מועדון מעריצותתתת כולם להגיב

Green Day 1

New member
חחח בר =/ ../images/Emo8.gif

חחח ברייייי שכחת אותי
לא יפה
חיחיחי סתם
ואגב, אני בעד כולם
אתם א ח ל ה חבר'ה

אני בשוק*מרביצה לעצמי*

*מרביצה לעצמי יותר חזק* *מרביצה לעצמי עוד יותר חזק* איך שכחתי את עומרי שלי?! עומרי אליל שלי אני אוהבת אותך
ואם אי פעם יהיה מפגש תרביץ לי טוב?

miss chupi

New member
אני בשל....

אלושקה כפרע שלי מתה עלייך נשמתי אחותי! וגם בשל יוני כי הוא חביב אליי ביותר...

עאלק קוףף../images/Emo99.gif../images/Emo99.gif../images/Emo99.gif

אם היית נראה כמוני היית מרשה לך להגיד שאתה קוף

מאוד מאוד

מאוד מאוד מאוד מאוד מאוד מאוד מאוד מאוד מאוד מאוד מאוד מאוד מאוד מאוד מאוד מאוד מאוד מאוד מאוד מאוד מאוד מאוד מאוד מאוד מאוד מאוד מאוד מאוד מאוד מאוד מאוד מאוד מאוד מאוד מאוד מאוד מאוד מאוד מאוד מאוד מאוד מאוד מאוד מאוד מאוד מאוד מאוד מאוד מאוד מאוד מאוד מאוד מאוד מאוד מאוד מאוד מאוד מאוד מאוד מאוד מאוד מאוד מאוד מאוד מאוד מאוד מאוד מאוד מאוד מאוד מאוד מאוד מאוד מאוד מאוד מאוד מאוד מאוד מאוד מאוד מאוד מאוד מאוד מאוד מאוד מאוד מאוד מאוד מאוד מאוד מאוד מאוד מאוד מאוד מאוד מאוד מאוד מאוד מאוד מאוד מאוד מאוד מאוד מאוד מאוד מאוד מאוד מאוד מאוד מאוד מאוד מאוד מאוד מאוד מאוד מאוד מאוד מאוד מאוד מאוד קוף....

גם אני רוצה שיהיה לי מועדון מעריצים

ס-ת---םםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםם חחחח

העם עם מיקי!!!!!!!!!!!!!ואמיר...

נו טוב למיקי אין מועדון למרות שאם יש אני הסגנית!! אז בינתיים אני עם אמיר.. אגב אמיר אנחנו נשואים?

lilush123

New member
יוניייייייייייייי

כבר אמרתי לך אח שלי אתה לא קוףף אתה תותח ואתה החצי שלי אתה כבר תבין ואלוש זה לא לפגוע או משו

ayeltush1

New member
ולמה אני לא גם רשומה גרררררררררר?

וחוץץץץץץץץץץ מזה יוני בעליייייייייייייייייי אז רדו ממנו אלוש אישתו הראשונה ואני אישתו השנייה אבל אתם יכולים להיות המעריצים חחחחחחחחחחח יונייייייייי המתוקייייייייייייייייייייייי מתה עליךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךך ברור שיוני שלנו יזכההההההההההה

למעלה