מה עושים?

lilu

New member
מה עושים?

אני בת 17 ולפני חודשיים בערך נאנסתי ומאז אני לא מסוגלת לעשות הרבה דברים שעשיתי לפני אני נתקלת בהתקפים של בכי ואני לחוצה ועצבנית במיוחד פניתי למדריכה שלי בתנועה והיא אומרת שאני צריכה ללכת לעזרה מקצועית אבל אני לא יודעת איפה?למה?ואיך? אני יעשה כל מה שצריך כדי שיעזרו לי אבל אני לא מסוגלת לצלצל למרכז לנפגעות תקיפה מינית(וניסיתי).

lilu

שלום לך, שמי מלי פישמן ואני באה מתוך מרכזי הסיוע לנפגעי תקיפה מינית.אני עובדת באחד מהמרכזים וגם נמצאת פה בפורום על מנת לעזור במתן עצה והכוונה .מסיבות טכניות לא הצלחתי לענות לך עד כה ומאד רציתי. אני מאד מבינה את הקושי שבו את נמצאת ומאד הייתי רוצה לעזור לך. כתבת כי ניסית להתקשר למרכז סיוע אבל לא הצלחת. לא כל כך הבנתי למה לא הצלחת לעשות זאת. האם את מוכנה לנסות ולקבל ממני עצה והכוונה? אם כן אנא כתבי לי לאי-מייל שליואולי אוכל לעזור. להתראות בינתיים מלי פישמן

lilu

New member
אני לא יכולה

למלי! אני מאד מודה לך על הרצון לעזור מאז שכתבתי את ההודעה כבר צלצלתי והגעתי למסקנה שאתם לא יכולים לעזור לי. יש לי חברה שתומכת בי ואני מקווה שאני ימצא פתרון איתה. אני לא יכולה לכתוב לך באי-מייל כי יש לי בעיות עם אמא שלי ואני לא רוצה שהיא תידע על מה שקרה הסיבה היחידה שאני כותבת בפורום הזה היא כי אני לא מסוגלת לדבר על זה והרבה יותר קל לי לכתוב. אז שוב אני פשוט לא מאמינה שאתם תעזרו לי ותודה בכל מקרה.

lilu

שלום, אני שמחה שיש איתך חברה שיכולה לעזור לך ולתמוך בך כשאת זקוקה לה. אשמח לנסות ולעזור בכל זמן ובכל שלב שתרצי דרך הפורום. גם אם זה יהיה במתן אינפורמציה על כל דבר שאת מתלבטת בו או שאת לא יודעת לאן לפנות מבחינת עזרה מקצועית ותרצי לדעת שתהיה לך שבת שלום מלי

lilu

New member
תודה!

אני לא יודעת עדין מה אני רוצה לעשות ויש לי הרבה עליות וירידות כרגע אבל בסך הכל נדמה כאילו המצב לאט לאט טיפה משתפר בכל הייתי שמחה לדעת אם יש מקום שניתן לפנות אליו מבלי להתקשר או איזה דרכים של עזרה אתם יכולים להציע מבלי לדבר בטלפון אני ישמח לקבל ממך תשובה? LILU

למעלה