מועדון דיסני🔨 (3) - ראלף ההורס

didalf

Well-known member
קדימה ראלף ההורס

זה כבר סרט שלא גדלתי עליו כי הוא יצא כשכבר הייתי גדולה. גם לא ראיתי כשהוא יצא, אלא כמה שנים אחרי, כשיצא השני ומשומה הלכנו לראות בקולנוע אז השלמתי את הראשון לפני. את השני אפילו יותר אהבתי. אני חושבת אז שבמלואו ראיתי אותו פעם אחת ואולי רנדומלית בחלקים ביס עוד כמה פעמים.

אני אוהבת אגב שאת בוחרת לי סרטים, חוסך לי שעה וחצי של שיטוט בויאודי/נטפליקס/דיסני ללא פואנטה:-D

מסכן ראלף אף אחד לא מעריך את ההרסנות שלו:-( והוא בודד וישן בערימת לבנים:-(

חחח קבוצת תמיכה לנבלים של משחקים:-D

איזה מגניבה התחנה המרכזית!! בכלל כל היצירתיות של מה קורה מאחורי הקלעים של המשחקים כזה מגניב.

חחח הדמויות של פליקס במשחק, איך הם רוקדים:-D והולכים:-D

גם ההשפעה של העולם האמיתי על המשחקים ולהפך ממש מגניבה.

אואו הוא דרך על ביצה :eek:

והגענו לשוגר ראש. יאיי ונלופי!!

"היא תוכנתה עם סיפור רקע טראגי":-D:-D

חחח אני מתה על הסוכריה החמוצה החמוצלה:-D

חחח השומרי אוריאו שרים "אוריאווווווווווו":-D כל העיצוב של הממתקים כזה חמוד.

מצטערת אבל מי שונא שוקולד??? רק בגלל זה הוא נבל!

איזה בנות מרושעות;-(

חח אני תוהה אם ניק הולך לצפות גם בזה מסטול ומה יהיו המחשבות המשונות שלו הפעם.

זה כזה עצוב שראלף כזה תמים שהוא חושב שהמדליה הזאת תשנה משהו ולא הבין שזה סתם היה נסיון לנפנף אותו.

חחחחחח הר געש של קולה עם מנטוס מטפטפים, גאוני:-D:-D

הוא מכין לה מסלול, הם מתחברים|לב|

שאט אפ אנד דרייב דרייב דרייב

"לא תכה בנאדם במשקפיים נכון?" "הכת אדם עם משקפיים, יפה":-D

ההגיון של המלך ללמה ונלופי לא יכולה להתחרות נשמע הגיוני, אבל הוא בבירור הרשע (האם ניק הפעם הבין שהוא הרשע?) אז כנראה שהוא משקר אבל שכחתי למה.

אוי היא הכינה לו מדליה|לב-ש|
אוי היא מרגישה נבגדת ועצובה;-(
אוי הוא שובר את המכונית לאאאאאאאאאאא;-(

אההה אם היא תחצה המשחק יתאפס והיא לא תהיה גליץ'! ידעתי שיש כאן שקר!

קינג קנדי הוא טורבו:-0 סתם, זכרתי את זה. אבל בפעם הראשונה שראיתי די הופתעתי והייתי צריכה להבין את זה כשאמרו שטורבו היה נהג מרוצים וזה משחק של מירוצים. אבל כזו אני, תמימה.

ונלופי לא יכולה לצאת;-(

זמן לעשות פיצוץ של מנטוס וקולה!!!:-D

ונלופי הצילה אותו|לב|

חחח סו סילבסטר ופליקס חמודים|לב|:-D

ונלופי היא בעצם הנסיכה של שוגר ראש!!

החברות של ונלופי וראלף כזאת מקסימה|מאוהב|

סוף טוב הכל טוב|לב|

Lion_Heart

Well-known member
סרט נהדר עם הופעות אורח של משחקי מחשב ממש חמודים

Lhuna3

Well-known member
עוד סרט חמוד וכיפי ביותר!

סרט נהדר עם הופעות אורח של משחקי מחשב ממש חמודים
אני גם התלהבתי מהנוסטלגיה!
זה היה מעולה, ועם הנבל של פקמן בתור המנחה :-D
חחח השומרי אוריאו שרים "אוריאווווווווווו":-D כל העיצוב של הממתקים כזה חמוד.
זה היה נהדר!
ההגיון של המלך ללמה ונלופי לא יכולה להתחרות נשמע הגיוני, אבל הוא בבירור הרשע (האם ניק הפעם הבין שהוא הרשע?) אז כנראה שהוא משקר אבל שכחתי למה.
חחח אני מודה שגם לי זה היה נשמע הגיוני, ולא חשדתי שהוא משקר פה.

מהמדבבים אגב זיהיתי באמת רק את ג'יין לינץ' (מן הסתם גם כי עשו את הדמות מאוד בסגנון של סו סילבסטר).
ונלופי היתה מדובבת בסגנון נורא דומה לאיימי פוהלר, אבל הנחתי שזאת לא באמת היא כי זה לא הקול שלה (למרות שהיא יכולה היתה לעשות קול כזה). ב"מבט לאחור" אחרי שראיתי שזאת היתה שרה סילברמן אז זה גם מתאים קצת במראה שנתנו לה (אבל גם גנרי מידי בשביל שאנחש).

טוני החתול

Well-known member
מנהל
סרט מאוד חמוד.
די מה שציפיתי שיהיה, פשוט ב2012 לא ממש היה לי עם מי ללכת לראות את זה כנראה בקולנוע

חח אני תוהה אם ניק הולך לצפות גם בזה מסטול ומה יהיו המחשבות המשונות שלו הפעם.
הפעם לא ראיתי מסטול.
ואולי חבל שלא כתבתי תוך כדי צפיה

מהמדבבים אגב זיהיתי באמת רק את ג'יין לינץ' (מן הסתם גם כי עשו את הדמות מאוד בסגנון של סו סילבסטר).
ונלופי היתה מדובבת בסגנון נורא דומה לאיימי פוהלר, אבל הנחתי שזאת לא באמת היא כי זה לא הקול שלה (למרות שהיא יכולה היתה לעשות קול כזה). ב"מבט לאחור" אחרי שראיתי שזאת היתה שרה סילברמן אז זה גם מתאים קצת במראה שנתנו לה (אבל גם גנרי מידי בשביל שאנחש).
הראשון שזיהיתי זה את פיקס-איט פיליקס. אפילו שלא זכרתי את שם השחקן, זה היה ברור שזה הבחור מ30 רוק שראיתי גם בעוד מקומות (למשל תפקיד אורח מתמשך בסדרה The Middle). קשה שלא לקלוט שזה הוא אם מכירים אותו.
גם את ג'יין לינץ' זיהיתי מיד.
אבל את השאר ממש לא. לא שהייתי חושב שאני אזהה את ג'ון סי. ריילי, אבל אולי הייתי צריך לזהות את שרה סילברמן, כי יש לה קול די ייחודי. ומסתבר שהמלך היה אלן טיודיק.
זה היה מגניב.
אבל זה קצת בילבל אותי כי הרגיש כאילו התובנות של הנבלים על לקבל את עצמם כמו שהם וש"זה שהם הרעים לא אומר שהם רעים" הרגישו כמו תובנות של סוף משחק כזה. אז מה יש עוד להבין? ונראה לי שבאמת ראלף בסופו של הסרט נשאר עם אותם תובנות, הוא פשוט מקבל אותם יותר. בעצם מי שהשתנה יותר במקרה של ראלף זה לא הוא, אלא שאר הדמויות של המשחק שלו שלמדו להעריך אותו. זה קצת שונה בשביל מסע גיבור.

*השטן מעדיף להקרא Sateen, האם זה בקטע של שינוי מגדר?
*מאוד מצחיק שכשהם יוצאים מחדר הפגישה אז רואים שהחדר הזה הוא המלבן המרכזי של המשחק פאקמן.

חחח הדמויות של פליקס במשחק, איך הם רוקדים:-D והולכים:-D
אבל הם כאלו מניאקים כלפי ראלף, ממש שנאתי אותם.

*ראלף נעל חייל ערום בארון. איכשהו חשבתי שיחזור אל זה.
גם ההשפעה של העולם האמיתי על המשחקים ולהפך ממש מגניבה.
אהבתי את זה שבמשחק של ראלף הצג מסך הוא פשוט מין חור ענק בשמיים,
אבל במשחק של החרקים הצג הוא כמו עוד שחקן שהדמות של ג'יין לינץ' מלווה.

אבל ציפיתי שכשמשחק החרקים יסתיים אז נראה שכמו שאר הנבלים נראה שהחרקים הם סתם עוד דמויות ופשוט גם הם מגלמים את תפקיד הנבל. הרגיש לי לא הוגן שבמקרה שלהם הם "באמת" נבלים. או סוג של וירוס. ושיש איזה מכשיר ענק שהורג אותם בשיטה של קוטל יתושים.
אבל די מגניב שהם הופכים למה שהם אוכלים. אם כי לא ראיתי איך זה הוביל לטוויסט הנוסף בסוף כשראש העיר הפך לחרק בעצמו.
*יכול היה מעניין לראות מה היה קורה אם חרק היה אוכל את ראלף או את ונלופי.

מצטערת אבל מי שונא שוקולד??? רק בגלל זה הוא נבל!
אבל בסוף הוא אוהב שוקולד.
אולי זה בעצם מסע הגיבור הגדול של הסרט - איך ראלף למד להעריך שוקולד ובזכות זה להפוך לגיבור.
"היא תוכנתה עם סיפור רקע טראגי":-D
ואיך בסוף בחתונה שלה עם פיליקס אז כל החיילים מכוונים רובים על החלון כדי שזה לא יקרה שוב.חחחחח זה היה טוב
האמת שבקטע הזה באמת תהיתי האם יכול להיות שבאמת יש לו מניע טוב לכך שהוא רוצה למנוע ממנה לא להתחרות.
אבל קלטתי שזה בטח שקר, לא בגלל שזה לא נשמע הגיוני, אלא בגלל שאז הבנתי שבעצם אין לנו נבל בסרט הזה עדיין ולכן זה בטח שקר כלשהו.
קינג קנדי הוא טורבו:-0 סתם, זכרתי את זה. אבל בפעם הראשונה שראיתי די הופתעתי והייתי צריכה להבין את זה כשאמרו שטורבו היה נהג מרוצים וזה משחק של מירוצים. אבל כזו אני, תמימה.
זה היה טוויסט מגניב ולחלוטין לא ציפיתי לו.
הוא מכין לה מסלול, הם מתחברים|לב|
אוי היא הכינה לו מדליה|לב-ש|
אוי היא מרגישה נבגדת ועצובה;-(
אוי הוא שובר את המכונית לאאאאאאאאאאא;-(
צפוי מאוד שהם יתחברו מאוד מהרגע שהם מכירים.
וצפוי לרוע המזל שמשהו יגרום לנפילה בינהם.
(היה גם משהו כזה בטח שבוע שעבר בין פצ'ה והקיסר)
אההה אם היא תחצה המשחק יתאפס והיא לא תהיה גליץ'! ידעתי שיש כאן שקר!
אבל בסוף משום מה היא ממשיכה להיות גליץ'. פשוט היא שולטת בזה וזה נותן לה יתרון ענק. עכשיו תמיד ירצו לבחור בה בתור השחקנית.
זמן לעשות פיצוץ של מנטוס וקולה!!!:-D
אף פעם לא ניסיתי לעשות את הקטע הזה של לשים מנטוס בתוך קולה. (בין היתר כי אני לא שותה או אוכל כאלו)
מישהו אחר כאן עשה את זה?
ונלופי היא בעצם הנסיכה של שוגר ראש!!
אבל כשהיא נסיכה היא מופיעה עם שמלת נסיכה,
אבל בציור בצד המכונה אין לה שמלה כזאת לדעתי.
סוף טוב הכל טוב|לב|
אני עדיין חושב שזה לא הוגן כלפי החרקים, אבל חוץ מזה כן

אתם חושבים שכדאי אולי בשבוע הבא, במקום מה שאמור להיות ברשימה (אני באמת לא זוכר) להכניס את הסרט המשך של זה?
אני לא בטוח בעצמי אם זה מה שאני רוצה, אבל נראה לי כדאי לשקול את זה.

Lhuna3

Well-known member
אבל זה קצת בילבל אותי כי הרגיש כאילו התובנות של הנבלים על לקבל את עצמם כמו שהם וש"זה שהם הרעים לא אומר שהם רעים" הרגישו כמו תובנות של סוף משחק כזה. אז מה יש עוד להבין? ונראה לי שבאמת ראלף בסופו של הסרט נשאר עם אותם תובנות, הוא פשוט מקבל אותם יותר. בעצם מי שהשתנה יותר במקרה של ראלף זה לא הוא, אלא שאר הדמויות של המשחק שלו שלמדו להעריך אותו. זה קצת שונה בשביל מסע גיבור.
לי נראה שבסוף המפגש תמיכה הוא לא באמת קיבל את התובנות האלו, הוא לא דיקלם אותן עם השאר, אלא היה מבואס מהן.
אבל גם נכון ומעניין שהיחס של השאר כלפיו הוא זה שהשתנה יותר.
חחח כל כך מתאים לך :-D
(כאילו כמובן שזה נכון, אבל לא יכולתי ממש לשנוא אותם. אני מניחה שזה ההבדל הרגיל בינינו :p)
*מאוד מצחיק שכשהם יוצאים מחדר הפגישה אז רואים שהחדר הזה הוא המלבן המרכזי של המשחק פאקמן.
גם אני אהבתי את זה ממש!
אני עדיין חושב שזה לא הוגן כלפי החרקים, אבל חוץ מזה כן
:-D

Aranel Nenharma

Well-known member
אתם חושבים שכדאי אולי בשבוע הבא, במקום מה שאמור להיות ברשימה (אני באמת לא זוכר) להכניס את הסרט המשך של זה?
אני לא בטוח בעצמי אם זה מה שאני רוצה, אבל נראה לי כדאי לשקול את זה.
מחשבה שגם לי עלתה כשבניתי את הרשימה
בהחלט מתכנננת שנראה את ההמשך, אבל אני הלכתי בגישה של הפרדה של כמה שבועות בין הסרטים
כי:
א) ככה זה בזמן היציאה שלהם, יש הפרדה של כמה שנים בין הסרטים (וסרט המשך טוב זה אחד שמזכיר לך מה קרה בראשון)
ב) לפעמים כשרואים קרוב מדי לא מקבלים את אפקט הגעגוע והמחשבות על הסרט ואז ההמשך מאבד מהמשמעות שלו
ג) אם מישהו לא מתחבר לסרט הזה, אז זה די הורס לו שבועיים ברצף של המועדון

אני ממשיכה בגישה של הפרדה בין הסרטים, אלא אם אתם ממש נגד הרעיון ורוצים לראות בבינג'

טוני החתול

Well-known member
מנהל
משהו שאהבתי:
כשפיליקס מנסה לשבור את הסורגים של התא שלו, אבל רק מחזק אותם
why do I have to fix everything I touch?

מעניין שיש בסרט סיפור אהבה, אבל הוא לא של הדמות הראשית.

חחח כל כך מתאים לך :-D
(כאילו כמובן שזה נכון, אבל לא יכולתי ממש לשנוא אותם. אני מניחה שזה ההבדל הרגיל בינינו :p)
לא חשבתי שאת לא תוכלי לשנוא אותם. הם באמת כולם צ'אקים והמלינים קטנים.

בהחלט מתכנננת שנראה את ההמשך, אבל אני הלכתי בגישה של הפרדה של כמה שבועות בין הסרטים
כי:
א) ככה זה בזמן היציאה שלהם, יש הפרדה של כמה שנים בין הסרטים (וסרט המשך טוב זה אחד שמזכיר לך מה קרה בראשון)
ב) לפעמים כשרואים קרוב מדי לא מקבלים את אפקט הגעגוע והמחשבות על הסרט ואז ההמשך מאבד מהמשמעות שלו

אני ממשיכה בגישה של הפרדה בין הסרטים, אלא אם אתם ממש נגד הרעיון ורוצים לראות בבינג'
הסברת טוב, אני חושב שאת צודקת

*אבל משהו קטן:
אני מציע להוסיף לכותרת השרשור את שם הסרט. זה יהיה קל יותר ככה בעתיד למצוא את השרשור המתאים אם מישהו ירצה.

didalf

Well-known member
אבל בהתחלה ראלף לא קיבל את התובנות של הקבוצת תמיכה, הוא רק מלמל אותן בלי להרגיש את זה. וחוצמזה את קצת צודק שיותר השתנו האנשים סביבו. והעיקר היה שהוא מצא חברות אמיתית.

כן הם פויה. הנבלים האמיתיים.

אבל בסוף הוא אוהב שוקולד.
אולי זה בעצם מסע הגיבור הגדול של הסרט - איך ראלף למד להעריך שוקולד ובזכות זה להפוך לגיבור.
וזה מה שחשוב באמת.

אבל בסוף משום מה היא ממשיכה להיות גליץ'.
כן זה החלק שעדיין מבלבל אותי קצת - למה אחרי שהמשחק התאפס היא עדיין גליץ'|תוהה|

אף פעם לא ניסיתי לעשות את הקטע הזה של לשים מנטוס בתוך קולה. (בין היתר כי אני לא שותה או אוכל כאלו)
מישהו אחר כאן עשה את זה?
חחח אני חושבת שניסיתי פעם אבל מבוקר יחסית. זה פשוט מרגיש לי בזבוז של קולה AKA משקה קדוש.

לי נראה שבסוף המפגש תמיכה הוא לא באמת קיבל את התובנות האלו, הוא לא דיקלם אותן עם השאר, אלא היה מבואס מהן.
אבל גם נכון ומעניין שהיחס של השאר כלפיו הוא זה שהשתנה יותר.
|כן|מה שאמרתי.

כי הם הולכים כ"כ מצחיק אי אפשר לשנוא אותם לגמרי:-D

כשפיליקס מנסה לשבור את הסורגים של התא שלו, אבל רק מחזק אותם
why do I have to fix everything I touch?
חחחחח כן:-D

לא חשבתי שאת לא תוכלי לשנוא אותם. הם באמת כולם צ'אקים והמלינים קטנים.
אתה ממש רוצה מכות הא?:-D

כי:

סבבה אבל נראה לי שהוא לא ברשימה בכלל אז כדאי להוסיף.

It's Always Sunny

Well-known member
צפיתי בסרט אתמול והיה ממש חמוד. אני ארשום את המחשבות שלי בהמשך היום :-):

טוני החתול

Well-known member
מנהל
זה בגלל שרציתי לראות כמה הודעות יהיה בשרשור הזה והאם נפתח שרשור חדש או נמשיך כאן.
אוקי, נכון
סבבה אבל נראה לי שהוא לא ברשימה בכלל אז כדאי להוסיף.
יש המון סרטים שעוד לא ברשימה. אבל אני מסכים שכדאי שנוסיף את זה שנראה את זה מתישהו בחודשים הקרובים (כמה סרטי דיסני מצוירים בכלל יש?)

כן הם פויה. הנבלים האמיתיים.
לפחות כאן את מסכימה איתי ולא עם לונה
כן זה החלק שעדיין מבלבל אותי קצת - למה אחרי שהמשחק התאפס היא עדיין גליץ'|תוהה|
זה כאילו היא החליטה להמשיך להיות גליץ'. אבל הפכה את זה ליכולת מיוחדת שלה כי היא שולטת בזה.
אבל זה לא ברור למה היא בכלל יכולה לעשות את זה.
(כלומר אם מחפשים הגיון)
חחח אני חושבת שניסיתי פעם אבל מבוקר יחסית. זה פשוט מרגיש לי בזבוז של קולה AKA משקה קדוש.
אף אחד במשפחה שלי לא שותה קולה, אז זה אפילו לא משהו שיכלתי לבזבז

המימים של ת'ור 4 גרמו לי לחשוב שזה יהיה מגניב להביא גם של הסרט הזה.
אבל אני לא יכול לחפש בלי סכנת ספוילר לסרט הבא, אז שמישהו שראה את סרט ההמשך יעשה את זה.

didalf

Well-known member
יש המון סרטים שעוד לא ברשימה.
כן, אלאדין לא שם וזה כואב לי;-(
כאילו אני יודעת שיעל מתכננת סבב נוסף כשנסיים עם הרשימה הראשונה אבל נראה לי כדאי להוסיף את ראלף2 לסבב הזה כבר. (ואת אלאדין כי זה אלאדין)
(כמה סרטי דיסני מצוירים בכלל יש?)
מלא
יש את כל הרשימה שלי ועדיין אין פה הכל:
והנה הרשימה פלוס כמה תוספות שהזכירו או נזכרתי בהן למרות שאני לא בהכרח תומכת.
לצרכי נוחות (כמובן זה לא כל סרטי דיסני ואפשר להוסיף אבל נראה לי נוח בתור התחלה משהו מרוכז)

קלאסיקות ניינטיז בסדר כרונולוגי:
בת הים הקטנה
היפה והחיה
אלאדין
מלך האריות
פוקהונטס (לא מאמינה ששכחתי את זה קודם:-0 אחד האהובים עלי!!)
הרקולס
מולאן
טרזן
צעצוע של סיפור

וחדשים יותר [לא לפי סדר כי אני לא זוכרת ומתעצלת לבדוק]:
אנקנטו
הקול בראש
מואנה
קוקו
פרוזן (1+2)
פלונטר
משפחת סופר על (1+2)
ראלף ההורס (1+2)
UP
זוטופיה
לוקה
אדומה אש
הנסיכה והצפרדע

קלאסיקות ישנות יותר:
ספר הג'ונגל
חתולים בצמרת
פיטר פן
אליס בארץ הפלאות
היפיפיה הנרדמת
היפיפיה והיחפן
במבי
פינוקיו
מטילה וטו על שלגיה|X|
ספרתי 37

המימים של ת'ור 4 גרמו לי לחשוב שזה יהיה מגניב להביא גם של הסרט הזה.
אבל אני לא יכול לחפש בלי סכנת ספוילר לסרט הבא, אז שמישהו שראה את סרט ההמשך יעשה את זה.
"מישהו"|שפם|
אני לא יודעת איפה לחפש באמת. הממים פשוט מגיעים אלי כי האקספלור של האינסטגרם יודע מה אני אוהבת אז הוא מראה לי תוכן של מארוול.

נערך לאחרונה ב:

Lhuna3

Well-known member
לפחות כאן את מסכימה איתי ולא עם לונה

טוני החתול

Well-known member
מנהל
רשימה טובה באמת
אבל צריך להוסיף את הגיבן מנוטרדאם המעולה
*ואת לא יכולה לעשות וטו על סרט. את יכולה פשוט לא לראות אותו

"מישהו"|שפם|
אני לא יודעת איפה לחפש באמת. הממים פשוט מגיעים אלי כי האקספלור של האינסטגרם יודע מה אני אוהבת אז הוא מראה לי תוכן של מארוול.
זה פשוט לרשום את שם הסרט + המילה memes בגוגל תמונות.

*אגב, לשם שינוי אני ממש שמח על הזיכרון הגרוע שלי כי ממש אין לי מושג מה יהיה הסרט של שבוע הבא

**ובגלל שהרשימה ארוכה מאוד אז בטח תקח איזה שנה, נראה לי מאוד הגיוני שנחליט כבר עכשיו שכשיגיע השבוע של פסח אז נראה את נסיך מצרים.

***חבל שאין סרט דיסני על החשמונאים שהיינו יכולים לראות בחנוכה

didalf

Well-known member
*ואת לא יכולה לעשות וטו על סרט. את יכולה פשוט לא לראות אותו
אני יכולה ועשיתיB-|

**ובגלל שהרשימה ארוכה מאוד אז בטח תקח איזה שנה, נראה לי מאוד הגיוני שנחליט כבר עכשיו שכשיגיע השבוע של פסח אז נראה את נסיך מצרים.
זה לא של דיסני. אם נוסיף את דרימוורקס לא נצא מזה (ואז כולכם תהיו חייבים לראות שרק ושרק 2)

טוני החתול

Well-known member
מנהל
זה לא של דיסני. אם נוסיף את דרימוורקס לא נצא מזה (ואז כולכם תהיו חייבים לראות שרק ושרק 2)
וואלה, באמת?
לא זכרתי.
אני מסכים שעכשיו לא הזמן לשלב דרימוורקס.
נראה אם נשרוד את כל סרטי דיסני קודם.

Aranel Nenharma

Well-known member
נכון שפרסמתי רשימה לפי הבחירות שלכם
אבל...... אני קצת דיקטטורית ויש לי רשימה סודית עם העדפות שלי
אז מחכה לכם הפתעות

כן, אלאדין לא שם וזה כואב לי
באיזה עולם אתם חיים שאתם חושבים שאני לא אראה את הסרט בטופ 5 שלי!!!! (בכוונה ככשאלתי מה 3 הסרטים שלכם לא כתבתי את אלו שלי)
הוא יבוא בהפתעה
ואלאדין זה לגמרי סרט לראות בעברית ומיד אחרי זה באנגלית כי שני הגרסאות מעולות

למעלה