מועדון 700 בקידום

yonitcohen002

New member
מועדון 700 בקידום

אני צריכה סיבוב נוסף פסיכומטרי. מנסה להתקבל לרפואה וחייבת להעלות הציון. קורס אחד און ליין עשיתי ולא עליתי מספיק. שמעתי על מועדון 700 של קידום שאמור להיות בדיוק בשביל זה דברים טובים אז לפני שאני משכיבה עוד סכום צריכה חיזוקים או לא.

תודה מראש...

דני825

New member
מה שאת מחפשת

ממה שאני יודע מבן דוד שלי שהיה בערך במצב שלך מועדון ה -700 זה מה שאת צריכה. אני הבנתי שזה מתאים לאנשים שרוצים לשפר ציון ושואפים למקצועות שדורשים את זה, כמו רפואה..
הם מתמקדים בדברים בעיתיים וממש מלמדים איך לשפר את הציון אחרי שכבר יש את הבסיס..בסופו של דבר הוא התקבל לרפואה, אז כנראה שעבד לו טוב

גוני 1991

New member
או קורס יעודי כמו שציינו, או מספר שיעוריים פרטיים

קורס יעודי לחבר'ה עם ציונים גבוהים יכול לעבוד מעולה.
קורס פרטי או מספר שיעורים עם מורה מחברה שמתעסקת בזה [ולא סתם מורה מחברה שילמד אותך לבד, כי יש הבדל] גם יכול להיות יעיל.
השווי בין המחירים בין כל מיני חברות ו/או קורסים וראי מה עדיף עבורך.
קידום 700 יש המלצות טובות.
יואל גבע קורס מעולה לחזקים כמוך.
אחד על אחד יש להם גם פרטי וגם קבוצות למשפרי ציון.
מור קורן יש שיעורים פרטיים וקבוצות קטנות.
רפואה לעם קורס קטן וזול מאוד, שווה לבדוק מולם אם יש אופציה לתלמידי רפואה ולא קורס כללי.
.
בדקי לך את כל החברות הללו, השווי מחירים ותנאים, ואז תחליטי מה מתאים עבורך. אני בטוח שכל הקורסים יהיו מספקים.
בהצלחה.

גילוי נאות - אני מדריך פסיכומטרי. לא מפרסם את שם החברה שבה אני מועסק כרגע או הייתי מועסק בעבר, כי אני לא פה בשביל פרסום. עבודה לא חסרה לי. תמיד ממליץ על מספר חברות שאני מכיר בדרך זו או אחרת, ובעיניי כולן טובות.

כאמור, בהצלחה!

natanlevi

New member
אח שלי היה בדיוק במצב שלך

אח שלי היה בדיוק במצבך, קיבל בפסיכומטרי מעל 650 ורצה ללכת ללמוד רפואה, שמע המלצות מחברים על המועדון 700 של קידום ( שיפור פסיכומטרי אך ורק למי שקיבל 650 ומעלה ומעוניין לשפר לקראת לימודים)
לבסוף אחרי הקורס הוא הצליח להתקבל ללימודי רפואה וכיון הוא לומד רפואה בבאר שבע
ממליץ לך בחום את הקורס

effi15

New member
הייתי שם. נרשמתי כדי לשפר 720. לא התלהבתי בכלל

למעלה