מוזר לי

girl2711

New member
מוזר לי

לילה טוב לכולם אני בת 26 מאובחנת כמה שנים אם הפרעת אישיות גבולית פוביה חברתית וחרדת נטישה מטופלת עם כדורי ויפאקס 75 עד היום אני לא מרגישה שינוי נורא קשה לי אני מוצאת את עצמי המון עצובה ללא חשק לעשות כלום שינוים מאד קיצונים במצב הרוח שלי אני לא מסוגלת לצאת החוצה לראות אנשים לא להתמיד במקום עבודה גם אם הייתי הולכת אחרי יום הייתי עוזבת או פשוט שלא מגיעה בכלל חוסר בטחון שואף לאפס אני באיזה מקום לא אוהבת את עצמי אין לי חברים בכלל נורא בודדה :(
אני מצטערת שאני נופלת עליכם ככה פשוט קשה לי זקוקה לחברים למשהו שאוכל לדבר איתו ולשתף בכאב שלי האם אוכל לקבל את העזרה פה ?
תודה וסליחה מחכה לתשובה

התייחסות

ל girl2711 שלום,
את מתארת תחושות קשות
וכאב נפשי רב
ואפשר להבין למה קשה לך אפילו לישון
כיון שאינך רואה איך מתקדמים.
את מציינת במיוחד את הבדידות,
ורציתי לשאול עם מי את גרה.
בנוסף, הכותרת של ההודעה שלך היא
"מוזר לי"
למה את מתכוונת?
מה מוזר לך?

girl2711

New member
בוקר טוב

אני גרה לבד .... ושכתבתי מוזר לי זה לגבי הכתיבה פה כי בדרך כלל אני בחורה מאד מופנמת וסגורה אבל הרגשתי מועקה נוראית הייתי חייבת להוציא את כל מה שיש לי בבטן

חשיבות הטיפול השיחתי

נורא חבל שאין לך גם טיפול שיחתי.
אני מעתיק לכאן מה שכתבתי בדיון קודם בנושא:

הדעה הרווחת בין אנשי המקצוע היא
שהטיפול התרופתי איננו הטיפול המרכזי להפרעה
אם כי במקרים רבים יש צורך בו
כדי לאפשר את הטיפול השיחתי.
תרופות אינן יכולות לרפא הפרעת אישיות גבולית,
אבל הן יכולות לעזור לבעיות קליניות המתרחשות במקביל -
כמו דיכאון, אימפולסיביות וחרדה.
*
את יכולה לפנות לפסיכיאטר שלך
ולבקש הפניה לטיפול שיחתי

girl2711

New member
יושבת בגנים

היי צהרים טובים יושבת בגנים לא אין לי ממד אני יוצאת לחדר מדרגות

girl2711

New member
יורם צדיק

כן אני מבאר שבע מתמודדת יחסית בסדר תודה

היי, טוב לך לגור לבד?

גם אני הייתי מאוד סגורה פעם... ואז הגעתי לפורומים והתחלתי לשתף, היה לי הרבה יותר קל בכתיבה, בהמשך עבדתי על דיבור ונפתחתי בטיפול פסיכולוגי, זה היה מאוד קשה אבל מאוד התאווררתי בפנים... זה מאוד הקל עלי בסופו של דבר...

היי לך

מוזמנת לשתף פה כמובן ונהיה חברייך לצרה.
:)

יוסלה14

New member
התייחסות אמפטיה מצידי אישה יקרה

אני יכול להבין מצבך והייתי יכול בבקשה שיחה אישי.

girl2711

New member
יוסלה

ברור שאפשר שיחה אישית אני מאד אשמח בייחוד לחברים

ברוכה הבאה

את תמיד מוזמנת לכתוב פה לשתף, להתמך ולתמוך ולהכיר אנשים במצב שלך, אבל הייתי מציעה לך לשקול טיפול במקביל.

טיפול תרופתי בלבד לא יקדם אותך. הוא יעזור לך להתמודד עם הסימטומים של ההפרעה - דיכאון, חוסר יציבות וכו'.
אבל זה לא יעזור לך לעבוד על עצמך - לצאת מהבית, להתמיד בעבודה, להעלות את הביטחון, לאהוב את עצמך... להשתפר בתחום החברתי...

בשביל זה צריך ללכת לטיפול פסיכולוגי שיחתי / CBT /DBT / טיפול קבוצתי.

לגבי הטיפול התרופתי - את נמצאת במעקב פסיכיאטרי מסודר? הרופא יודע על השינויים הקיצוניים במצב הרוח שלך? ניסית לקחת מייצבי מצב רוח?

תרגישי טוב ותמשיכי לשתף, אנחנו פה בשבילך

למעלה