מה שיחקתם השבוע, או תשחקו בסוף השבוע?

evilplate

New member
כן אבל חכה לפחות שיגיע לאירופה לפני שנשפוט

אני יודע שלאמריקאים לרוב זה עובד בלי בעיה, גם מומלץ בלי קשר כמו שמישהו2 אמר לחבר את הקונסולה באופן ישיר וגם הם אומרים את זה, אבל אי אפשר לצפות ששירות תובעני כל כך שמזרים לך משחק שלם יעבוד לך טוב משרתים שממוקמים אלפי קילומטרים ממך, גם אירופה זה עוד יחסית רחוק ויהיה לאג אבל אני מנחש שלמי שיש חיבור ממש טוב זה עוד איכשהו יעבוד, לישראל בטח ישפאר לא תטרח בחיים להביא את זה ככה שלא באמת נוכל לבחון כמו שצריך אם זה עובד.

statrix

New member
lbp 2 סיימתי את

שכשהוא יצא דילגתי עליו משום מה... וואלה משחק ממש ממש יפה ...
ניסיתי את puppeter ולא זרם לי כל כך אז אני מדלג ...
בגמילה מהסטריט פייטר ...
מממ ... זהו ... נראה לי
&nbsp

ראיתי שאתה משחק מרוול נגד קפקום 3

אז הגמילה בטוח לא כואבת... מאיזו סיבה הגמילה?? עידכנתי את הסטריט פייטר לאולטרה.. שחק איתי.. הא והמשחק פלטפורמה שעזבת.. יותר מסריח מדג שנשאר 12 חודשים במקרר..

ראיתי שאתה משחק מרוול נגד קפקום 3

אז הגמילה בטוח לא כואבת... מאיזו סיבה הגמילה?? עידכנתי את הסטריט פייטר לאולטרה.. שחק איתי.. הא והמשחק פלטפורמה שעזבת.. יותר מסריח מדג שנשאר 12 חודשים במקרר..

statrix

New member
נתת לי צלש עכשיו ... אם יש משחק שאני לא רואה תעצמי משחק

אבל באמת משחק זה מרוול ... אני לא מבין מה הולך במסך ... בכלל ....רק ככה בחאווה קצת לחרבש בכפתורים וגם זה ברמה קלה נגד המחשב ...
&nbsp
סיבת הגמילה : מתח שזה דבר מאוד לא בריא ובסטריט \ כל משחק אינטנסיבי אחר יש הרבה מזה ...
לא אני לא ישחק איתך סטריט ... לא משהו אישי ... אני בגמילה
... כמובן שבהדרגה ולא במכה כי זה הרגל של איזה 20 שנה ... אז יקח לי זמן להגמל גם ...
&nbsp
puppeter כן לא בא לי בטוב ... next stop is lbp kart ...
&nbsp
&nbsp
&nbsp

מה???? ממתי סטרייט פייטר עושה לך סטרס?????

וגם אם כן, ממתי זה הפך להיות סטרס לא בריא שאתה לא יכול להתמודד איתו, ?שכדאי לך להפסיק? מה רע בקצת אנדרלין?ש
אתה נשמע לי בסוג של דיכאון איש, אף אחד לא סתם זונח תחביב של 20 שנה. שב עהם עצמך ותהיה כנה, ותחשוב מה באמת עושה לך סטרס בחיים, אולי משהו בעבודה/בחיים האישים, ותחשוב איך אתה פותר את זה, כי לי משהו נשמע מוזר פה.

האופציה השניה היא שאיזה רב המליץ לך להיגמל.

למעלה