מוטיבים חוזרים בנארוטו - דיון

ANGELUSPIKE

New member
מוטיבים חוזרים בנארוטו - דיון

כן אתם לא חולמים נפתח דיון בנושא נארוטו, אולי שכחתם איך מרגיש דיון נארוטו, אבל אני בטוח שאתם מתסתדרו. האם מישהו ממכם שם לב למוטיבים חוזרים בנארוטו, זאת אומרת שאם משהו מסויים קורה אז תמיד יקרה גם משהו אחר וכו'. באו נראה כמה מוטיבים חוזרים אנחנו מוצאים בנארוטו. רואי.

ANGELUSPIKE

New member
הנה אחד ../images/Emo58.gif מהמנגה

שימו לב שכל פעם שבתחילת סאגה נארוטו רב עם מישהו, תמיד בסוף הסאגה הם יהיו החברים הכי טובים (במקרה שהם לא מתים עד סוף הסאגה), למשל בפררק האחרון המנגה שנארוטו נלחם עם השליחים של הראיקאגה, אני בטוח שבסוף הם יהיו חברים.

Ihavenonick

New member
הנה קטע ../images/Emo3.gif

תמיד מופתעים מהמהלכים בקרבות, אבל מסתבר שזו רק העמדת פנים. כל מה שצריך לעשות זה לנחש את מס' הפעמים שבו ייקח לקרב לשנות צד מנצח.

¥otamsh

New member
חפירות בקרבות? :)

וכמובן מבטיחים לנו טכניקה סופר חזקה וחשאית --> סאגת אימונים מפרכת --> עוד ראסנגן!! ווהו!

sapir aloud555

New member
סרטים ופילרים:

פילר: נארוטו נשלח למשימה, עם קבוצה שלא קשורה אליו (לא משנה מי), פוגש בחבורת רעים, נלחם איתם, ומסיים את הקרב בראסאנגן. תמיד. סרט: נארוטו נשלח למשימה לעזור למישהו (ותמיד המישהו הזה לא מאמין בו בהתחלה), יש חבורת רעים שנראים מזעזע, בלה בלה, בסוף המישהו הזה מאמין בנארוטו, נארוטו מוציא סוגי ראסאנגן לא קשורים, מתפוצץ המקום, סוף. וזה > http://tinyurl.com/lzj56y

ANGELUSPIKE

New member
../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gifLOL פשוט ענק

הליק שהבאת פשוט הרג אותי מצחוק, אני פה מרוח על הריצפה.

Reyoga

New member
זה לא רק בנרוטו, זה באנימות בכללי...

ילד שנראה כמו ילדה (ולהיפך)

Kawaii Me

New member
בכל אנימה יש ילד שנראה כמו ילדה

וילדה שנראת כמו בת 25 עם ציצים בגודל בלוני פזגז

Ihavenonick

New member
מה שעושה לי את זה:

"וילדה שנראת כמו בת 25 עם ציצים בגודל בלוני פזגז" אל תחשוב שכולם סוטים כמוך