מומחיות ת"א עם ילדים - צריכה את עזרתכן

kokula12

New member
מעולה, רושמת לפניי את כל ההמלצות

אסתכל במפה ואנסה למקם את עצמי.

נראה לי שבהיעדר אופציות ממוזגות (מוזיאון ת"א ובית אריאלה, ששניהם כנראה לא ממש רלבנטיים לענייננו בימי א'), נלך על גינת דובנוב (ואולי על איזה שיטוט קטן באיזור בהתאם להצעותיה של פישים) ונקווה לבריזה נעימה.
איזה מההמלצות של המסעדות דורשות לדעתכן להזמין מקום מראש?

ובאיזה מרחק הליכה חזרה מדובר עד אחת מתחנות הרכבת? (נראה לי שניקח איתנו את המנשא, לפחות בשביל הדרך חזרה)

תודה!

פישים

New member
אם תגיעו לפני 7 אין צורך להזמין ברוב המקומות

במזנון גם אין אפשרות כזו.

אם בראסרי או מיט בר - תזמינו ליתר ביטחון (אם כי עד 7 באמצע השבוע לא אמורה להיות בעיה).

מהמזנון - המשמעות היא ללכת את קפלן ברגל, מניחה שיש גם אוטובוסים ומונית לא תעלה יותר מדי.

מהג'ירף - נדמה לי שליד הלונדון מיניסטור יש אוטובוסים שמגיעים לרכבת (הליכה של כ-20 דקות אולי קצת יותר), בבלוך עובר קו 10 שאני חושבת שמגיע לרכבת (אני לא יודעת מאיפה הוא מגיע לבלוך, אולי יש תחנה נוחה יותר).

פישים

New member
מוזיאון ת"א אם אתם באים ביום שפועל אחה"צ

מיזוג, מעבירים שעתיים בקלילות

kokula12

New member
מסתבר שלא

אנחנו מגיעים ביום א', לפי האתר של המוזיאון סגור ביום הזה
אוף, דווקא היה יכול להיות אופציה נחמדה.

rnavina

New member
תבדקי שעת סיפור בבית אריאלה

כתבתי לך עוד בדואל.

hila218

New member
ליד הקריה

יש את מתחם תיאטרון הקאמרי ומוזיאון ת"א. יש שם מסעדה בשם "חדר האוכל" מקום מאוד חמוד לילדים יש שם יצירה וכל מיני דברים לילדים מצרפת לך כתבה עם איזכור על המקום מלפני מספר ימים. תבררי אולי במוזיאון יש תערוכה לילדים או לפעמים יש הצגות או פעילות לילדים כנ"ל בספרית בית אריאל שנמצאת באותו איזור, יש שעות סיפור לילדים והמחזות ספרים... תבדקי זאת.
מעבר לכך ניתן ללכת לדיזנגוף סנטר יש שם לפעמים דברים נחמדים לילדים.
http://www.allmag.co.il/page/20947?utm_source=newsletter&utm_medium=email&utm_campaign=ochel_08_06

תעשו חיים.

krina

New member
גן העיר.. ליד העירייה

זה קניון קטן אז הוא לא נורא עמוס, יש בו גימבורי חמוד ומוצל וכמה בתי קפה סבירים.

פישים

New member
+ הג'ימבורי בחלל פתוח (לא מדובר במבנה

סגור) וגם שופץ לאחרונה - לא הייתי מאז ששופץ.

כדאי גם לבדוק על הפעילויות החינמיות שיש שם אחה"צ.

(+ הקינוח יעבור לוניליה). הייתה לנו התנסות חביבה ביום שישי בדה-סטריט, בית קפה בפינת אבן גבירול וארלוזרוב - היה ריק יחסית, ישבנו בחוץ על ערסל/נדנדה עם מקום לשלושה, והיה טעים. לא ברמות של המקומות הקודמים שהמלצתי אבל אולי יותר נגיש ו'על הדרך'. השניצל טעים ממש! מהפירה להתרחק. צריך לבקש במפורש גם כוסות מים לילדים...

rnavina

New member
דה סטריט לא ב-המלך ג׳ורג׳ פינת הנביאים?

או שיש עוד סניף?

krina

New member
רק אני לא מתה על וניליה?

הגלידות שלהם נורא יקרות ועד כה לא התעלפתי מי יודע מה.
אצלי אלדו תמיד יזכה למקום ראשון :).

פישים

New member
לשתיכן - יש סניף נוסף של דה-סטריט; אייסברג

יותר יקרה ופחות טעימה.

מאד מאד מאד טעים לי בוניליה. בפעם האחרונה לקחתי תות ושוקולד תפוז לפיץ, וניל עוגיות ושוקולד בלגי לזורחת ופיסטוק ופאי פרג עם בצק שקדים (טעם של גלידה) עבורי. לכולנו מנות ילדים. 10 או 11 ש"ח האחת. היה טעים!

לפני שנתיים גרנו 3 חודשים בפירנצה

והלכנו לגלידריות הנפלאות שם (הכי מומלצת - ויולי!) ואני, בכנות, חושבת שוניליה יותר טובה מהן. באמת

ExNewYorker

New member
אני מאד אוהבת את וניליה. רק שבחיי שהם קמצנים

זה מרגיז אותי.
יש ברוטשילד (וגם ראיתי בנמל ביפו) גלידה מעולה שנקראת לג'נדה.

פישים

New member
אוי, זו אחת התכונות החביבות עלי (שלא מפוצצים

לי או לפיץ את הכוס ככה שהכל מטפטף מסביב. אצל הזורחת והפורחת מדובר בגביעים כך שהם יותר מלאים מהכוסות.

לדיאטה ולכביסה התכונה הזו משובחת (וגם לגיטימית אם אני לוקחת מנת ילדים).

בגן העיר יש כרגע ריאליטי

"השרדות קטנטנים בג'ונגל פעוטות" וגם "המירוץ לחתיכת מזרון פנוי" וגם "דה וויס (אוף זה מטפלת הזיפנית) קיצר, זה אחד מהמקומות היותר עמוסים בחופש. ברגיל אנחנו שם המון המון וזה באמת מקום מצוין עם צל, חומוס טבע, פעיליות חינמיות, בימבות, ג'מבורי, חדר הנקה והחתלה, סתם רחבה כיפית, שעת סיפור, מזרקה ומעלית מדליקה רשתות של חנויות במחירים סבירים, וזקנות ותיקות ומהודרות עם שיער ורוד ותיק של פראדה מהזמן שלשתות שם קפה ולקנות במקס מארה היה הי סואסייטי.

ממש לא הייתי מתקרבת לשם בחופש מעדויות חיות של כאלה ששרדו לספר וכמה טראומות אישיות שלי של הביביסיטר ושל חמותי ( כולנו מזוכיסטים) עמוס שם בטירוף, כי זה בחינם וזה ממש ברמה שהג'מבורי הוא סכנה (ולא רק לקטנטנים) והתור למעלית הוא אינסופי, נכנסות שם שתי עגלות בכל פפעם (המעלית היא גם מזמן הזקנות לפני שילב והג'מבורי.

אם לבוא בחופש אז או בשבע- שש וחצי שכולם מתחילים להתפנות. או בצהריים שרוב הילדים הולכים לישון ולגבי הצהריים זה גם לא תמיד בחופש.

krina

New member
רק לגבי המעלית...

מאחורי שילב יש שתי מעליות הרבה יותר גדולות והרבה יותר מהירות.

בעניין הגימבורי, כרגע עוד לא נולד העוברון אז יש לי עוד זמן. בימים שאני בקניון בגלל העבודה הוא לא נראה סופר עמוס, אבל זה בשעות הבוקר.

בשעה טובה

על העוברון.
התכוונתי רק לחופש
בשעות הבוקר בימים רגילים באמת סבבה
אחהצ יותר עמוס אבל נסבל
אם באים משלוש עד ארבע לפני שמסתיימים הגנים- הכי טוב
בהצלחה לך

למעלה