מומולדת לאורסמפאי! O:

Lust chan

New member
מומולדת לאורסמפאי! O: ../images/Emo135.gif

לא אכפת לי שאתם עוד לא מגובשים עכשיו כפורום או בלה בלה בלה או מה שזה לא יהיה, למנהל הסגידע שלכם אתם יכולים להודות, במיוחד פעם אחת בשנה (שהכי עכשיו, פור גאד סייק, עכשיו! '__') *מתה* אזאז איפה מתחילים? אה, המוןהמוןהמוןהמוןהמוןהמון מזלטוב, ועד 120 (פורומים P: לך אני מאחלת יותר מ120! :O הרי אתה שיניגאמי~!) אזאזאז.. ווע, אתה כבר בן 19 O: גיל נורא מגניב וגדול כזה, שאני בספק אם רוב ההורים אוהבים (אבל הם פשוט צריכים להכיר אותך כדי לדעת שכל הדעה הקדומה שלהם לא נכונה, ושהשאלה "אז מה יש לו בכלל לדבר עם ילדים בגילכם?" מיותרת לגמרי! ^^) בכל מקרה, המוןהמוןהמוןהמון אושר, עושר, שמחה, בריאות וכלמהשתרצה, שתמשיך להיות מנהל 3(OMG!) כזה רולז ושתשתלט על תפוז ויהיה מגניב P: המשך... יבוא ^^~! (או בשתי מילים: תחכה לערב^~^)

JeeChan

New member
גל צ'אן ^0^ תודה על הכול D:

*חיבוק מוחץ למוות* כזאת מותק 3: אחכה לערב D: וזכרו קאשימאשי זה סגידה 3:

Lust chan

New member
איןבעדמה D: *חיבוקענק*../images/Emo135.gif

מזל טוב מכל הלב 3: בועחעחעחע. ערבערבערב ערב זה מגניף 3: מועחע

BaBy AnImE

New member
אור טאיצ'ו!!!!!!111111111

סליחה שלא באתי למסיבת יומולדת ]:אתה יודע שאני אוהבת אותך המוןהמון!!!!! אזאז, שתחיה עם 120 (פורומים), 120 (אנימות), 120 (חתולים שמיילילם "ניה") ^_^, וכמובן עד 120 שנים (אבל רק כי זה מסורת לאחל את זה ]: רוצים שתחיה יותר ^^) ווהוווו בן 19 :O:O:O תמשיך להיות נחמד כמו שאתה (ורקאתה:O) יודע,ועלה והצלח במשימתך לכבוש את תפוז ^_____________^ [חהחה, יצאה לי ברכה היפראקטיבית
] |בלון
|חילזון|

JeeChan

New member
נוע צ'אן *_* *חיבוק ענק*

נסגדת שכמותך D= תודה על הברכה :} D: מקווה שנתראה בהזדמנות ^_^

Didsy

New member
אוראוראוראוראור!

יאאאאאאא! אורטאיצ'ווווווווווו~~~ יומולדתשמחשמחשמח! ^____^ מי ייתן ותמשיך בהשתלטות שלך על תפוז, ועד 120, ושיהיה לך מגניב ב*מחשבת 120-19* 101 השנים שנותרו וכאלה! ... רגע. 101 זה לא הרבה. טוב, אז עד הרבה הרבה הרבה יותר מ-120~~ והמוןהמוןהמון מזל טוב! *חיבוקמוחץ*

למעלה