מוזיקה מהונגריה

Leren17

New member
מוזיקה מהונגריה

יש מישהו ששומע מוזיקה מהונגריה אבל לא מלפני הרבה שנים אלה של הזמן הממש ממש אחרון??? קרן אולי את שומעת? ברדיו?

Lampio

New member
בMTV

יש בימי שבת בערב את המצעדים מאירופה והם מראים גם את של הונגריה, שלמזלם מורכב כמעט כולו משירים מקומיים ולא הזבל האמריקאי כמו אצלנו. לא שאני רואה MTV, פשוט יצא לי לזפזפ יום אחד והופתעתי לשמוע r&b בהונגרית. דווקא מגניב...

קרן משם

New member
שומעת גם שומעת!

בעיקר את TNT DEDPERADO V-TECH ROMANTIC AKOS ועודדדד ברגעים אלה ממש אני מורידה אותם מהקאזה לייט

MiToOsH

New member
תשובה לקרן

וואלה??????? גם אני מכיר את כל אלה....... את מכירה את "bucsuzz el"??? ואת groovehouse - hajnal???? ואת zsedenyi adrienn??? אם את רוצה אני ישלח לך באייסיקיו יש לי מללללללאאאאאא שירים מהונגריה

Leren17

New member
ההודעה הקודמת זה ממני זה בטעות שם

השניה זאת אחותי

קרן משם

New member
את אדריאן אני מכירה בשיר הלהיט

העכשוי שלה:Valahol egy ferfi var שיר גדול!! גם את Groovehouse שמעתי! אני חייבת לציין שאני לא מקובעת על אחד מהם אני זורמת ומיד כותבת מה שאהבתי לשמוע ומורידה מהנט וצורבת לי דיסק! חייבת אבל חייבת לציין את הזמר האהוב עלי ביותר שאני הולכת לכל קונצרט שלו=דמיין פרנץ! הוא פשוט ענק!! מחכה לשיריו בשקיקה...

lazros

New member
מישהו ביקש לשמוע רדיו מהונגריה...

אז יש כאן מבודפשט רדיו 92.2fm גשו ללינק למטה

לגבי שירשור מוסיקה זה..|../images/Emo51.gif

תודה שנידבתם שמות, אני גם היום הורדתי כמה שירים של להקות וזמרות שהזכרו כאן ואכן יש לציין שירים טובים.... אשמח לקבל עוד כמה שמות של שירים או זמרים הכי מפורסמים עכשיו בהונגריה. ושוב

Leren17

New member
לקרן

וואלה!! בדיוק לאדריאן הזאת התכוונתי עכשיו חברים שלנו נסעו להונגריה הםן קונים לי את הדיסק שלה בנתיים שמעתי רק את "ram valahol egy ferfi var" אבל יהיה לי בקרוב את כל הדיסק ....... אם יש לך אייסיקיו אני יוכל לשלוח לך מלא שירים וגם את תוכלי לשלוח לי כי מכאן די קשה להוריד שירים הונגרים

Leren17

New member
לקרן2

רק שתדעי שזה משו משו שיש עוד מיעשהו בעולם ששומע את כל השירים שלי וגם מדבר עברית:)

קרן משם

New member
אז יש לנו מין המשותף...

תמיד טוב לדעת:)) אגב אמנם יש לי אייסי אבל אני בקושי מפעילה אותו מחוסר זמן...פשוט עסוקה עם 2 הפורומים שאני מנהלת וזה על פי רוב לא מותיר לי זמן לגלישות של מעבר... את נושא הקאזה לייט בעלי מתחזק ומוריד ומבין....אני יודעת רק לעשות PLAY:))

טומי*

New member
אני מכיר וגם שומע...כמה...../images/Emo9.gif

זמרים ולהקות שהיו עוד היותי הונגרי.אחד השמות הזמר הותיק שלא מיזמן מלאו לו 60 הוא זוראן-ZORAN הוא כמו שלמה ארצי אצלנו,השירים שלו המילים וגם המנגינה משוה-משהו.יש לי כמה דיסקים שלו.עוד זמר שאני מאוד אוהב ובמקרה גם יהודי הוא...פראסר גאבור-Presser Gabor יש להקה משנות השישים שגם אהובים עלי להקת אומגה-Omega ישנם עוד זמרים/ות שאני אוהב כמו צ´ארלי למשל, ו Balazs Feco וKovacs Kati יש עוד מלא.מדיפעם אני שומע איזה דיסק לפי המצב רוח

ואוו אומגה ארפי שלי מת עליהם טומי

וגם על ר גו R-GO ועל דולי רול DOLLI ROLL והונגריה גם גדולים הלהקה הזו!! ומה עם BIKINI ביקיני...ו LGT גם גדולים!! ויותר חדשים רפובליק -REPUBLIK אבל אני שרופה גדולה של ZOLTAN ERIKA זולטן אריקה מכירים??? אלופההההההההההההההה גדולה איזה קול איזה שירים! וכמובן זומבו ג´ימי יש לו קול פשוט חבל על הזמן חבל שהתאבד הבנתי שבחג המולד ירה לעצמו כדור בראש, חבל בזבוז כשרון גדול.

למעלה