מה קורה??..!!...

אני גם פ"ת

רפאל איזה בצפר???? ובאיזה איזור? וזאת לא עיר של סטלנים זאת עיר של עבריינים וסנובים!!!!!

4קטיה

New member
חחח....איזה יופי!!!!........

לפחות בפתח תקווה כיףףף!!!... ולא יבש כמו שבקרית שמונה...ח.חח.. בה ביי

yuviz

New member
מה הקטע שלך רפאל?!?!?!

הפורום הזה לא בשביל דעות פוליטיות..!! למה שישרשרתי את התגובה לפה?!?!?! סורי!!

שפיטל

New member
קטיהההההה....

חחחח....ראית איזה חמודה אני סוף סוף אני נזכרת לענות לך!!... טוב את יודעת מאיפה אני אני ממטולה=כבוד המושב הכי צפוני בארץ!!!!!.....(חרא מקום לא כדי לכם לבוא לפה!!!....חחחחח...)וקטיה גם אני גרה בחור זה פסדר!!

אני גרה

ברמת אפעל!!!! השכונה הכי שווה שיש... אפילו קוקו חושב ככה, הוא גר פה עכשיו עם חברה שלו שני צימרמן שלמדה בתיכון שלי.. ועכשיו אחותה לומדת בתיכון שלי.. (בליך ר"ג שולטיםםםםם!!!!!!!!!) ורמת אפעל צמודה לר"ג אנחנו 5 דק' משם.... שכונה שקטה מדהימה....

ואיייייי קוקו היה אצלך בשכונה??????

שיואווווו כיף לךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךך אני מתה על השווה הזה!!!!!!!!!!!! ואאי איך אני מקנאה בך!!!!!!!!

הוא בארץ....

בדיוק הייתה כתבה עליו בפנאי פלוס ושם הראו את שני (חברה שלו) שהיא גם דוגמנית.. הוא גר עכשיו אצל ההורים שלה (יעני איתה ועם ההורים שלה) באפעל.. חח.. ואח שלה הקטן עם אחותי הקטנה בכיתה... ושני מלמדת את אחותי הקטנה גלגיליות (יש לה חוג....) אז יש לנו קשר....חחחח.. וחברה שלי ראתה אותו.. הוא שם כובע כדי שלא יזהו אותו.. פחחח איזה חומד..!

porsh

New member
נתניה האחת והיחידה

עיר גדולה יפה טחונה במאפיות ופשע והרבה הרבה בלאגנים! אבל מי שגר שם בכל זאת מרוצה! אין כמו נתניה בלילה.. שיא האקשן !

למעלה