מה קורה פה?

בוזיק

New member
מה קורה פה?

מה זה הפורום הזה? חוץ ממני ומבן אף אחד לא כותב כאן

חולוני

New member
גם אני פה

אבל בשנתיים האחרונות אני כבר לא עוקב, ואני כבר בקושי זוכר קרבות..רק קרבות שממש אהבתי.. בכל מקרה הנה שאלה מאתגרת - למי יש את התרגיל האישי הכי טוב לפי דעתכם ?

kirk hammet

New member
שארפשוטר

וג´קנייף. וגם התרגיל של גולדברג כשהוא מרים את המתחרה למעלה.

לעולם לא שארפשוטר

במיוחד מכיוון שהמון המון אנשים הצליחו לגרור את השארפשוטר לצד של הזירה ולהחזיק את החבל, וכך לפסול את השארפשוטר... הג´ק ניף מילא- למרות שזה לא תרגיל מדהים

Kgt1

New member
הרייזר אדג´ מזכיר ימים טובים...

אם כי אני תמיד אהבתי דווקא את הבונזאי. תחשבו מה זה אלף טונות (פלוס מינוס) נוחתות עליכם מלמעלה

מאיפה אתה הגעת?

בכל מקרה תשאר ותפגין את הידע שלך, ממילא חסר פה אנשים ודי משעמם פה.. אין לי מושג מה התרגיל האהוב עליי- כל דבר שהוא לא קפיצה מהחבלים

Kgt1

New member
כתבתי הודעה לעופר כבר לפני כמה ימים

והגעתי בדיוק מאותו פורום שאתה הגעת ממנו... לעצם העניין מה יש לך נגד חבלים? הקטע של ה360 מהחבר העליון נשמע גם לא רע. ושוב פעם נחזור לבונזאי... זה גם נשמע יפה: בונזאאאאאאיייייי!!!!!!

בגלל שזה נשמע אידיוטי

איך בן אדם לא יכול לזוז כשמישהו קופץ עליו מלמעלה? ולמה זה מפתיע שהוא זז בשנייה האחרונה? הוא רק הזיז את הגוף שלו 2 ס"מ מה שעולה לי בראש זה הפרקנסטיינר- זה היה מגניב

בוזיק

New member
פרנקנסטיינר באמת תרגיל יפה

הכנעה-crossface chickenwing + body scissors תרגיל מסיים-באמת אהבתי את רייזורס אדג´ (לא יודע אם זה הכי טוב)

Kgt1

New member
הצ´יקו וינג הוא מכאיב מאוד (מנסיון)

תרגיל נוסף שאני מאוד אוהב בא מהמתאבק האהוב עליי גולדברג והוא המהלך המשולב של מהלך הפוטבול ולאחר מכן ההרמה לשחקים וההפלה.

בוזיק

New member
ציקן ווינג

הקטע בו זה לא רק שהוא כואב הוא גם יעיל פיגר פור למשל כואב יותר, אבל זה הרבה יותר קשה לעשות אותו על מישהו (אני גם מדבר מניסיון)

למעלה