מועדוני זמר

אני מאוד סקרן לדעת:

מה נמצא ברשימה?

גרי רשף

New member
אני אתן לך רמז../images/Emo22.gif

מנסיון העבר אני יכול להבטיח לך שברשימת עשרת הדיסקים של טרילילים אתה תמצא לפחות שלושים.. אני מציע שטרילילים תזמין את כולנו אליה לאי למפגש פורום (לאחר זה המתוכנן ליום חמישי 19/9/2002 בירושלים, למי שטרם יצר איתי קשר).

shellyland

New member
איזה יופי

של תרגיל "להשחיל" את נושא המפגש בלי שום קשר למה ששאלו אותך. אפילו אני לא הייתי מצליחה להגיע לכזה תחכום. אתה מתחיל לגלות סימני פולניות למרות הכל. הפולניות גאות בך!

piloni

New member
הציטוט

זה שיר של נורית גלרון באמת ואני חושבת שזה שיר מדהים. בחרתי מתוכו משפט שאני אוהבת במיוחד. תיאור יפה , לא?

רון65

New member
חשוב לציין

שהציטוט, הבאמת יפה הזה, הוא של לאה שבת. (אם אני לא טועה)

רון65

New member
בלאגן בסדר.

מכיוון שיש כאן בלאגן בסדר עם התגובות וסדרן, ההממלצות שלי בחום זה לגבי ההודעה על השירה בציבור בגני התערוכה ביום חמישי. למי שתהה.

דדיחתם

New member
מקווה שהוא התאושש משמוליק קראוס

הכי הרג אותי הציטוט של שמוליק קראוס ב"מלח הארץ", במוסף "הארץ" - תחת הכותרת "סיפוק" : "נתתי לו את המכה והלכתי הביתה מבסוט". כנראה בתור בן אדם הוא פחות טוב מבתור מוסיקאי..

dawn3

New member
"הצוללת הצהובה" בירושלים

טיש גדול של שירים ישראליים משנות השבעים-שמונים (ולפעמים אף משנות השישים), מ - 23:00 עד 04:00 בהנחיית משה להב, ביום חמישי הקרוב -5.9.2002 ובתכיפות של כל שבועיים - מומלץ בחום.

רון65

New member
טיש???

וואי, וואי, כמה זמן לא שמעתי את המילה הזו... אבל זה נשמע אחלה. מחר אני הולך לשרהל´ה בת"א, ועוד שבוע וחצי אני טס, אז אני אלך אי"ה אחרי שאחזור מהגולה הרחוקה... תלך ותגיד לי איך היה.

dawn3

New member
ל"צוללת" אני הולך כבר שנתיים ונהנה

ובאשר לשרה´לה, הלכתי פעם אחת ופרשתי בשיא - יותר מדי סוער, פחות מדי מלודיות, הרבה מדי זיופים, ובכלל - הנ"ל ממציאת מילים סדרתית.

רון65

New member
חזרתי כרגע משרהל´ה...

ודעתי לא השתנתה, היה פשוט אדיר!!! בערב הזה יש אנרגיה באוויר, זה פשוט מדהים! אבל אני עדיין צריך לנסות את ה"טיש" ב"צוללת". נראה לי שזה פשוט משהו שונה לגמרי.

mitgo

New member
ברגע שתקראו את הביקורת של שלי..

נראה שתחשבו פעמיים. אני גם ממליץ בחום.

shellyland

New member
לחשוב פעמיים זה תמיד טוב

ככה נמנעים מלעשות החלטות פזיזות. אני רוצה לציין: היתה לי הנאה בצוללת, אבל היא נבעה מהקט של השירה בציבור המשהלהבית, אלא בעיקר מן החברה ומהחלק השני של הערב, כשלהב פינה את הבמה. רוצים צוללת? תגיעו מאוחר ותוודאו שעמית מנגן באותו יום!

shellyland

New member
נו, ככה זה כשכותבים מהר

התכוונתי להגיד ששהנאה לא נבעה מהקטע של השירה בציבור.

למעלה