מה קורה למי שלא משחק את המשחק

מה קורה למי שלא משחק את המשחק

קודם כל שלום לכולם היה לי שבוע מחורבן אבל זה לא סוף העולם אני אחיה, טוב לענייננו. זה מכוון בעיקר לבחורים הטובים שבינינו וגם לכמה עלמות חן. תתפלאו בנות יש עדיין ג'נטלמנים ורומנטיקנים, אני איני מתיימר להיות אחד כזה. אבל נו באמת ליידיס מה!? אנחנו הגברים צריכים לשחק לכן ברגשות ולפגוע בכן כדי לגרום לכן לאהוב אותנו, למה איננו יכולים פשוט לבוא ולומר לכן "אני אוהב אותך", בגלל זה אני מתנהג כמו כלבלב כשאני איתך, בגלל זה אני "קל להשגה". אין לנו הגברים בעיה לשחק את המשחק עם "סתם"בחורה,אבל כשזה קשור ברגשות זה כבר פחות קל לשחק את המשחק, כי אז אנחנו לא ממש בשליטה. לצערי הבנתי שאין ברירה וצריך לשחק את המשחק הזה כי מה שבא בקלות הולך בקלות. ואם תשחק אותה "קל" אז אתה מהר מאוד תפסיד. אז לכל אותם בחורים תשחקו את המשחק המטומטם כי אין ברירה. ככה זה עובד. ושיסלחו לי כל אותן צדיקות שיאמרו שאני טועה. אל תקשיבו להן כי כנראה שהן עדיין לא למדו את הלקח הזה. מתנצל מראש על הציניות - פשוט שוב פעם לא שיחקתי את המשחק המטומטם הזה ושוב אכלתי קש! ואני לא יודע אם יש לי כוח לחכות לבחורה החכמה שתבין שאני שווה משהו וזה שאני מוסר את עצמי כביכול בקלות זה בגללה ובגלל מי שאני כשאני איתה. ומה הטעם בלשחק משחקים כשגם ככה אתן קוראות אותנו בכזו קלות. כן אנחנו יכולים לשחק את המיסתוריים והקשים להשגה, סטייל יוגב מפרוייקט Y. נו בחייכן בנאדם כזה רק יעשה לכן חיים קשים,בלי לפגוע יוגבי. בנות בחיי שיש לי הערכה כלפיכן, בעיני אתן נאות חכמות ומאוד אינטואיטיביות ומחוברים לחושים שלכן, אבל לפעמים את ן מתנהגות כמו טיפשות כשאתן נופלות "שבי" אחרי הבחור "הרע", אולי זה עניין של גיל כמו שאמרה לי מישהי בת 32 אנחנו משחקות עם הבחור הרע, אבל לוקחות את הבחור הטוב הביתה. חבריה תתגלחו בזקני, אני טיפש שעדיין מאמין באהבה, אבל צריך לדעת איך להראות את האהבה הזו בצורה שלא תמעיט מערכנו, אלא בצורה שיכבדו אותה. עבדכם הנאמן ליידיס

augusta

New member
אי אפשר בלי משחקים

אין מה לעשות, אי אפשר בלי משחקים. מה שבא בקלות הולך בקלות, אנחנו מעריכים דברים שאנחנו מתאמצים עבורם. לכן אם מישהו/י יבואו אליכם ויאמרו: אותך רציתי כל החיים, אהוב ליבי וכו' וכו'.. ברור שלא נרצה אותם, זה היה קל מדי. צריך לטבל את מערכת היחסים בעוד משהו... להראות לצד השני שיש לנו חיים ענפים ונרחבים גם בלעדיו, שהוא לא כל עולמנו. אני לא אומרת חלילה לשחק עד זוב דם (במובן התאורטי) ולא להתעלל באנשים, אבל עם זאת צריך לשחק כדי שלא יקחו אותנו כמובן מאליו. מובן מאליו, זאת "מילת" המפתח, ברגע שנלקח כמובן מאליו- אבוד לנו. לכן צריך לשחק קצת. שיהיה בהצלחה

מיטללל

New member
שמע...

צריך את המשחקים. לפחות בהתחלה, כשבני הזוג רק מכירים אחד את השני ומחשחקים משחקי חיזור, אגו, בודקים את הצד השני. מה לעשות, תגיד מה שתגיד, אם על ההתחלה הבחור מתקשר אליך כל חצי שעה עגולה, ומאוד פגיע וכבר מאוד כרוך אחריך זה קצת פויה ומאוד דוחה. לא פייר? אולי? כן. מצד שני לאחר שבני הזוג ביחד המשחקים והגבולות מתחילים להעלם. להגיד שכל הבנות טיפשות שמחפשות בנים רעים שיתעללו בהם זה סתם לרוב נתינת תירוץ לעצמך... לא כולן כאלה. ועדיין בנים ג'נטלמנים ורומנטיקים זה מצרך נדיר ודרוש להרבה מאתנו:))

למעלה