מה קורה לעודד קטש?

צביקה5311

Active member
נכון שמשחק נגד ברצולה היה חשוב ליריבה יותר מאשר למכבי עדיין, אפשר היה לנצח אם רק עודד לא היה מתעקש על לורנזו בראון על המגרש.
לורנזו הוא מכוכבי היבשת ללא ספק. זה קורה להכי טובים
תקופת שפל. הוא יחזור לעצמו אני מקווה שזה יהיה עדיין במדי מכבי
כרגע, צריכים להיות על המגרש שחקנים שמספקים את "הסחורה" לורנזו הוא לא אחד מהם.
יכול להיות שאם עודד היה מוותר אליו בשלבים מוקדמים יותר, שלשה של לאפרוויטולה 5 שניות לסיום, לא היתה קריטית להפסד.
אני לא מעלה על דעתי שארז'ין אטאמאן מפנאטאנאיוקוס היה משאיר את קוסטאס סלוקאס על המגרש כשהשחקן במשבר ורק מזיק לקבוצה
האם סאשה אוברדוביץ ממונקו היה משאיר על המגרש את מייק ג'ימס או את אלי אוקובו אם הם בתקופת משבר?
עודד, אנחנו במאני טיים של העונה
אם לורנזו לא בפוקוס, תניח לו. הוא יחזור לעצמו מתיישהו. על תוותר על העונה בגללו.
אני בטוח שלורנזו מספיק בוגר כדי להבין שעכשיו, בישורת האחרונה כשלפחות על הנייר, פיינל פור בהחלט בהישג יד, הוא לו יועיל לקבוצה. תן לו 2-3 דקות.
הולך, סבבה, לא הולך, שינוח על הספסל.
תמיר וגונדי עושים עבודה מצויינת.

דיברגנט חדש

Well-known member
נכון שמשחק נגד ברצולה היה חשוב ליריבה יותר מאשר למכבי עדיין, אפשר היה לנצח אם רק עודד לא היה מתעקש על לורנזו בראון על המגרש.
לורנזו הוא מכוכבי היבשת ללא ספק. זה קורה להכי טובים
תקופת שפל. הוא יחזור לעצמו אני מקווה שזה יהיה עדיין במדי מכבי
כרגע, צריכים להיות על המגרש שחקנים שמספקים את "הסחורה" לורנזו הוא לא אחד מהם.
יכול להיות שאם עודד היה מוותר אליו בשלבים מוקדמים יותר, שלשה של לאפרוויטולה 5 שניות לסיום, לא היתה קריטית להפסד.
אני לא מעלה על דעתי שארז'ין אטאמאן מפנאטאנאיוקוס היה משאיר את קוסטאס סלוקאס על המגרש כשהשחקן במשבר ורק מזיק לקבוצה
האם סאשה אוברדוביץ ממונקו היה משאיר על המגרש את מייק ג'ימס או את אלי אוקובו אם הם בתקופת משבר?
עודד, אנחנו במאני טיים של העונה
אם לורנזו לא בפוקוס, תניח לו. הוא יחזור לעצמו מתיישהו. על תוותר על העונה בגללו.
אני בטוח שלורנזו מספיק בוגר כדי להבין שעכשיו, בישורת האחרונה כשלפחות על הנייר, פיינל פור בהחלט בהישג יד, הוא לו יועיל לקבוצה. תן לו 2-3 דקות.
הולך, סבבה, לא הולך, שינוח על הספסל.
תמיר וגונדי עושים עבודה מצויינת.
כפי שכתבתי בשרשור הקודם בנושא בתגובה #11 שלי, קטש עשה טעות גורלית שבדקות הסיום שיחק עם לורנזו בראון במקום עם דיברטולימאו & בלאט & בולדווין.
כמו כן, הייתי שם את קליבלנד במקום קולסון.
כנראה, שזה שם את הקץ לפלייאוף אלא אם כן, יקרה נס ומכבי תנצח את כל המשחקים ויריביה יפסידו.

צביקה5311

Active member
כפי שכתבתי בשרשור הקודם בנושא בתגובה #11 שלי, קטש עשה טעות גורלית שבדקות הסיום שיחק עם לורנזו בראון במקום עם דיברטולימאו & בלאט & בולדווין.
כמו כן, הייתי שם את קליבלנד במקום קולסון.
כנראה, שזה שם את הקץ לפלייאוף אלא אם כן, יקרה נס ומכבי תנצח את כל המשחקים ויריביה יפסידו.
מקום שישי ירד מהפרק
עדיין לא סגור מי היריבה על מקום 7
בכל אופן, עודד חייב להפנים שזה לא הזמן להחזיר ללורנזו את הבטחון. שיעשה את זה בליגת ווינר, לא ביורוליג. בליגת וינר, אין היום יריבה שיכולה למכבי
גם אם מאייר ירכז ויוביל כדור 40 דקות.
אתה רוצה לייצב את לורנזו בראון, רק בליגה שלנו.
מכבי צריכה להפנים ולעשות התאמות להמשך היורוליג כשלורנזו בראון הוא לא אופציה ריאלית.
תן לו כמה דקות אם המשחק אינו צמוד.
הולך... סבבה, לא.... תן לאחרים. יש למכבי אופציות מצויינות.
אילו בברצלונה היו משאירים את בלאט וגונדי עם ריברו
בתיגבור של בולדווין, יש סיכוי מצויין שהתוצאה היתה לטובתינו.
יש סיכוי שעוד נפגוש את ברצלונה בהמשך.
עודד חייב להפיק לקחים.
אנחנו בישורת אחרונה, אין מקום וזמן לנסיונות.
לא נעים לעשות השוואה, כמו שלא תשתף את מאייר ביורוליג, מצבו של בראון די דומה.
לבראון יש 100% נסיון 0% בטחון
למאייר בדיוק ההפך. 100% בטחון 0% נסיון

למעלה