מועדון דיסני🔨 (3) - ראלף ההורס

It's Always Sunny

Well-known member
דברים כללים:
  • הקונספט של הסרט מעניין, שבעצם יש חיים בתוך משחקי הווידאו.
  • אהבתי שסגנון ההנפשה משתנה בין משחק למשחק.
  • מסתבר שבסרט הזה היו 188 דמויות כבסרט דיסני רגיל יש בדרך כלל בין 40 ל-60 דמויות (!!)
  • עוד דבר שחשבתי שמעניין: שהנבל של המשחק רוצה להיות גיבור.
  • קראתי עכשיו בויקיפדיה שהרעיון לסרט נוצר בשנות ה-80 ובתחילת היום קראתי איפשהו באינטרנט שהסרט אמור להתרחש בשנות ה-80 בערך, האם נראה לכם שזה נכון?
  • האם משחקיות ארקייד נפוצות בארץ?
בכל אופן, אני עוברת עכשיו לדבר על העלילה.
  • ראלף המסכן, כל יום צריך ללכת לישון במזבלה. למה שאר הדיירים בפנטהאוז לא נחמדים אליו אחרי שהמשחק נגמר? |תוהה| מה, הם חושבים שזה שהוא הרע של המשחק, זה אומר שהוא באמת רע?
  • בהתחלה חשבתי שהקבוצת תמיכה של הרעים אנונימיים היא בכלל טיפול קבוצתי :-D ואז בסוף כשקלטתי שהם נמצאים בתוך המשחק של פק-מן :-D|פנים|
  • סוניק הקיפוד בהופעת אורח |חיבוק|
  • זה ממש מרושע שראלף לא מוזמן למסיבה ושמנסים לגרש אותו, לא פלא שראלף מחליט לצאת מהמשחק.
  • ראלף יוצא מהמשחק ולפליקס אין מה לתקן וכולם במשחק נכנסים ללחץ :-D
  • ראלף נמצא במשחק חובת הגיבור, מסתבר שזה לא היה רעיון טוב להיכנס לשם כי הוא לא יודע להילחם וגורם לשחקנית להפסיד את המדליה כי הוא התערב וניסה להשיג את המדליה |פנים|:-D
  • זה ממש מגניב איך שהדמויות מדברות ל"מצלמה" ואז מגלים שזה בעצם המסך של המשחק והן מדברות לשחקן.
  • רק עכשיו קלטתי שמנהל הארקייד אומר לילדה שאם הם לא יצליחו לתקן את המשחק, יצטרכו להוציא את ראלף ופליקס לפנסיה (aka הדמויות במשחק ימותו). הוא גם אומר לה שהמשחק קוקו כמו סבתא שלו :-D (אגב מסתבר שמי שדיבב את המנהל הוא אד אוניל)
  • בינתיים במשחק הדמויות מגלות שראלף עשה "טורבו". טורבו היה דמות במשחק מירוצים ואז עבר למשחק אחר וגרם למשחק שלו להתנתק מהחשמל.
  • ראלף מצליח להגיע למדליה ואז מתחיל קטע משעשע שבו ההדמיה משבחת ומהללת את ראלף ובמקביל הוא עושה בלאגן ואז נכנס בטעות לתא בריחה :-D
  • הוא נוחת במשחק שוגר ראש ופוגש את ונלופי. אני זוכרת שראיתי אותם בפוסטרים ביחד, אז באמת תהיתי אם היא מופיעה בסרט הזה או לא.
  • ונלופי גונבת את המדליה של ראלף על מנת להתחרות במירוצי מכוניות. הבעיה היא שונלופי היא באג אז המלך של המשחק אוסר עליה להשתתף במירוצים.
  • סמלת קלהון (ג'יין לינץ' מדבבת אותה) היא המפקדת (נראה לי) של חובת הגיבור, היא ופליקס משתפים פעולה על מנת למצוא את ראלף. דיברו על כך שביום היחידי שהיא לא עמדה על המשמר הסיי-בגים השמידו את בעלה לעתיד. אני חייבת לציין שהייתי בטוחה שפליקס הוא הבעל לעתיד שלה כשהוא אמר את אותו catchpharse שהבעל לעתיד אמר. רק עכשיו קלטתי שהם לא אותו בן אדם |פנים| בראש שלי כבר בניתי סיפור שמסתבר שהבן זוג של קלהון לא מת אלא הפך לפליקס המתקן (הם גם נראו לי קצת דומים, יש מצב שדמיינתי את זה :-D)
  • ראלף עוזר לונלופי לבנות מכונית מירוץ והם מתחילים להיקשר. שיעשע אותי לראות שונלופי רוצה לנהוג במכונית אבל לא יודעת בכלל לנהוג (טוב טכנית היא ילדה) וראלף אומר שהוא יעזור וגם הוא לא ממש יודע :-D
  • אנחנו מגלים שהמלך של שוגר ראש נעל את הזיכרונות של הדמויות במשחק שלו לגבי ונלופי. אני מניחה שפה הייתי צריכה לחשוד.
  • המלך הולך לראלף ואומר לו שונלופי לא יכולה להתחרות כי אז אם היא תנצח, שחקנים יבחרו בה ואם הם יראו שהיא גליץ' יחשבו שהמשחק מקולקל וינתקו אותו ואז זה אומר שונלופי תמות. הוא משכנע את ראלף לגרום לונלופי לפרוש מהמירוץ. אוקיי, פה באמת הייתי צריכה לחשוד אבל זה נשמע מאוד הגיוני.
  • רגע משעשע קטן: פליקס נמצא בבית הכלא בשוגר ראש, הוא מנסה לברוח דרך הסורגים אבל הפטיש שלו לא הורס אלא מתקן :-D
  • ראלף משכנע את ונלופי להתחרות שוב, המלך תופס אותה באמצע המסלול ואז מתגלה פרצופו האמיתי תרתי משמע, הוא מתגלה כבתור... טורובו. זה היה טוויסט מגניב.
  • בינתיים הסיי-באגים מגיעים לשוגר ראש וקלהון מתחילה לפנות את הדמויות אבל ונלופי לא מצליחה לצאת, ראלף והיא חולקים רגע עצוב והוא מחליט לא לוותר, נכנס שוב למשחק, עף לתוך הר הגעש. ונלופי מצילה אותו לפני שהר הגעש מתפוצץ.
  • ונלופי עוברת את קו הסיום והמשחק מתאפס. מסתבר שהיא הנסיכה של המשחק והיא מקבלת שמלת נסיכת דיסני, אבל מחליטה שהתואר לא משנה לה ושלא יהיו יותר מלכים בשוגר ראש. ולפני שהיא מבהירה את זה, היא צוחקת (כנראה) שהיא תוציא להורג את כל מי שלעג לה (אז בעצם כולם).
  • סוף הסרט, ראלף חוזר למשחק שלו אבל הפעם היחסים בינו לבין השאר יותר טובים, הוא אפילו הצליח לסדר לשאר חבריו הרעים תפקיד במשחק שלו. פליקס וקלהון מתחתנים (הפעם שום דבר לא יפריע להם חחח) ובסצנה האחרונה ראלף מספר שהוא נהנה מכך שזורקים אותו מהבניין כי בשניות של לפני הזריקה, הוא יכול לראות את ונלופי.

נערך לאחרונה ב:

It's Always Sunny

Well-known member
נכון שפרסמתי רשימה לפי הבחירות שלכם
אבל...... אני קצת דיקטטורית ויש לי רשימה סודית עם העדפות שלי
:-D:-D:-D

(כמה סרטי דיסני מצוירים בכלל יש?)
באופן כללי יש כרגע 60 סרטים של דיסני. השאלה אם צריך להחשיב את פיקסאר כי אם כן, המספר עולה (למרות שתהיו בטוחים שחלק מהם לא כל כך שווים צפייה).

נערך לאחרונה ב:

It's Always Sunny

Well-known member
"היא תוכנתה עם סיפור רקע טראגי":-D:-D
פספסתי את המשפט הזה אבל הוא כל כך נפלא שהייתי חייבת להתייחס.

מצטערת אבל מי שונא שוקולד??? רק בגלל זה הוא נבל!
חחח, לגמרי. בהתחלה חשבתי שאולי היא שמה משהו לא אכיל אבל זה היה שוקולד. אם מישהו היה עושה את זה בשבילי, הייתי מתמרמרת ואוכלת את השוקולד תוך כדי.

קינג קנדי הוא טורבו:-0 סתם, זכרתי את זה. אבל בפעם הראשונה שראיתי די הופתעתי והייתי צריכה להבין את זה כשאמרו שטורבו היה נהג מרוצים וזה משחק של מירוצים. אבל כזו אני, תמימה.
כנ"ל. זה פשוט היה כל כך משכנע.

אבל זה קצת בילבל אותי כי הרגיש כאילו התובנות של הנבלים על לקבל את עצמם כמו שהם וש"זה שהם הרעים לא אומר שהם רעים" הרגישו כמו תובנות של סוף משחק כזה. אז מה יש עוד להבין? ונראה לי שבאמת ראלף בסופו של הסרט נשאר עם אותם תובנות, הוא פשוט מקבל אותם יותר. בעצם מי שהשתנה יותר במקרה של ראלף זה לא הוא, אלא שאר הדמויות של המשחק שלו שלמדו להעריך אותו. זה קצת שונה בשביל מסע גיבור.
מעניין. אולי המסר של הסרט הוא להיות נחמדים יותר אחד לשני ואז לכולם יהיה יותר נחמד?

It's Always Sunny

Well-known member
באיזה עולם אתם חיים שאתם חושבים שאני לא אראה את הסרט בטופ 5 שלי!!!! (בכוונה ככשאלתי מה 3 הסרטים שלכם לא כתבתי את אלו שלי)
הוא יבוא בהפתעה
ואלאדין זה לגמרי סרט לראות בעברית ומיד אחרי זה באנגלית כי שני הגרסאות מעולות
סיקרנת, אנחנו נקבל תשובות לגבי הסרטים האהובים עלייך אחרי שנסיים עם הרשימה הזו?

**ובגלל שהרשימה ארוכה מאוד אז בטח תקח איזה שנה, נראה לי מאוד הגיוני שנחליט כבר עכשיו שכשיגיע השבוע של פסח אז נראה את נסיך מצרים.
זה לא של דיסני. אם נוסיף את דרימוורקס לא נצא מזה (ואז כולכם תהיו חייבים לראות שרק ושרק 2)
איזה קטע, היום בדיוק עשיתי רשימה של דרימוורקס, התכוונתי לראות כמה סרטים נבחרים שלהם בלי קשר לפורום ופתאום אתם מזכירים את האולפן הזה, זה מרגיש לי קצת כמו רמז :-D

didalf

Well-known member
  • מסתבר שבסרט הזה היו 188 דמויות כבסרט דיסני רגיל יש בדרך כלל בין 40 ל-60 דמויות (!!)
וואלה? טוב יש מלא כאלה שסתם הולכים ברקע.
  • קראתי עכשיו בויקיפדיה שהרעיון לסרט נוצר בשנות ה-80 ובתחילת היום קראתי איפשהו באינטרנט שהסרט אמור להתרחש בשנות ה-80 בערך, האם נראה לכם שזה נכון?
יש מצב האמת.
  • האם משחקיות ארקייד נפוצות בארץ?
היום נראה לי פחות.

• ראלף המסכן, כל יום צריך ללכת לישון במזבלה. למה שאר הדיירים בפנטהאוז לא נחמדים אליו אחרי שהמשחק נגמר? |תוהה| מה, הם חושבים שזה שהוא הרע של המשחק, זה אומר שהוא באמת רע?
כי הם מניאקים. חוצמזה הם טיפשים.

אני חייבת לציין שהייתי בטוחה שפליקס הוא הבעל לעתיד שלה כשהוא אמר את אותו catchpharse שהבעל לעתיד אמר. רק עכשיו קלטתי שהם לא אותו בן אדם |פנים| בראש שלי כבר בניתי סיפור שמסתבר שהבן זוג של קלהון לא מת אלא הפך לפליקס המתקן (הם גם נראו לי קצת דומים, יש מצב שדמיינתי את זה :-D)
חחחח אבל לא היית רחוקה, הם באמת מתחתנים בסוף.

היא צוחקת (כנראה) שהיא תוציא להורג את כל מי שלעג לה (אז בעצם כולם).
:-D:-D

חחח, לגמרי. בהתחלה חשבתי שאולי היא שמה משהו לא אכיל אבל זה היה שוקולד. אם מישהו היה עושה את זה בשבילי, הייתי מתמרמרת ואוכלת את השוקולד תוך כדי.
:-D:-D

כנ"ל. זה פשוט היה כל כך משכנע.
אני שמחה שכוללכם תמימים כמוני.

It's Always Sunny

Well-known member
אני שמחה שכוללכם תמימים כמוני.
חחחח, גם לפעמים גם כשמדובר בדברים הכי צפויים אני צריכה שיעבירו לי את המסר עם שלטי ניאון. אני לא קולטת טוויסטים ממש מהר, אלא אם מדגישים את זה ממש.

בעצם כדאי שנראה ראלף ההורס2 אחרי שנראה את כל סרטי הנסיכות|תוהה|
אולי לא כדאי שאשאל אבל למה בעצם?

didalf

Well-known member
חחחח, גם לפעמים גם כשמדובר בדברים הכי צפויים אני צריכה שיעבירו לי את המסר עם שלטי ניאון. אני לא קולטת טוויסטים ממש מהר, אלא אם מדגישים את זה ממש.
וואי אני גם, וממש כיף לי ככה.
אנשים מתלוננים על דברים צפויים ו-וואלה אין לי מושג. למרות שבדיעבד הם באמת צפוים.
לפעמים אחותי קולטת דברים והורסת לי כי זה נראה לה כ"כ ברור. היא לא מבינה שאני קלולס!:-D

אולי לא כדאי שאשאל אבל למה בעצם?
לא ממש ספוילר אבל דיסני מאד חגגו על כ-ל הנכסים שלהם בסרט הזה|אילם|

Aranel Nenharma

Well-known member
חחח קבוצת תמיכה לנבלים של משחקים:-D
"I'm bad, and that's good. I will never be good, and that's not bad. There's no one I'd rather be than me."
חחח הדמויות של פליקס במשחק, איך הם רוקדים:-D והולכים:-D
16 BIT
חחח השומרי אוריאו שרים "אוריאווווווווווו":-D כל העיצוב של הממתקים כזה חמוד.
ממש בא לי לשחק במשחק הזה
בעצם בכל המשחקים
קינג קנדי הוא טורבו:-0 סתם, זכרתי את זה. אבל בפעם הראשונה שראיתי די הופתעתי והייתי צריכה להבין את זה כשאמרו שטורבו היה נהג מרוצים וזה משחק של מירוצים. אבל כזו אני, תמימה.
זה קטע די מפחיד כשהוא מתגלה
ומסתבר שהמלך היה אלן טיודיק.
זה היה מוזר אם אלן טיודיק לא היה מדובב בסרט של דיסני בשלב זה
*מאוד מצחיק שכשהם יוצאים מחדר הפגישה אז רואים שהחדר הזה הוא המלבן המרכזי של המשחק פאקמן.
:-D ורואים אותם יוצאים בסגנון פאקמן וראלף לוקח מהפירות
אהבתי את זה שבמשחק של ראלף הצג מסך הוא פשוט מין חור ענק בשמיים,
אבל במשחק של החרקים הצג הוא כמו עוד שחקן שהדמות של ג'יין לינץ' מלווה.
כי המשחק הוא עם עולם עשיר והמשחק של ראלף זה רק במקום אחד במדרגות
מעניין שיש בסרט סיפור אהבה, אבל הוא לא של הדמות הראשית.
אחד הדברים שאהבתי בסרט הזה, הוא שונה מהשבלונה
מסתבר שבסרט הזה היו 188 דמויות כבסרט דיסני רגיל יש בדרך כלל בין 40 ל-60 דמויות (!!)
גם יש פה הרבה עניין של זכויות יוצרים כי מוזכרים פה מלא משחקים אמיתיים

אני לא מוצאת את זה עכשיו אבל לקראת צאת הסרט דיסני העלו לאינטרנט את המשחק של fix it flix

It's Always Sunny

Well-known member
אני לא מוצאת את זה עכשיו אבל לקראת צאת הסרט דיסני העלו לאינטרנט את המשחק של fix it flix
מגניב! מעניין אם המשחק הזה עדיין קיים, למרות שאחרי עשור לא ממש נראה לי
ראית את הסרט כשהוא יצא/כמה שנים אחרי? או שזו פעם ראשונה?

נערך לאחרונה ב:

Aranel Nenharma

Well-known member
|תוף||תוף||תוף|
הודעה זו קשורה לשאלון החודשי (אוקטובר)
לא לקרוא אותה לפני שמתחילים את השאלון!

* אין להגיב או לשרשר להודעה זו, רק להעתיק לשרשור החודשי

🥝 באושפזין יש 7 אנשים - אלו דמויות הייתם רוצים שיהיו האושפיזין שלכם?

נא לבחור המשך מסלול
🍐 שרשור: דיוני סדרות #105 הודעה מספר 77

🍊 שרשור: Weekend’s Watch לסופש + חג של 22-27/09/2022 🍎 🍯 הודעה מספר 8

למעלה