מועדון גו ברעננה :)

Blac k Ou t

New member
מועדון גו ברעננה :)

מועדון הגו ברעננה קם על הרגליים סוף סוף :) יש טורנירים מקומיים ופרסים מדהימים, וכמובן ממתקים P: אז כל מי שבסביבה, בואו! בנתיים המועדון חינם, אז כדאי לנצל D: כל יום שני, משש עד שמונה וחצי בערב, ב"מרתף" (בית הנוער) אחוזה 155 תבואו ותהנו :) המועדון לכל הגילאים, גם אם האווירה נראית נורא צעירה- נשמח לקבל לשורותינו מבוגרים יותר :) טלפון לבירורים: 052-636-2081 קשת מאיר, סגנית המנהלת :)

Blac k Ou t

New member
עוד משו נוסף-

גם מי שלא יודע ממש גו ורוצה להשתפר, אנחנו ממליצים לבוא! המדריכים שלנו יעזרו לכם להשתפר ולהתפתח :) והמועדון באווירה רצינית ובו בזמן חופשית P: אז תרגישו חופשי :)

imdark

New member
שלום שלום

אפשר לקבל בבקשה עוד פרטים על מי משתתף בינתיים איזה סדר רמות יש מי המדריכים אני מהרצליה אז יש סיכוי טוב שאני יכול להגיע

Blac k Ou t

New member
תשובה :)

כרגע- משתתף כל מי שרוצה :) יש גרעין קטן של חברים קרובים שעזרו לנו בהקמה, אבל בנתיים אנחנו בתהליכי פרסום. סדר רמות? וול- אני בסביבות ה-7 קיו... רוב השאר מתחילים ממש... אבל יש כמה כוכבים עולים :) יש לנו בערך חמש מדריכים, כולם בין 5 לעשר קיו, ואנחנו משתפרים :) כל אחד ואחד בא למועדון בגלל שהוא אוהב גו ורוצה להשתפר...: הרמות לא קובעות שום דבר מלבד מי יהיו היריבים שלך :) נשמח אם תבוא P: איזה רמה אתה? ובן כמה?

beeri27

New member
כאילו את רוצה להגיד שמתישהו זה יעלה כסף?

לא כדאי, זה יוריד את מספר החברים משמונה לשלושה :)

למעלה