מועדון החירפוניאדה...משו בסט!!

אין בעיה ../images/Emo70.gif אז אני היחצנ"ית ../images/Emo70.gif

תזכירו לי מה זה

לאלינה....

יחצני"ת זה אחראית על יחסי חוץ... וסורי.... אני כבר יחצני"ת..... (ומממנת וברמנית...) אז אם את יכולה לבחור לך בבקשהמשהו אחר.....

../images/Emo41.gif התפקידים שלי: ../images/Emo41.gif

(וזה באישור המנהלת הראשית!) אני המממנת, האחראית יחסי חוץ, והברמנית... ! יאללה באלגן!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! חחח

עדכון תפקידים:

הילי -מנהלתתת יש! אלו'ש-מנהלת בפועל /סגנית מנהלת חחח בר-המממ ליצניה ומאכילה את התוכים האפורים חחח ליהי-זמרת חחחח מור-מארגנת המופורסמים יגאל-מארגן החשחשנים ספו'ש-דוגמנית הבית של המועדון מיקמיק-ממונה על הפנים בשיערות מורן-אחראית על השטן במועדון.. אדוונת (אני)-מממנת, אחראית יחסי ציבור, ברמנית. מישהו בשם "אלמה השווה" (והוא בן)-אחראי על עיצוב ההזמנות. (ותעדכן אותי שאני אדע איך קוראים לך!!! חחח אלינה (חחח, מצחיקה)-אחראית על העיצוב. ואני לא בטוחה: "גירל אוף דה סימס"-משוגעת ראשית(?) חחח, תעדכנו אותי אם אני טועה במשהו אואם שכחתי מישהו...

כתבתי אותך!!!

והנה ציטוט: מישהו בשם "אלמה השווה" (והוא בן)-אחראי על עיצוב ההזמנות. (ותעדכן אותי שאני אדע איך קוראים לך!!! חחח ותזכיר לי איך קוראים לך... חחח

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

די יא גמורים זה היה רגע של שיעמום טוטלי בצ'אט וזה רציני התפתח לפרוייקטטט!!!יופיייייייייייייייי!!!!!!!!

חחחחחחחח מצחיקה שכמותךךךך

אבל אני עכשיו בדיכי דיכי כי העיפו אותי מהצ'אטטטט...!!איך הםמפרידים בין יקריייייי...!!!איי כנט בליבבבבב אוףףףף ביכ בך בוכהההההההההההההההההההההההההההההההההההה

חחחחחחחחחחחחח

אל תהיי עצובה..... הם תיכף יחזירו אותך! (תלוי על מה הם העיפו אותך....) ותמיד יש לך את הפורום!!!!

כגל מי שבמועדון כנסו ודחוףףף

כל אחד ירשום משו מטורף שעשה בחייו...מעכשיו כל הרוצה להצטרף עומד במבחן הטירוף!שעליו אני יספר בהמשך...עכשיו תרשמו סיבה אחת לחירפון שלכם....כאילו רגע מחורפן שלכם בחייםם.. אני יאמר לכם,שלי אין רגע שהוא לא מחורפן בחיים חחח תוכלולשאול את חברותיי חחחח!!!!אוריטט...אתם...

אוקע,אני אבחר אחד..../images/Emo3.gif../images/Emo85.gif../images/Emo108.gif

אה אוקע,פעם הלכנו לסרט המלאכיות של צ'ארלי2 מלפנינו ישב איזה זקן אחד שבא לבד..ואני חשבתי לעצמי מה נסגר איתו..?זקן בא לבד למלאכיות של צ'ארלי?!בקיצור לא משנה.. הסרט היה מה זה משעמם!!..אז נמנמתי לי על הכתף של חברה שלי והחלטנו שאנחנו נעשה כמו בפרסומת של יוטבתה.. אז הי העירה אותי כילוו..וקמתי וצעקתי כזה:בראבו!!בראבו!!בראבו!!..והזקן כזה מסתובב וצועק עלינו הדור של היום וזה..וכולם כזה הסתכלו עליי ואני כולי אדומה זה היה כזה מצחיק..

שליייייי ../images/Emo27.gif

ת'אמת.... גם לי אין רגע בחיים שהוא לא מחורפן אז.... אני מניחה שהתקבלתי..... חחח? ואם אתם מתעקשים אזזזזזזז: פעם התגלשתי במגלשת מים ואז כשירדתי ממנה אז חצי בגד ים שלי (הייתי עם ביקיני) עלה למעלה.... ויצאתי עם זה החוצה (מהמים)... וחברה שלי אומרת: "אהמ..... אדוה........ הבגד ים שלך..... אהמ......" ואז אני מורידה אותו חזרה (זה היה החלק העליון) ורצה באטרף לשירותים (ונתקלת בעמוד חשמל בדרך......) נו?! התקבלתי?!

אם התקבלתי אז אני:

המממנת (שזוכה לפיצויים: כניסה חינם -חחח-, ועוד...), אחראית יחסי חוץ, וברמנית.......

למעלה