצה שיהיה בשנה הבאה? שיהיה כבר טוב אוף!!!!! איזה דבר עשית השנה שגרם לך להעריך את עצמך? סיימתי ללמוד. איך תסכם את השנה במילה אחת? קשה אבל עם זרקורים של טוב מפוזרים בה האם חל בך שינוי השנה? כן מאוד. איך חחגת את תחילת השנה? מוותרת על התשובה. ציינ/י דבר אחד שאת/ה הכי מצפה לו השנה:? לא מצפה לכלום :/ ציינ/י דבר אחד שאת/ה חושש מפניו:? מה רק אחד???? איזה סילבסטר הכי זכור לך? 2000 ולא בגלל המילניום לצערי :/ איזה אדם 'גילת מחדש' השנה? הוא, למה שוב??? איזה אירוע היית מוחק מהשנה? פיגועים באיזה רגע בשנה הרגשת שבירה? לצערי יותר מידי כאלה אבל אני כאן אז הכל מדומה. קלאאאאאאאאאאאאאאאאאאק איזה אירוע עשה לך טוב השנה? כבר אמרתי סיום הלימודים??? על מה את/ה מצטער/ת שעשית השנה? על כלום. אלה אם פגעתי במישהו שלא בכוונה כי אם זה בכוונה אז זה בסדר, אני מרשה לעצמי, מגיע לו/לה. במה 2004 שונה מ2003? הזדקנתי בשנה. מה השיר שמסמל מבחינתך את 2004? לא זוכרת מה היה אז מי איש השנה של 2004? לא יודעת להקת השנה? היהודים!!! מקום בו הכי נהנת? זה האנשים לא המקום. אירוע שהכי השפיע עליך? החלטות שלי... אירוע שאיכזב אותך? הרבה לצערי. כמה פעמים אמרת לעצמך 'שהשנה כבר תיגמר'? לא אמרתי. תיגמר ומה? עוד שנה ועוד אחת ועוד... איזה מפורמ/ת היית רוצה לנשק? אווטינג יותר מידי... חחחחחח זה או זה? 1.סרט אימה או סרט דרמה? אימה זה מצחיק רצח! 2.ציפור או ברבור? בשביל מה אני צריכה אחד? איפה אני אתקע ברבור עכשיו?? 3.אנגלית או צרפתית? צרפתית אנגלית אני מבינה. 4.עבודה משרדית או עבודת סבלות? משרד 5.טוסת או בורגראנץ'? טוסט 6.לנהוג או שמישהו יסיע אותך? לנהוג! 7.סנוקר או טניס? טניס 8.לאהוב או להיות אהוב? הדדי זה הכי הכי 9.להעריץ או להיות מוערץ? לא זה ולא זה 10.מי ינצח בקרב-מוחמד עלי או סופרמן? סופרמן -אפשרי או בלתי אפשרי(רישמו על כל אחד מהדברים האם הוא אפשרי או בלתי אפשרי)? 1.לתפקד כרגיל במצב של דיכאון: אפשרי, עובדה. 2.לדמיין שחקן כדורסל טוב יותר ממייקל ג'ורדן: אפשרי בדמיון הכל אפשרי בגלל זה זה דמיון 3.שאדם אנונימי יצא עם מישהי מפורסמת: אפשרי, איפה אהובי מהסעיפים הקודמים??? 4.שתהיה מלחמת עולם שלישית: אפשרי (לצערי הרב) 5.להרכיב שאלון עם אלף שאלות: אפשרי לשאלונים אין גבולות 6.להיות אדם מאושר כל החיים: אפשרי, יש כדורים לזה... ורודים קטנים -האם לדעתך... 1.ילדות רעה עלולה לדפוק לבן אדם את כל חייו בעתיד? חחחחחחחחחחחחחחחחחח 2.האדם באמת מורכב מנפש ומגוף(או שלדעתך יש רק גוף...)? שילוב לא תמיד מוצלח אבל שילוב 3.יעל שרוני מ"השיר שלנו" יפה(רק למי שמכיר.)? לא מכירה :/ 4.להרכיב שאלונים זה כייף? לא ניסיתי 5.יהיה טוב מתי שהוא? בתקווה :/ 1.מה הכי מביך אותך בעולם? כאילו שאני אספר לכם, ממש ... 2.מה שלומך ברגעים אלו ממש? תאמת, לא משו :/ 3.כשאוכלים בייגלה,לאן נעלם החור שלו? אני שומרת את כל החורים בשק מיוחד. 4.שעווה או סכין גילוח? מכונה. 5.למה? מה קרה? 6.האם את/ה טיפוס זורם?אם כן,עד כמה? עד הקבר, זורמת לגמרי. ממש מתנזלת 7.יודע/ת כמה מילים בהולנדית? לגכחעילגחכעילשגףחעיוןםףרעטיסךל.הי 8.כמה סרטים בערך את/ה אוהב/ת? כבר נשאל. די. 9.מי האדם הקרוב אליך ביותר בעולם?
היא יודעת :) 10.במה את/ה הכי פחות כשרוני/ת? עבודות יד, חחחחחחחחחחחחחחחחחח מי חשבה על גסויות?????????????????????????????????? 11.ירק אהוב: חסה ועגבניה, יש לי דה ג'א ווה עכשיו... 12.איפה את/ה הכי אוהב/ת לטייל/להסתובב? ת"א פשוט לראות את האנשים שעות 13.האם בכית פעם בגלל איזו שהיא תקופה בחייך שנגמרה? לא 14.האם תרמת אי פעם כסף לקבצן? כן 15.ולמתרימים ברחוב? לא זכור לי 16.האם קרה לך אי פעם שניסית לישון על האף והצלחת? לא 17.את/ה אדם חזק מבחינה נפשית או חלש? לא יודעת לענות על זה כבר :/ 18.קניון אהוב: כל מה שבטבע זה נהדר. מה נגמר???

psycho maiden

New member
ווי! יש עוד ../images/Emo13.gif

הדבר הכי שמח שקרה לי השנה ? הדבר הכי עצוב שקרה לי השנה ? במי התאהבתי השנה? ממי נפרדתי השנה? אני חושבת שבתכלס מכולם, אני לא באמת כאן , שם,אני לא באמת איתם. מי פגע בי השנה? אמא, אבא, אקס, חברה טובה טובה טובה... במי פגעתי השנה? אמא, חברה טובה טובה טובה, חברות... לאיזו להקה/זמר/זמרת חדשים נחשפתי השנה? ש"ס מתי צחקתי הכי הרבה השנה? חופש גדול מתי בכיתי הכי הרבה השנה? חודש 1-2 מתי הרגשתי שאין שם אפחד בשבילי? עכשיו מתי הרגשתי שמזל שיש לי את מי שיש לי? כל הזמן , עד לפני חודש ככה. [מישהי ספציפית] איזו מתנה שקיבלתי השנה הכי אהבתי? פגישה עם מוקי
איך חגגו לי יומולדת השנה? לא חגגו, סתם ישבתי בארומה ועשיתי קצת שופינג על מה אני מתחרטת שעשיתי השנה? שומדבר, הכל לטובה :) על מה אני מתחרת שלא עשיתי השנה? כלום איזה סרט הכי אהבתי השנה? הצלצול 2 כמה שעות הייתי בפורום השנה? הווו המון כמה אנשים חדשים הכרתי השנה? הווו המון עם כמה מהם באמת נשארתי בקשר? "זרקתי" את כולם לפני חודש אמרתי למישהו שאני אוהבת אותו השנה? כן למי? לאקס, לאחיין, לחברה, לאמא איזה סוד גיליתי לאנשים הכי קרובים לי השנה? על המחלה, על הניסיון להתאבד מה הכי הייתי רוצה שיהיה בשנה הבאה? שיהיה טוב !!! איזה דבר עשית השנה שגרם לך להעריך את עצמך? כלום איך תסכם את השנה במילה אחת? קקע האם חל בך שינוי השנה? לא יודעת איך חחגת את תחילת השנה? ישנתי :) ציינ/י דבר אחד שאת/ה הכי מצפה לו השנה:? לסיים ת'לימודים בהצלחה ציינ/י דבר אחד שאת/ה חושש מפניו:? אבא
איזה סילבסטר הכי זכור לך? השנה, אחד הגרועים איזה אדם 'גילת מחדש' השנה? איזה ידיד שלי , גיליתי אותו מחדש פעמיים- פעם אחת לטוב ופעם אחת לרע איזה אירוע היית מוחק מהשנה? כלום באיזה רגע בשנה הרגשת שבירה? שנפרדתי מהאקס איזה אירוע עשה לך טוב השנה? הפגישה עם מוקי
על מה את/ה מצטער/ת שעשית השנה? כלום במה 2004 שונה מ2003? חה חה חהחהחה מה השיר שמסמל מבחינתך את 2005? לודעת מי איש השנה של 2005? מוקי :) להקת השנה? סינרגיה מקום בו הכי נהנת? ניצנים
אחד ההזויים אירוע שהכי השפיע עליך? הפרידה מהאקס אירוע שאיכזב אותך?הפרידה מהאקס [יואו אני אהרוג אותו!!!! אוף!!!
] כמה פעמים אמרת לעצמך 'שהשנה כבר תיגמר'? אף פעם איזה מפורמ/ת היית רוצה לנשק? אע? מה זה מפורמת? זה או זה? 1.סרט אימה או סרט דרמה? אימה 2.ציפור או ברבור? ציפור 3.אנגלית או צרפתית? אינגליש 4.עבודה משרדית או עבודת סבלות? משרדית 5.טוסת או בורגראנץ'? בשר=רצח!!! ואין דבר כזה טוסת
6.לנהוג או שמישהו יסיע אותך? לנהוג 7.סנוקר או טניס? סנוקר, אפשר לקנות אלכוהול
8.לאהוב או להיות אהוב? לאהוב 9.להעריץ או להיות מוערץ? גם וגם
10.מי ינצח בקרב-מוחמד עלי או סופרמן? אבוי, סופרמן -אפשרי או בלתי אפשרי(רישמו על כל אחד מהדברים האם הוא אפשרי או בלתי אפשרי)? 1.לתפקד כרגיל במצב של דיכאון: ב"א 2.לדמיין שחקן כדורסל טוב יותר ממייקל ג'ורדן: אפשרי 3.שאדם אנונימי יצא עם מישהי מפורסמת: אפשרי 4.שתהיה מלחמת עולם שלישית: אפשרי 5.להרכיב שאלון עם אלף שאלות: אפשרי 6.להיות אדם מאושר כל החיים:ב"א -האם לדעתך... 1.ילדות רעה עלולה לדפוק לבן אדם את כל חייו בעתיד?
2.האדם באמת מורכב מנפש ומגוף(או שלדעתך יש רק גוף...)?
3.יעל שרוני מ"השיר שלנו" יפה(רק למי שמכיר.)? מי זאת שוורצע חייע 4.להרכיב שאלונים זה כייף?
5.יהיה טוב מתי שהוא?
1.מה הכי מביך אותך בעולם? אני חושבת ששומדבר, כבר מזמן הפסקתי לשים לב לאנשים 2.מה שלומך ברגעים אלו ממש?חרא!!! 3.כשאוכלים בייגלה,לאן נעלם החור שלו?
4.שעווה או סכין גילוח? סכין גילוחה 5.למה? כי זה לא כואב ויותר אטרקטיבי 6.האם את/ה טיפוס זורם?אם כן,עד כמה? יאפ, מאוד 7.יודע/ת כמה מילים בהולנדית? כן :) 8.כמה סרטים בערך את/ה אוהב/ת?5 לפחות 9.מי האדם הקרוב אליך ביותר בעולם? אני 10.במה את/ה הכי פחות כשרוני/ת? לשיר/לצייר/לנגן/לכתוב.......[להמשיך??] 11.ירק אהוב: חסה 12.איפה את/ה הכי אוהב/ת לטייל/להסתובב? תל אביב
13.האם בכית פעם בגלל איזו שהיא תקופה בחייך שנגמרה? כן 14.האם תרמת אי פעם כסף לקבצן? אני מפחדת מהם
15.ולמתרימים ברחוב? אמא תורמת מה זהזה 16.האם קרה לך אי פעם שניסית לישון על האף והצלחת? לא 17.את/ה אדם חזק מבחינה נפשית או חלש? לודעת 18.קניון אהוב: רחובות

psycho maiden

New member
אני ? פיצול? מה פיתאום!

אני ילדע טובע :) עכשיו אני נשארת עם מיידן! מה זהזה,למי יש כוח להחליף כל שניה ניק?! בית זונות! ולמה את לא מתחברת למשנזר? לא יפה את ככה עושה לי

הרבה זמן יש לך על הידיים...

הדבר הכי שמח שקרה לי השנה ? השנה- זה 2005 או מראש השנה?כרגע עולה ל בראש רק החיבוק! והחברות החדשה עם נתי והדס :) הדבר הכי עצוב שקרה לי השנה ? עלו עליי במי התאהבתי השנה?בוריס ממי נפרדתי השנה? חברה שעברה בצפר מי פגע בי השנה? האישה שאין לה סבלנות לטחינת מים במי פגעתי השנה? במשפחה בעיקר לאיזו להקה/זמר/זמרת חדשים נחשפתי השנה? בוטן מתוק בקרקס, מוקי מתי צחקתי הכי הרבה השנה? אצל ליאונה מתי בכיתי הכי הרבה השנה? כל יום בשנה מתי הרגשתי שאין שם אפחד בשבילי? רוב הזמן מתי הרגשתי שמזל שיש לי את מי שיש לי? איזו מתנה שקיבלתי השנה הכי אהבתי? כל דבר עם מחשבה איך חגגו לי יומולדת השנה? בבצפר כל החברות, שום דבר מיוחד על מה אני מתחרטת שעשיתי השנה? הפקדתי את אמוני בעתליה על מה אני מתחרת שלא עשיתי השנה? אמרתי את מה שהיה לי להגיד איזה סרט הכי אהבתי השנה? לא זוכרת כמה שעות הייתי בפורום השנה? המון בכללי בפורום הזה אני חדשה כמה אנשים חדשים הכרתי השנה? 3 יקרים מפז עם כמה מהם באמת נשארתי בקשר? כולם בינתיים אמרתי למישהו שאני אוהבת אותו השנה? לא למי? - איזה סוד גיליתי לאנשים הכי קרובים לי השנה? על החתכים מה הכי הייתי רוצה שיהיה בשנה הבאה? קשר עם ****** ( מצונזר משהו) איזה דבר עשית השנה שגרם לך להעריך את עצמך? התגברתי על הרצון להקיא ולחתוך איך תסכם את השנה במילה אחת? מעייפת האם חל בך שינוי השנה? כן ולא, מרגישה אותו דבר, יותר פתוחה לאנשים שרוצים לעזור לי איך חגגת את תחילת השנה? עם המשפחה :( ציינ/י דבר אחד שאת/ה הכי מצפה לו השנה:? לחזר קשרים עם 3 אנשים חדשים בחיי ציינ/י דבר אחד שאת/ה חושש מפניו:? חופש סוכות וכיפור איזה סילבסטר הכי זכור לך? בכיתה ו' איזה אדם 'גילת מחדש' השנה? ליאונה איזה אירוע היית מוחק מהשנה? יום הזכרון - כשעלו עליי באיזה רגע בשנה הרגשת שבירה? כל הזמן איזה אירוע עשה לך טוב השנה? טקס ראש השנה, כששמרתי על ליעדי! על מה את/ה מצטער/ת שעשית השנה? המון במה 2004 שונה מ2003? כל כך הרבה מה השיר שמסמל מבחינתך את 2004? את לא לבד\בוטן מתוק בקרקס מי איש השנה של 2004? להקת השנה? מקום בו הכי נהנת? בחווה אירוע שהכי השפיע עליך? לא זכור לי כרגע אירוע שאיכזב אותך? שיחות של טחינת מים למיניהם כמה פעמים אמרת לעצמך 'שהשנה כבר תיגמר'? לפחות 10 פעמים בחודש איזה מפורמ/ת היית רוצה לנשק? פרנקי מהחוף הצפוני זה או זה? 1.סרט אימה או סרט דרמה? דרמה 2.ציפור או ברבור? ציפור 3.אנגלית או צרפתית? צרפתית 4.עבודה משרדית או עבודת סבלות? משרדית (!) 5.טוסת או בורגראנץ'? לא זה ולא זה 6.לנהוג או שמישהו יסיע אותך? לנהוג 7.סנוקר או טניס? איכססס 8.לאהוב או להיות אהוב? להיות אהובה 9.להעריץ או להיות מוערץ? גם וגם 10.מי ינצח בקרב-מוחמד עלי או סופרמן? סופרמן -אפשרי או בלתי אפשרי(רישמו על כל אחד מהדברים האם הוא אפשרי או בלתי אפשרי)? 1.לתפקד כרגיל במצב של דיכאון: בלתי אפשרי 2.לדמיין שחקן כדורסל טוב יותר ממייקל ג'ורדן: לדמיין תמיד אפשר 3.שאדם אנונימי יצא עם מישהי מפורסמת: אפשרי 4.שתהיה מלחמת עולם שלישית: אפשרי 5.להרכיב שאלון עם אלף שאלות: אפשרי, עובדה!!!! 6.להיות אדם מאושר כל החיים: בלתי אפשרי -האם לדעתך... 1.ילדות רעה עלולה לדפוק לבן אדם את כל חייו בעתיד? כן מאוד 2.האדם באמת מורכב מנפש ומגוף(או שלדעתך יש רק גוף...)? בעיקר נפש 3.יעל שרוני מ"השיר שלנו" יפה(רק למי שמכיר.)? לא מכירה 4.להרכיב שאלונים זה כייף? מאוד 5.יהיה טוב מתי שהוא? כן, אחרי שנצא מהבית נמצא את שאהבה נפשנו ויהיו ילדים!! 1.מה הכי מביך אותך בעולם? לצאת טיפשה 2.מה שלומך ברגעים אלו ממש? סביר 3.כשאוכלים בייגלה,לאן נעלם החור שלו? ללב 4.שעווה או סכין גילוח? סכין 5.למה? אני בלונדינית, בינתיים זה מספיק 6.האם את/ה טיפוס זורם?אם כן,עד כמה? לא ממש 7.יודע/ת כמה מילים בהולנדית? לא לא לא 8.כמה סרטים בערך את/ה אוהב/ת? הרבה 9.מי האדם הקרוב אליך ביותר בעולם? נעה, הדס, נתי 10.במה את/ה הכי פחות כשרוני/ת? ב " לשחק אותה " 11.ירק אהוב: שמיר (?) 12.איפה את/ה הכי אוהב/ת לטייל/להסתובב? באויר הפתוח 13.האם בכית פעם בגלל איזו שהיא תקופה בחייך שנגמרה? כן, כל תקופה טובה 14.האם תרמת אי פעם כסף לקבצן? כן 15.ולמתרימים ברחוב? לאלה שבאים לדלת 16.האם קרה לך אי פעם שניסית לישון על האף והצלחת? לא ניסיתי... 17.את/ה אדם חזק מבחינה נפשית או חלש? תלוי מתי, בעקרון חלש 18.קניון אהוב: מלחה זהו?

אמ..

הדבר הכי שמח שקרה לי השנה? .... הדבר הכי עצוב שקרה לי השנה?.... במי התאהבתי השנה? עברי, נחשב? ממי נפרדתי השנה? אף אחד. מי פגע בי השנה?.... במי פגעתי השנה? לא יודעת.. וסליחה אם יש כאלה... לאיזו להקה/זמר/זמרת חדשים נחשפתי השנה? מירי מסיקה. מתי צחקתי הכי הרבה השנה? בכל מיני מצבים. מתי בכיתי הכי הרבה השנה? כנ"ל מתי הרגשתי שאין שם אפחד בשבילי?.... מתי הרגשתי שמזל שיש לי את מי שיש לי?.... איזו מתנה שקיבלתי השנה הכי אהבתי? את שני האחיינים שלי. איך חגגו לי יומולדת השנה? לא חגגו. על מה אני מתחרטת שעשיתי השנה? שלא נסעתי לחו"ל על מה אני מתחרטת שלא עשיתי השנה? כנ"ל כמה שעות הייתי בפורום השנה? הרבה. כמה אנשים חדשים הכרתי השנה? 4-5 עם כמה מהם באמת נשארתי בקשר? 4, בערך. איזה סוד גיליתי לאנשים הכי קרובים לי השנה? לא גיליתי מה הכי הייתי רוצה שיהיה בשנה הבאה? טוב. איזה דבר עשית השנה שגרם לך להעריך את עצמך?.... איך תסכם את השנה במילה אחת? שנה סבירה. האם חל בך שינוי השנה? נראה לי. איך חגגת את תחילת השנה? לא חגגתי. ציינ/י דבר אחד שאת/ה הכי מצפה לו השנה:? שאני אצליח ציינ/י דבר אחד שאת/ה חושש מפניו:?אמ... איזה סילבסטר הכי זכור לך? 2000 איזה אדם 'גילית מחדש' השנה? חברה שלי. איזה אירוע היית מוחק מהשנה? אין כזה. באיזה רגע בשנה הרגשת שבירה?... איזה אירוע עשה לך טוב השנה? הולדת החאיינים שלי. על מה את מצטערת שעשית השנה? שולי פגעתי בכמה אנשים. מי איש השנה של 2004? עברי להקת השנה? משינה. כמה פעמים אמרת לעצמך 'שהשנה כבר תיגמר'? הרבה. איזה מפורס/ת היית רוצה לנשק?נמ... זה או זה? 1.סרט אימה או סרט דרמה? דרמה 2.ציפור או ברבור? ציפור 3.אנגלית או צרפתית? אנגלית 4.עבודה משרדית או עבודת סבלות? אף אחת מהן. 5.טוסת או בורגראנץ'? טוסת:p 6.סנוקר או טניס? טניס 7.להעריץ 8.מי ינצח בקרב- סופרמן -אפשרי או בלתי אפשרי(רישמו על כל אחד מהדברים האם הוא אפשרי או בלתי אפשרי)? 1.לתפקד כרגיל במצב של דיכאון: לא אפשרי. 2.לדמיין שחקן כדורסל טוב יותר ממייקל ג'ורדן: לא אפשרי. 3.שאדם אנונימי יצא עם מישהי מפורסמת: אפשרי. 4.שתהיה מלחמת עולם שלישית: לא יודעת. 5.להרכיב שאלון עם אלף שאלות: אפשרי.. אם מישהו ממש משועמם. 6.להיות אדם מאושר כל החיים: אולי. -האם לדעתך... 1.ילדות רעה עלולה לדפוק לבן אדם את כל חייו בעתיד? 2.האדם באמת מורכב מנפש ומגוף(או שלדעתך יש רק גוף...)? 3.יעל שרוני מ"השיר שלנו" יפה(רק למי שמכיר.)? כן:) והיא מדהימה! 4.להרכיב שאלונים זה כייף? כשמשעמם, כן. 5.יהיה טוב מתי שהוא? אולי. מה הכי מביך אותך בעולם? מה שלומך ברגעים אלו ממש? בסדר. שעווה או סכין גילוח? שניהם. יודע/ת כמה מילים בהולנדית? לא כמה סרטים בערך את אוהבת? 3-4 מי האדם הקרוב אליך ביותר בעולם? במה את הכי פחות כשרונית? כתיבה ירק אהוב: חסה איפה את/ה הכי אוהב/ת לטייל/להסתובב? רמת הגולן האם בכית פעם בגלל איזו שהיא תקופה בחייך שנגמרה? נראה לי. האם תרמת אי פעם כסף לקבצן? כן האם קרה לך אי פעם שניסית לישון על האף והצלחת?לא
את אדם חזק מבחינה נפשית או חלש? תלוי מתי. קניון אהוב: עזריאלי

אשת שלג

New member
אולי ראשונה../images/Emo47.gif

זה או זה: 1.משפחה או חברים:הכלבע
2.סופ"ש או תחילת שבוע:תחילת שבוע 3.אמריקה או ארופה:אמריקה 4.בנים או בנות:
5.סדרות טלויזיה תוצרת הארץ או מחו"ל:מח"ול 6.עור שזוף או לבנבן:לבנבן 7.טלויזיה או מחשב:מחשב 8.יסודי או חטיבה או תיכון:אוניברסיטה 9.שחור או לבן:שחור 10.קוקה קולה או פפסי?קולה
אהובים: 1.סדרת טלויזיה:חברים 2.אתר באינטרנט:איכסה אינטרנטע 3.שעה ביום:שש ועשרים וחמש דקות 4.יום בשבוע:שבת 5.מקצוע בבצפר:היסטוריה
6.שיר:
אפשר לבחור? 7.ספר:הארי פוטר 8.בן משפחה:אמא
9.פרי:פסיפלורה 10.ירק:עגבניה שנואים: 1.סדרת טלויזיה:טלנובלות 2.אתר אינטרנט:וואלה 3.שעה ביום:שש עשרים ושמונה 4.יום בשבוע:ראשון 5.מקצוע בבצפר:תנ"ך 6.שיר:סוליקו הזה 7.ספר:של עגנון.בעע. 8.בן משפחה:
9.פרי:מלון 10.ירק: יש רשימה ארוכה. כללי: 1.מתי אתם קמים בבוקר בד"כ:כמה שיותר מאוחר יותר טוב 2.מי יודע מדוע ולמה לובשת הזברה פיג'מה:
3.כמה שעות בממוצע ביום אתם לומדים:0 4.בני כמה אתם:22 5.יש לכם קראש:מה זה קראש? 6.הייה פעם חבר/הייתה פעם חברה? אכן 7.איזה מאכל בחיים לא תכניסו לפה?דגים. 8.אתם חושבים שתתחתנו בעתיד?בעזרת השם 9.למה אתם מכורים:לקולה 10.אתם אוהבים את המשפחה שלכם? אוהבים כן,אבל כועסים על חבריה תדיר. 11.אתם חושבים שאתם יותר משועממים מימני כרגע:יודעת שלא. מתי ראיתם 150 ש"ח בפעם האחרונה?
עם מי דיברתם בפעם האחרונה אונליין?מעיין כמה שעות דיברתם בטלפון היום? שעות??? מה חשבון הפלאפון שלכם החודש?
כמה שעות ברצף לא השתנתם הכי הרבה?
מה אתם מעדיפים,זכרים או נקבות?
איך אתם שונאים שקוראים לכם?מותק כמה שעות לא ראיתם טלויזיה?אני עכשיו רואה יש לכם מאוורר או מזגן בחדר? מזגן כמה שעות אתם על המחשב ביום?יותר מידי תפנה את מבטך לצד שמאל,מה אתה רואה?מראה ולצד ימין?טלויזיה ולאחור?חלון ולמעלה:תקרה מרגע זה השאלון הזה נהייה יותר מידי אינטיליגנטי בשבילי. לילע טוב

למעלה