מוזיקה שחורה בתפוז
אנשים

מוזיקה שחורה בתפוז../images/Emo43.gifאנשים

גלית, דיאטנית קלינית מחברת דיאטה קלאב, תתארח הערב בין השעות 19.30-2130 בפורום דיאטות ואורח חיים בריא ותשיב לשאלות בנושא דיאטה ושינוי הרגלי אכילה. אתם מוזמנים לשרשר את שאלותיכם: http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ViewMsg.aspx?ForumId=132&MessageId=124340086
בפעם האחרונה השנה, פורום מוזיקה שחורה מזמין אתכם לדרג ולהשפיע על המצעד השבועי של הפורום. http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ViewMsg.aspx?ForumId=205&MessageId=124473730

JAP Noa

New member
שבוע?../images/Emo12.gif

גוסיפ גירל משודר בארה"ב ביום שני, נגיד בזמן ישראל - יום שלישי. מיום שלישי עד עכשיו, לפי הספירה שלי זה שלושה ימים. בכל מקרה האנגלית בפרק ממש לא היייתה מסובכת אומשו כזה, למה את מחכה לתרגום?

NoFaR815

New member
אה חשבתי בימי ראשון

וסתם זה לא כיף.. חח אני רואה תפרק ופתאום העיניים שלי עוברות למקלדת חח

adi134

New member
../images/Emo207.gif

אממ, מתי מגיע העונה השנייה לישראל? ובאיזה ערוץ זה יהיה? תודה =]

Lauren Cooper

New member
../images/Emo207.gif התגעגעתם אליי?

חחחח חבר שלי עשה לי הפתעה ולקח אותי לאנגליה לארעה ימים..
חחחח איזה מדהים היה אתם לא מבינים בכלל.. הייתי בשוק, הוא סידר לי חופש מהעבודה, אירגן לי מזוודה עם כל הבגדים.... והוא שמר על זה עד שהגענו לשדה רק אז הבנתי מה קורה...ובכלל חשבתי שהוא סידר שההורים שלי יבואו או משו כזה הייתי בשוק כשהוא אמר לי שנוסעים... וכאילו, הוא אירגן מיליון ואחת דברים באנגליה...היה מושלם..
זהו, אז חזרתי עכשיו...

Keren 104

New member
שמחה שנהנת ../images/Emo13.gif

אנגליה נשמע מדהים! וברור שהתגעגענו

h e n y

New member
אוף מקנאה..

איזה חמוד חבר שלך... אני גם צריכה שמישהו יפתיע אותי ויסדר לי חופש מהצבא ויקח אותי לחו"ל..:(

Lauren Cooper

New member
חחח כשהייתי בצבא הוא לא עשה את זה

חחחחחחחחחח כי זה לא בדיוק אפשרי..
אבל תכלס, אני מאחלת לכל אחת חבר כמוהו...

Lauren Cooper

New member
אני יכולתי עוד קודם...

כי ההורים שלי לא היו בארץ אני הייתי חיילת בודדה.... אבל התכוונתי שזה לא אפשרי כי זה הרבה ניירת ולחתום על מיוחדת ואני צריכה לחתום הוא לא יכול לחתום במקומי, אז הוא היה יכול להפתיע אותי עם טיסה לחו"ל... מבינה? ככה באזרחות, הוא מתקשר לבוס שלי ואומר לו שמע וזה...והוא יכול לאשר או לא לאשר...אבל יש בנאדם מולך, לא מערכת.

למעלה