מוזיקה שחורה בתפוז
אנשים

JAP Noa

New member
חחחח הודעות כאלה גורמות לי לשמוח שהתגייסתי../images/Emo6.gif

חחחחחחחחחחחחחחחח ממש לא. למה לצערך?

h e n y

New member
אחחח..נועה היקרה...

שתהיי שנה בצבא בתפקיד מעפן עם מפקד מגעיל ועם מחשבות מוזרות בראש.. גם את תגידי את זה... זה נקרא שביזות....:( אגב- היום אני שנה בצבא...יאייי....

Lauren Cooper

New member
פז"מולדת!../images/Emo13.gif

חחחח יאללה שנה אחת עברה, עוד אחת טו גו...
עוד שניה זה נגמר..

h e n y

New member
אחת נגמרה

אבל השנייה תעבור ממש לאט...תמיד זה ככה עם השנה השנייה..

Lauren Cooper

New member
חחחחחח

שמעתי את זה כבר בחיי, אני אישית ממש נהינתי בשירות שלי, והוא גם עבר לי בטיל, ואני עשיתי שלוש שנים!!!...

h e n y

New member
כבר אמרתי שהייתי מתחלפת איתך?!../images/Emo3.gif

גררר מקנאהה

Lauren Cooper

New member
חחחחחחחח

אל... גמלי לי היו את רגע המשבר האלה שאמרתי לעצמי, בשביל מה אני צריכה את זה? למה לא נשארתי באנגליה והלכתי לקולג', או התחלתי לבסס את החיים שלי כמו כל החברים שלי... למה הייתי צריכה לבוא לכאן? לבד? להתגייס? כשאני לא מכירה בארץ אפחד חוץ מסבא וסבתא שלי ואיזה שני בני דודים... אבל היום, אני שמחה שעשיתי את זה. זאת חוויה מדהימה...אני חושבת שלא הייתי אותה אחת אם לא הייתי עושה צבא, והכרתי את החבר שלי מזה שלוש שנים...ואני כ"כ מאושרת כאן... ועובדה שאמרתי שאני הולכת לתת ת'שנתיים שלי ולחזור ישר לאנגליה, ובסוף עשיתי קורס קצינים, וחתמתי עוד שנה (כי יצאתי לקורס מאוחר), והשתחררתי וראי איזה פלא, אני עדיין כאן! חחחחח את תביני כמה החוויה הזאת מעצבת משנה ומדהימה רק יותר מאוחר...

h e n y

New member
אהמממ

מש"קית קישור...{מגייסת חיילי מילואים} במשגב...ליד כרמיאל..

dcohn

New member
../images/Emo32.gifקומונת ג'ייסון מראז אנשים!~../images/Emo150.gif../images/Emo168.gif

אז הזמר המוכשר הזה (
) מוכר בארץ בעיקר בזכות להיטו Im Yours, אך יחד עם זאת הוא מוכר מאוד ברחבי העולם בזכות המוזיקה המדהימה שהוא עושה
נשמח אם תבואו לשתף, להתעדכן, ולאהוב איתנו
לקומונה

למעלה