מה עם הודעת סופ"ש?!!!!!!!!!!!

A m 0 s

New member
מה עם הודעת סופ"ש?!!!!!!!!!!!../images/Emo3.gif../images/Emo41.gif../images/Emo34.gif

שיר השבוע של איגי- שיר השבוע לא של איגי- משהו שעשה את השבוע- משהו שהרס את השבוע- בילוי השבוע- סרט\תוכנית\סדרה\ספר\עיתון השבוע שלכם- מה קניתם השבוע?- משהו שאתם מחכים לו שבוע הבא- תמונה שבא לשים- שאלות\טענות\בקשות\הערות\הארות- תנו פרח למישהו(לא חובה מהפורום) שבא לכם לתת לו-

A m 0 s

New member
**וסתם שתדעו ששמתי לב שבזמן האחרון../images/Emo34.gif

סוגרים פה בתפוז מלא פורומים... אז סתם שתדעו... קחו לתשומת

A t z a

New member
אם כבר העלת את הנושא....../images/Emo80.gif

קיבלתי שיחת טלפון
ככה שבאמת קחו את העניין לתשומת לבכם.

yuvizz

New member
:)

שיר השבוע של איגי-תמיד אוהב תמיד נפגע שיר השבוע לא של איגי-כל האמ פי ובעיקר האנד אין מיי פוקט של אלאניס משהו שעשה את השבוע-נתחיל משבת בערב- בקיבוץ אל הגר, מראשון עד שלישי בלילה בקיבוץ אצל עידו, שלישי בלילה בג'פאניקה עם מאיה ואז אצלי, רביעי אצל דר בבריכה ואז טיול שטח עם יונתן מאיה מאיה דר הד ורע, אח"כ אצל יונתן. חמישי במושב לבקר קצת את המשפחה, היום עם שחר פה ושבת אלוהים גדול. משהו שהרס את השבוע-רביעי עד הערב היה נוראי במיוחד. בילוי השבוע-יום רביעי בערב והימים בקיבוץ. סרט\תוכנית\סדרה\ספר\עיתון השבוע שלכם- מה קניתם השבוע?-אוכל בסופר ב200 שח שפשוט כאב לי להוציא. משהו שאתם מחכים לו שבוע הבא-לילה לבן, יום הולדת לדר, שבועות.. תמונה שבא לשים- שאלות\טענות\בקשות\הערות\הארות- תנו פרח למישהו(לא חובה מהפורום) שבא לכם לתת לו-מאיה.

Oyster Girl

New member
עונההההההההההה ../images/Emo54.gif

שיר השבוע של איגי- פחד שיר השבוע לא של איגי- if it makes you happy משהו שעשה את השבוע-
שום דבר
משהו שהרס את השבוע-
, שום דבר מיוחד.... בילוי השבוע-
סרט\\תוכנית\\סדרה\\ספר\\עיתון השבוע שלכם-
מה קניתם השבוע?- כלום, יש לי מינוס מחריד בבנק
משהו שאתם מחכים לו שבוע הבא- שום דבר
תמונה שבא לשים-
שאלות\\טענות\\בקשות\\הערות\\הארות-
תנו פרח למישהו(לא חובה מהפורום) שבא לכם לתת לו- לעמוס! על הפעלת הפורום
איזה שבוע מחריד ונוראי

A m 0 s

New member
יאייי איזה כיף לי - שנים לא קיבלתי פרח../images/Emo25.gif

שיר השבוע של איגי- אה... לא יודע.. אולי חלק מהאוויר
שיר השבוע לא של איגי- כל מיני שירים של דיקלה, ירדן בר כוכבא ודידי שחר.. כמה שירים של דנה'לה... יאיי והשיר החדש של רונה קינן פשוט מקסים!! שבוע עמוס במוסיקה
משהו שעשה את השבוע- כל מיני דברים
משהו שהרס את השבוע- מתח. לחץ. חרדות. פחד. - אני משתחרר מזה בשמחה באהבה, בקלות וברצון!! וזה עובר!!
בילוי השבוע- אהמממ?! סרט\תוכנית\סדרה\ספר\עיתון השבוע שלכם- התחלתי לקרוא את "אהבה רפואה ניסים" ואת "משחק החיים - מדריך לקלפי האושו זן טארוט" מה קניתם השבוע?- אני זוכר שקניתי עוד ספר של לואיז היי... לא זוכר מה עוד!! משהו שאתם מחכים לו שבוע הבא- "כמה שפחות להיאחז בעבר, כמה שפחות לתכנן את המחר..." אהה.. מסיבה בקולטורה!!
תמונה שבא לשים-
שאלות\טענות\בקשות\הערות\הארות- הכל כשורה בעולמי הבריא. הכל בסדר. הכל טוב
תנו פרח למישהו(לא חובה מהפורום) שבא לכם לתת לו- ליקום, לקיום ולכולנווווווווו!!
בטח שמתן לב שהפכתי להיות שאנטי באנטי

A t z a

New member
קדימהההה../images/Emo80.gif

שיר השבוע של איגי-פחד שיר השבוע לא של איגי-breathe ועוד מלא מלא..באמת משהו שעשה את השבוע-ההתחפשנות הבלתי פוסקת, אתמול בערב וכו' משהו שהרס את השבוע-צבא...המון שעות והמון עינויים... בילוי השבוע-אתמול בערב
סרט\תוכנית\סדרה\ספר\עיתון השבוע שלכם-יום שישי ה-13 מה קניתם השבוע?-האמת שכל מיני דברים משהו שאתם מחכים לו שבוע הבא-ואוו יש לי למה לחכות...קניות ביום שני, הופעה ביום חמישי והופעה ביום שישי...מספיק דברים לשבוע אחד... תמונה שבא לשים-
שאלות\טענות\בקשות\הערות\הארות-הלוואי והפורום לא יסגר בקרוב... תנו פרח למישהו(לא חובה מהפורום) שבא לכם לתת לו-מיכללל

A t z a

New member
סובלת מכל רגע../images/Emo122.gif../images/Emo80.gif

משהו במודיעין, גם כן חרא.

למעלה