מה עשיתי לא טוב.....

מה עשיתי לא טוב.....

בחיפוש בגוגל שאני כותב את תחום האתר שלי, והאתר שלי מופיע, אז מה שמופיע הוא הדף מהאתר שכתבתי על התחום ולא דף הבית. שבעצם דף הבית הוא הדף הממומן שמקבל הכי הרבה כניסות.
מה אני לא עשיתי טוב בהגדרות, שדף הבית לא מופיע בחיפוש בגוגל, אלא דף שלא מקבל כמעט כניסות....
או יותר נכון מה שאני יכול לעשות כדי שמה שיופיע במנוע החיפוש הוא דף הבית...
תודה
עדי

שלום עדי

תופעה מוכרת
הרבה פעמים גוגל מחליט שדף פנימי יותר רלוונטי מדף הבית עבור ביטוי מסוים. כנראה בגלל שכתבת מאמר מכובד על התחום בדף הפנימי הוא גם יותר רלוונטי בעיני גוגל.
צריך לפעול במספר מישורים:
1. בתוך העמוד: בתוך דף הבית תכניס את הביטוי הראשי לטייטל, לדקסקיפשן, לקייורדס אם יש, תוסיף כותרת H1 וכותרות נוספות של H2 בעמוד בהן גם כן תכניס את הביטוי הראשי. בתוף הטקסט של הדף הראשי תספר עוד טיפה סיפור סביב הביטיטוי הראשי כדי למקם את הביטוי בעמוד בצורה טבעית ככל האפשר.

2. מחוץ לאתר: תבנה מספר קישורים מחוץ לאתר אל האתר שלך, כמובן אל דף הבית עם האנקור המדויק וגם עם אנקורים רחבים שמכילים את הביטוי המדויק.

בהצלחה!

תודה עמית ושאלה נוספת

אכן, בדף הפנימי כתוב מאמר מכובד על התחום.
אין לי בעיה שדף זה ישאר הדף שגוגל מציגה אם הוא "ירוויח" ממספר הכניסות הרב שיש לדף הבית ויקודם בדפי החיפוש.
השאלה שלי היא - בגדול, אם יש 100 כניסות לדף הבית ו 5 כניסות לדף הפנימי, האם גוגל מתייחסת ל 100 הכניסות או ל 5 ?
כי הדף שהיא מציגה הוא דף ה 5 :)
מקווה שאני ברור
תודה !!

היי

גוגל מודדת כף דף בנפרד וגם מתייחסת לכל דף בנפרד. ואין שום בעיה עם זה שדף פנימי חזק יותר מדף הבית אם הוא יותר רלוונטי לשאילתה שהגולש חיפש.

למעלה