מה קורה לאנשים פה במדינה בזמן האחרון?!??

פאםפאם55

New member
מה קורה לאנשים פה במדינה בזמן האחרון?!??

דורסים על ימין ועל שמאל, רוצחים, מתאבדים, הורים הורגים ילדים, מתפרעים ברחובות ומול המשטרה, מטוסים מתרסקים, מפילים את הבורסה, גומרים את הכינרת.. והכי גרוע זה שלאף אחד כבר לא ממש איכפת מהדברים האלה..
אין לי מושג למה לא איכפת... כולם עסוקים באיראן...גם לא ממש...בציפי לבני...לא ממש...במפרץ האהבה ובאח הגדול זה כן
אני אבל לא אומרת שלא מדברים על זה בטלוויזיה..כי בעצם משם לקחתי את כל הדוגמאת..אבל זה שמדברים זה לא אומר שאיכפת....פעם היו מדברים על כל עניין כזה במשך הרבה זמן...היום אולי פשוט יש הרבה עניינים..יותר מדי צרות..? אבל לא נראה לי שאני מדמיינת שפחות איכפת לאנשים כי אני רואה את זה גם באנשים קרובים שמסביבי

קלופסן

New member
לא חושב שלאנשים לא אכפת אבל ככה זה שיש הרבה

דברים ביחד (ולזה אין לי הסבר...סתם תקופה דפוקה כזאת). אחרי הקטע של רצח רוז ושני ההורים שהרגו את הילדים שלהם אז אנשים כבר קצת פחות מתרגשים מ"עוד" רצח של ילדים וזה די טבעי. אבל כן ממשיכים להתעסק בזה. אתמול בטלוויזיה דיברו על זה ששר הרווחה צריך לעשות בדק בית ולוודא איך מקרים שהרשויות יודעות עליהם נגמרים ככה (לא המקרה הנוכחי). ועל התאונות הרי דיברו הרבה. אבל נכון שלא כמו על התאונה הראשונה. ככה זה. וגם המטוסים. אותו דבר. והכנרת. שכבר רגילים להפחדות. אבל המקרה של הכנרת והבורסה זה באמת שני הדברים היחידים אולי שאנשים כן יכולים לשנות ולהשפיע עליהם. אני לא יודע כמה הקמפיינים של החיסכון במים באמת עוזרים. אבל מהבורסה כן אכפת לאנשים אבל בדיוק בגלל זה ממשיכות הירידות. אם לא היו מתרגשים ממה שקורה בעולם לא היו ירידות בארץ. ונראה לי שמה שיותר קשה מלהגיד לאנשים לחסוך במים זה להגיד להם איך להתנהג בבורסה... ובדבר הזה המדינה שלנו כנראה לא יותר משוגעת ממדינות אחרות. אני באמת לא יודע למה אנשים לא מתעניינים בציפי לבני. אולי בגלל שחושבים שזה משהו זמני ועד שהיא לא ראש ממשלה או משהו.. ומה שבטוח שכולם כבר מאוכזבים מהפוליטיקה ומהממשלות בקיצור..זה לא שלא איכפת..אבל כמה אפשר?! אי אפשר גם לפתור את כל הבעיות ביחד. אבל אולי לא נכון שמתעסקים קצת בכל דבר וצריך לבחור מהם הנושאים שצריכים להיות על סדר היום ולטפל בהם

66יסט

New member
תמיד יש תקופות כאלה...יעבור. לא לדאוג

גם בעבר היו דברים כמו תקופות הפיגועים שהיה נראה שהכל מתמוטט ברור שלא הכל ייסתדר..למשל התאונות דרכים. אבל בטח יהיה רגוע יותר וכל האנשים סתם עייפים מהחגים.. זה לא שלא אכפת להם. אולי גם הם חושבים שזאת תקופה שתעבור

פאםפאם55

New member
אני מקווה שאתה צודק... אבל יש דברים שלא נראה

לי שיחזרו להיות כמו שהם היו כמו האלימות במועדונים וזה..סתם דוגמה למשהו שלא תמיד היה ככה ואני לא יודעת מה יגרום לו להשתנות

66יסט

New member
דווקא אלימות במועדונים זה משהו שאם משקיעים

בציוד ובכוח אדם אפשר יחסית לשפר אותו.. תאונות דרכים זה קצת יותר מסובך..

למעלה