מה צריך לעשות כדי להיות "גבר"

מה צריך לעשות כדי להיות "גבר"

אני נורא אוהב לחשוב שאני "גבר" מסתובב עם חברים "גברים" עושה פוזות של אחלה גבר, אבל לומר לכם את האמת אני ממש לא מרגיש גבר. היינו בסרטים האלה של רכב ספורט ומוסיקה גבוהה, הי אפילו עשינו קצת שטויות עם כמה בנות זוג. אבל ת'כלס אני לא מרגיש "גבר". אני מחפש אישה בת 27 לפחות, עם ראש על הכתפיים שתלמד אותי להיות גבר, אני לא מתבדח. נשים בגיל הזה הן הרבה יותר נבונות ובשלות מבחינה נפשית למערכות יחסים, הן יודעות בדיוק מה הן רוצות ומה מדליק אותן. וזה מה שאני רוצה ללמוד. כדי שלאישה שתהיה בת זוגתי ביום מין הימים יהיה את האחלה שבגברים. כי לדעתי כדי להיות "גבר" אמיתי צריך ללמוד מאישה ולא מגבר. כי, ויסלחו לי חברי הגברים אנחנו במרבית המקרים חושבים עם הראש הלא נכון וזה די מעוות את התפיסה שלנו לגבי נשים. פייר אני סובל מההורמונים שלי, אני מרגיש שהם מעוותים את התפיסה שלי כלפי נשים, אני חושב שאני מאוהב כשבעצם מה שאני רוצה זה סקס. ואני שונא לחשוב שסקס זה רק מה שאני מחפש. ישנם עוד הרבה דברים מעבר לכך ואת הדברים האלו אני לא חושב שאלמד מבחורה בת 23 עם כל הכבוד. לא לחינם נאמר שנשים הן כמו יין משביחות עם הזמן. אז לכל אותן נשים אמיתיות אני מעריץ אתכן ובעיני אתן הרבה יותר מושכות ונאות מאשר בחורות בנות +20. בברכה בחור שרוצה להפוך לגבר

למעלה